Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#832095 Απο τα καλυτερα που εχω παρει τα τελευταια χρονια. Αυτες τις μερες μαλιστα εχω αποφασισει οτι θα το ξαναπαρω εφοσον τελειωνει το Terre D' Hermes που εχω. Αλλα οχι αυτο που ποσταρισες το Eau de Toilette. Θα χτυπησω το τουμπανο το Eau de Parfum.

https://www.skroutz.gr/s/17443031/Giorg ... 100ml.html

Και μονο τις φωτο να δεις και να προσεξεις το χρωμα, καταλαβαινεις οτι το Eau de Toilette ειναι νερομπουλι μπροστα στο αλλο :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#832110 Σορρυ Δημητρη, γραψε ακυρο. Εσυ ειπες για το Stronger With You κι εγω μιλαω για το Stronger You Intensely. Ειδα τη φωτο με σχεδον ιδιο μπουκαλι και μπερδευτηκα.

Δεν εχω δοκιμασει το δικο σου οποτε δε μπορω να εκφερω αποψη :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#832169 Δεν έχει σημασία, δεν την αγόρασα, απλώς την δοκίμασα. Σίγουρα θα υπάρχει κάποια διαφορά μεταξύ αυτού που δοκίμασα και αυτού που έβαλες
Άβαταρ μέλους
By gianik
#832170 Από τότε που βγήκαν τα μαγαζια με τις κολώνες "τύπου τάδε" δεν ξανααγορασα ακριβή κολωνια...30ml 6€ και αλλάζω άρωμα κάθε 2 μήνες ξέρω γω ....
Ειδικά εάν εντοπίσεις μαγαζί που έχει καλά αρώματα ,why not.....

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#832177
gianik έγραψε:Από τότε που βγήκαν τα μαγαζια με τις κολώνες "τύπου τάδε" δεν ξανααγορασα ακριβή κολωνια...30ml 6€ και αλλάζω άρωμα κάθε 2 μήνες ξέρω γω ....
Ειδικά εάν εντοπίσεις μαγαζί που έχει καλά αρώματα ,why not.....

.


Δεν ξερω αν ετυχε μονο σε μενα, αλλα εχω ασχημη εμπειρια. Μου ειχαν φερει μια απο υποτιθεται καλο μαγαζι που εχει ουρα απο πελατες να περιμενει στο πεζοδρομιο και χαλαστηκα εντελως. Η μυρωδια ηταν στο περιππου σαν την επωνυμη αλλα καμια σχεση. Επισης αφηνε στο δερμα μου ενα στρωμα λιπους που γυαλιζε σαν τους μποντυμπιλντεραδες και λερωνε και το μπλουζακι οπου εσταζε...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#834871
Serf έγραψε:

Χειρότερο απο τις άλλες βλακείες που βγάζουν στις πασαρέλες δεν είναι.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#835274 Ψήνομαι ...αλλά δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες

Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#835275 Μια ζωη την εχουμε μωρε, μπες. Ποσο εχει, 40? 60?
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#835299 ml και ευρώ
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#835356
Dodger έγραψε:ml και ευρώ

σωστα ..στα 100μλ το ενα μλ δωρο :yahoo: