Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#744903
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

https://shop.porsche.com/us/en/speedcat ... 6901535360


Λίγο άσχετο με το συγκεκριμένο πατούμενο, όμως μου φαίνεται ότι η πούμα έχει ανέβει λίγο τώρα τελευταία; :hmmm:

BTW δεν είχα ποτέ.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#744970 μη τα πάρεις. Αν ήταν γνήσιο Porsche, το toebox έπρεπε να είναι στο πίσω μέρος του παπουτσιού.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#746686 Τα ρουχα ενος ακομα πρωταθλητη προστεθηκαν στην συλλογη!!
Εικόνα

MAX MAX SUPER MAX :superman: :superman: :superman:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#746688 Έδεις και του 44 δλδ; :hmmm:

:lol: :lol: :lol:

Στην μπόμπα τι πήρες; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#746694
Geo f1 έγραψε:Τα ρουχα ενος ακομα πρωταθλητη προστεθηκαν στην συλλογη!!

Αν είναι σαν τον τίτλο του, μη βγεις με αυτά στη βροχή. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#746701 Εσωρουχα δεν εχει;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#749832 Έχω μια backpack North Face Jester. Θέλω να πάρω μια ίδια ή αντίστοιχη για την γυναίκα αλλά βλέπω ότι έχουν ξεφύγει οι τιμές. Ποιες άλλες εταιρείες να κοιτάξω ως παραπλήσιες/αξιόλογες;
Θήκη για λάπτοπ δεν μας ενδιαφέρει, πλαϊνές θήκες να έχει, άνετη να είναι και όσο το δυνατόν πιο αδιάβροχη
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#750571
Dimitris_P έγραψε:Έχω μια backpack North Face Jester. Θέλω να πάρω μια ίδια ή αντίστοιχη για την γυναίκα αλλά βλέπω ότι έχουν ξεφύγει οι τιμές. Ποιες άλλες εταιρείες να κοιτάξω ως παραπλήσιες/αξιόλογες;
Θήκη για λάπτοπ δεν μας ενδιαφέρει, πλαϊνές θήκες να έχει, άνετη να είναι και όσο το δυνατόν πιο αδιάβροχη


up
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#750771
Dimitris_P έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Έχω μια backpack North Face Jester. Θέλω να πάρω μια ίδια ή αντίστοιχη για την γυναίκα αλλά βλέπω ότι έχουν ξεφύγει οι τιμές. Ποιες άλλες εταιρείες να κοιτάξω ως παραπλήσιες/αξιόλογες;
Θήκη για λάπτοπ δεν μας ενδιαφέρει, πλαϊνές θήκες να έχει, άνετη να είναι και όσο το δυνατόν πιο αδιάβροχη


up



https://www.skroutz.gr/s/29686833/%CE%A ... om=catspan

Έχω 2 τέτοιες για τα διάφορα των ταξιδιών. Ιδιαίτερα ανθεκτικές αποδείχτηκαν. Βάζεις και μια μεμβράνη αδιαβροχοποίησης μέσα και εισαι τζετ.

Ό,τι και να δεις σε "premium" μάρκα στυλ deuter, osprey κτλ πάνε σε παραπλήσια τιμή με την TNF
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#766629 Πήρα πέρσι τα κλασικά σανδάλια birkenstock και με ενόχλησαν στο γόνατο, από θεματάκι που έχω εκεί. Είναι πολύ σκληρός ο πάτος.
Η Γιάνναινα φοράει κάτι plakton που έχουν παρόμοιο σκέδιο αλλά με κάπως αφρώδη πάτο. Δεν βρήκα σε αντρικό.
Σ' αυτο το ύφος έχει κάποιος πρόταση για κάτι μαλακό και άνετο?
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#766630
egobrain έγραψε:Πήρα πέρσι τα κλασικά σανδάλια birkenstock και με ενόχλησαν στο γόνατο, από θεματάκι που έχω εκεί. Είναι πολύ σκληρός ο πάτος.
Η Γιάνναινα φοράει κάτι plakton που έχουν παρόμοιο σκέδιο αλλά με κάπως αφρώδη πάτο. Δεν βρήκα σε αντρικό.
Σ' αυτο το ύφος έχει κάποιος πρόταση για κάτι μαλακό και άνετο?

https://www.original-footwear.gr/el/bra ... =men-shoes
Για δες εδω. Δεν ειναι του γουστου μου αλλα περι ορεξεως που λενε
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#766648 Τα έχω δει και μάλλον δεν υπάρχει το μαλακό που έχω υπόψη.
Για καμιά άλλη μάρκα ψάχνω προτάσεις..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#769246


:inlove:


BONUS: TI TELETE KYRIE ENTICION :iconcool: