Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#487567
Kon5 έγραψε:Ποπολάρε πες μας κ εσύ τη γνώμη σου
Εδω σε θέλω
Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#487618 Αφήνω αυτό εδώ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#491735 Eπεναρχόμενος στο θέμα μπότας αποφάσισα να ψηφίσω τελικά Ισπανία και Panama Jack

Εικόνα

To αυτό και για την :inlove: που ετοιμάζεται να αφήσει την Βαρκελώνη και να μου ρθει στα κρύα, οπότε με την ευκαιρία της επίσκεψης στο κεντρικό τους κατάστημα στη Μπάρτσα, είπα να την εξοπλίσω κι αυτή

Εικόνα

Αμφότεροι και οι τρεις ξετρελαμένοι, απίστευτα καλοφτιαγμένο παπούτσι (το δικό μου είναι και gore tex) και ανετο, ελπίζω να μας συντροφεύσουν για πολλα χρόνια :superman:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#491739
rx8_drifter έγραψε:Eπεναρχόμενος στο θέμα μπότας αποφάσισα να ψηφίσω τελικά Ισπανία και Panama Jack

Εικόνα

To αυτό και για την :inlove: που ετοιμάζεται να αφήσει την Βαρκελώνη και να μου ρθει στα κρύα, οπότε με την ευκαιρία της επίσκεψης στο κεντρικό τους κατάστημα στη Μπάρτσα, είπα να την εξοπλίσω κι αυτή

Εικόνα

Αμφότεροι και οι τρεις ξετρελαμένοι, απίστευτα καλοφτιαγμένο παπούτσι (το δικό μου είναι και gore tex) και ανετο, ελπίζω να μας συντροφεύσουν για πολλα χρόνια :superman:
Ποιοί είστε αμφότεροι οι τρείς? Εκτός και αν θες να μας πεις κάτι...

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#491741
belgarion έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Eπεναρχόμενος στο θέμα μπότας αποφάσισα να ψηφίσω τελικά Ισπανία και Panama Jack

Εικόνα

To αυτό και για την :inlove: που ετοιμάζεται να αφήσει την Βαρκελώνη και να μου ρθει στα κρύα, οπότε με την ευκαιρία της επίσκεψης στο κεντρικό τους κατάστημα στη Μπάρτσα, είπα να την εξοπλίσω κι αυτή

Εικόνα

Αμφότεροι και οι τρεις ξετρελαμένοι, απίστευτα καλοφτιαγμένο παπούτσι (το δικό μου είναι και gore tex) και ανετο, ελπίζω να μας συντροφεύσουν για πολλα χρόνια :superman:
Ποιοί είστε αμφότεροι οι τρείς? Εκτός και αν θες να μας πεις κάτι...

< >
Άσε, της ανωμαλίας γίνεται στις Ολλανδίες.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By g8777
#491743 Φαε σοκολατα με αλατι, φαε..Σε λιγο καιρο σε βλεπω να ανοιγεις μοτελ στο Κατωμαχαλοτερνταμ με την ταριχευμενη μαμα στο κλειδωμενο δωματιο. :s_empathy :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#492101 Πολύ ωραία τα γυναικεία μποτάκια!

And now, let's do the news...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#492147 Τεμέτερον είσαι πουλάκι μου; :lol:
Άβαταρ μέλους
By antonis78
#492210 Καλημέρα σε όλους.

Το Πάσχα έχουμε κανονίσει εκδρομούλα Βαρσοβία και θα ήθελα να μου προτείνεται ένα παπούτσι για την περίσταση.

Ψάχνω κάτι σε αθλητικό/sneaker (θα πέσει πολύ περπάτημα :lol: ), λίγο πιο χειμωνιάτικο όμως (απ' ότι μου είπαν έχει ψοφόκρυο, θα έχω και εσωθερμικές κάλτσες όμως), water resistant (σε περίπτωση βροχής) και μέχρι 60 - 70€.

Έψαξα για waterproof sneakers αλλά είναι πολύ άσχημα/χοντροειδή (λογικό, αφού είναι για τρέξιμο σε ανώμαλους δρόμους).

Τι προτείνετε;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#492213 Κοίτα εγώ που πήγα Βαρσοβία πριν ένα μήνα που είχε -5, χωρίς χιόνια όμως και λάσπες, είχα πάρει μποτάκια Columbia τα οποία με πολύ περπάτημα ήταν άνετα και ζεστά. Επίσης ζεστά ένιωσα και με κάτι new balance. Ισοθερμικά πάρε καλύτερα, αν και θα έχει μαλακώσει ο καιρός τότε, πιστεύω
Άβαταρ μέλους
By g8777
#492216 Ο, τι έψαχνα για Salomon. Κοίτα αυτές τις μάρκες, columbia, Salomon, north face

https://www.fifthelement.gr/el/salomon-evasion-2-aero-393598.html

https://www.fifthelement.gr/el/men/columbia-peakfreak-noma-chukka-bm3975-232.html

Πιο ακριβό αλλά αξίζει την υπέρβαση :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By drdino
#492217 Scarpa as well.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#492218 Eιχες κ στο χουριο salomon ΓΤΠΓ...

.