Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#738503 https://www.intersport.gr/black-friday/papoutsia/adidas-terrex-ax3-beta-mid_617318/

Είχα πατήσει το κουμπί πέρσι τέτοιες μέρες μαύρης Παρασκευής. Ίδια προσφορά ακριβώς, από 100 στα 60.
1 χρόνο μετά, αναγνωρίζω ότι είναι ελαφριά, ζεστά, μαλακά και αδιάβροχα.
Μέχρι χθες υπήρχαν αρκετά νούμερα, σήμερα βλέπω ότι σώθηκαν!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#740381 Εικόνα

200 χρόνια σας έμαθε πως να κάνετε επανάσταση. Έπιασαν τόπο οι προσπάθειές της. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#744399 https://www.andro.gr/style/bomber-jacke ... c-ChHCFWxk

kon5 διαβάζει;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#744402 Πού τον θυμήθηκες; Είναι ακόμα μαζί μας; Θυμάμαι τότε που ο pasxos τον αποκαλούσε χασοδίκη :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#744406 Είχαμε μια κουβέντα για στρατιωτικά είδη που καθιερώθηκαν ως μέινστριμζ μόδα.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#744420 :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#744429 μόλις παρήγγειλα, με κέρδισε (αν είσαστε φαν των μπαχαριών) και αμην άρωμα που κρατάει και ένα 8ωρο

Επίσης θετικές εντυπώσεις και το armani code.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#744502 εγώ πάλι πήρα δώρο από την γυναίκα μία

Εικόνα

υπέροχη :inlove:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#744527 Την Emporio Armani Stronger With You Intensely που ποσταρισε ο Μιχος την εχω φορεσει μερικα μπουκαλακια κι ειναι απλα τρομερη. Παιζει και σε Eau De Parfum που ειναι ακομα πιο τουμπανο!
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#744556 Κάπου μπερδεύτηκες...
Την Absolutely έβαλα, η Intensely είναι η προηγούμενη κυκλοφορία και δεν παίζει σε eau de parfum, αλλά είναι.
Η Intensely κρατάει πιο πολύ κι έχει μεγαλύτερη προβολή από την Absolutely.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#744558
MIXOStsi έγραψε:Κάπου μπερδεύτηκες...
Την Absolutely έβαλα, η Intensely είναι η προηγούμενη κυκλοφορία και δεν παίζει σε eau de parfum, αλλά είναι.
Η Intensely κρατάει πιο πολύ κι έχει μεγαλύτερη προβολή από την Absolutely.

Εχεις δικιο. Εχουν ιδιο μπουκαλι και μπερδευετηκα. Εγω την Intensely εχω δοκιμασει μονο και ειναι απο τις καλυτερες στη λιστα μου!
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#744561 Είναι και οι δύο πολύ καλές κι αρκετά διαφορετικές ώστε να τις έχεις!