Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#473885 Κάτι τέτοια είχε στα Ναυτακια τω καιρώ εκεινω....

Λιθαριτσια

< >
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#473892
Anonymous Founder έγραψε:Canada Goose, μόνον αν ζεις στα Γιάννενα και κρυώνεις και άνω του μέσου όρου.
Παντελώς άχρηστα για τους Αθηναίους.
Ε ναι.
Αθήνα ζήτημα να το φορέσεις και... ένα βραδυ το χρόνο
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#473981 Περί Canada Goose. Το είδα, πρόβαρα, σκέφτηκα να το πάρω. Όμως σαν σχέδιο δεν μου έλεγε τπτ. Μια απλή γραμμή μπουφάν χωρίς να ξεχωρίζει σε κάτι. Σαν ποιότητα προφανώς και θα είναι καλή. Ως εκεί όμως. Σαν τα moncler που σαν σχέδιο sorry αλλά δεν μου λένε τπτ. Αν θέλεις να δείχνεις το σήμα το τσιμπάς. Αν δεν είσαι τέτοιος τύπος πας αλλού.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#474002 Έχετε δει εκπτώσεις 80% που βάζει το επίσημο site της Canada?
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#476876 Χάζευα στο skroutz για μποτάκια κι έπεσα πάνω σ'αυτά
https://www.danaos-stores.gr/Product/31 ... DARK+BROWN

Ωραία φαίνονται, χαμηλά όπως τα θέλω, αδιάβροχα και δείχνουν ζεστά κι άνετα. Τα έχει κανείς;
Άβαταρ μέλους
By edmond
#476889 Η Timberland είναι απο τις κορυφαίες στα μποτάκια. Η ποιότητα τους είναι εξαιρετική. Έχω 3 ζευγάρια* με το παλιότερο να είναι 16 ετών. Μην τα φοβάσαι, χτύπα τα.
Θα σου πρότεινα και την Columbia, τσέκαρε την, πρόσφατα τσίμπησα 2 ζευγάρια με το δεύτερο στο πολύ άσχετο απο Intersport bazaar στην μισή τιμή.

*Όχι αυτά που προτείνεις, άλλα ζευγάρια :roll:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#476892
Dimitris_P έγραψε:Χάζευα στο skroutz για μποτάκια κι έπεσα πάνω σ'αυτά
https://www.danaos-stores.gr/Product/31 ... DARK+BROWN

Ωραία φαίνονται, χαμηλά όπως τα θέλω, αδιάβροχα και δείχνουν ζεστά κι άνετα. Τα έχει κανείς;


Γ@μούν! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#476899 Άψογα, μένει μόνο να δοκιμάσω live για να βρω και το νούμερό μου :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#476900 Καλά είναι για τα λεφτά που τα βρίσκεις, όχι ιδιαίτερα ζεστά βέβαια. Παρτα να υπάρχουν.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#476926 Για τις πολικες συνθηκες της Αθηνας, αντε και για την βολτα σε εξοχικη χασαποταβερνα μια χαρα ειναι.
Στα Γιαννενα δεν ξερω τι θα κανει η αδιαβροχοποιηση.

< >
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#476942 FYI
Είχα αυτά τα mac kinley (μαρκα του intersport) τα οποία τα πήρα τελευταία στιγμή γύρω στα 70 euro, σε χιόνια και -23 και δεν καταλάβαινα τίποτα από κρύο. Επίσης αδιάβροχα με το λίγο που ήρθαν σε επαφή και όχι πολύ βαριά για να σε κουράζουν.
Νόμιζα πως θα ήταν της πλάκας αλλά αποδείχθηκαν πολύ τίμια. Άλλοι με παρόμοια columbia και κρύωναν, εγώ κυρία :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#476963
mirage έγραψε:Για τις πολικες συνθηκες της Αθηνας, αντε και για την βολτα σε εξοχικη χασαποταβερνα μια χαρα ειναι.
Στα Γιαννενα δεν ξερω τι θα κανει η αδιαβροχοποιηση.



Ποιά Αθήνα καλέ και ποιές ταβέρνες; Για εκδρομές κλπ. Είχα πάρει κάτι μποτάκια πέρσυ στην ανάγκη αλλά δεν με βόλεψαν καθόλου, σαν του ΠΝ ένα πράμα. Εντάξει έκαναν τη δουλειά τους στη χιονισμένη Σόφια αλλά το βράδυ πόναγαν τα πόδια μου.

RG τίμια φαίνονται, και κοιτώντας στο site τους βλέπω κι άλλα ενδιαφέροντα https://www.intersport.gr/andrika/andri ... 4549=11806
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#476964 Σε αντίστοιχου τύπου μποτακια, αγόρασα κάτι North Face με επένδυση εσωτερικα (back to berkley redux). Εξαιρετικά μποτάκια, πέρσι με τις παγωνιες δεν καταλάβαινα τίποτα!
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#476967
axel12p έγραψε:Σε αντίστοιχου τύπου μποτακια, αγόρασα κάτι North Face με επένδυση εσωτερικα (back to berkley redux). Εξαιρετικά μποτάκια, πέρσι με τις παγωνιες δεν καταλάβαινα τίποτα!
Αυτά πήρα και εγώ μισοτιμης στο black Friday αλλά δεν έχει κάνει αρκετό κρύο ακόμη

< >
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#476968 @Dimitris_P
Δεν ξέρω πόσο αντέχουν in the long run, αλλά και αυτά παίζουν σε κατηγορίες δεν έχουν τις ίδιες προδιαγραφές όλα τα μοντέλα (π.χ το καφέ που δείχνει πρώτο είναι κατώτερο μοντέλο). Προσωπικά θα πήγαινα σε πιο ειδικευμένη μάρκα αν είχα χρόνο να το ψάξω, απλά μετέφερα την εμπειρία που είχα.