Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#583607 Εικόνα


Το αγαπημενο μου θεμα...
Καλοκαιρινες διακοπες.. :metalo:
Που θα πατε; Ελλαδα ; Εξωτερικο; θαλασσα; βουνο;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#583642
gianik έγραψε:Εικόνα


Το αγαπημενο μου θεμα...
Καλοκαιρινες διακοπες.. :metalo:
Που θα πατε; Ελλαδα ; Εξωτερικο; θαλασσα; βουνο;


Στα μάρμαρα, στ' αλώνια... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#583681 26 και σήμερα για Δονούσα. Σκέφτομαι μετά να πάω Άγιο Όρος, αλλιώς στο εξοχικό να λιώσω στα μπάνια και να αράζω με τα σκυλιά μου.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#583691 Καλό καλοκαίρι σε όλους. :)

Το οποίο για τον γράφοντα τουλάχιστον αργεί ακόμα - στην καλύτερη θα αρχίσει την πρώτη εβδομάδα του αγκόστο μέχρι το τέλος του μήνα.
Το πάτσετ είναι (όπως πάντα :s_biggrin ) πενιχρό, οπότε δια της εφηρμοσμένης λογικής beggars can't be choosers, θα πάω όπου υπάρχει διαθέσιμο σπίτι φίλων. :lol:

Αυτό θεωρητικά σημαίνει κεφαλλονιά ή αίγιο/τράπεζα (ή στην περίπτωση που γεννήσουν και τα κοκόρια μου και τα δύο/τρία), μα για να συμβεί πρακτικά αυτό πρέπει να ξέρω τί θα γίνει με άδειες και υποχρεώσεις των οικοδεσποτών, άρα κρατάω σχετικά μικρό καλάθι.

Υπάρχει κι ένα τραβηγμένο σενάριο για πέρασμα από μύκονο, καθότι ο κολλητός σαιζονάρει εκεί μπαρτεντερίζοντας. Νομίζω όμως ότι το συγκεκριμένο νησί είναι εντελώς εκτός πάτσετ, ακόμα και για ένα τριήμερο και χωρίς κερατιάτικα διαμονής. Συν τοις άλλοις, νομίζω ότι γενικότερα τα vibes έχουν αλλάξει και δεν είμαι σίγουρος πώς θα περάσω (σ.σ. έχω να πατήσω εκεί εδώ και μπόλικα φεγγάρια).

Το μόνιμο plan b είναι φυσικά η μπατρίδα (άστρος). :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#583716
diplomat έγραψε:
Το μόνιμο plan b είναι φυσικά η μπατρίδα (άστρος). :inlove:


Αστρος και Κερκυρα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#583720 Λίγο Λουτράκι, λίγο Βάρκιζα, λίγο Χανιά, λίγο ό,τι άλλο ήθελε προκύψει, με κυρίως πιάτο την τροπική Γλασκώβη.

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#583736 Δυστυχώς εκτός από την ερχόμενη εβδομάδα που θα πάμε Μινόρκα, σαν κυρίως καλοκαίρι μόνο μια εβδομάδα άδειας προέκυψε κι αυτή σε λάθος εποχή, τέλος Ιουλίου αρχή Αυγούστου που είναι η εβδομάδα μεγάλου τουριστικού πανικού ενώ μας αρέσει η ησυχία. Τι θα κάνουμε δεν ξέρουμε, είτε θα πάμε Ελλάδα κάπου είτε αλλού, όλες οι επιλογές ανοιχτές...
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#583767
KiloMeater έγραψε:Λευκάδα , λίγο μανη και οτι άλλο προλάβω
Καλησπέρα παιδιά,κι εγώ μια από τα ίδια Αύγουστο πρώτα ο Θεός,διακοπές μετά απο αρκετά χρόνια με τους γονείς μου στην Μάνη και μετά Σίφνο.
Φίλε KiloMeater από ποιο μέρος της Μάνης αν επιτρέπεται;

< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#583778 Diplomat αγόρι μου εφόσον το πρόγραμμα περιλαμβάνει Τράπεζα (και κατά επέκταση Coral, Loca κλπ) και κάπου αλλού να μην πας, θα σαι καλυμμένος.

Φέτος μάλλον θα παίξει για δεύτερη φορά Κύθνος και εννοείται Δερβενι τον Αύγουστο.
Μέχρι τότε απλά περιμένω να περάσουν οι εκλογές, η εξεταστική και η σύμβαση μου να δούμε αν θα λήξει στις 31/7.

Πόσο χαίρομαι που φέτος θα πάω διακοπές και δεν θα ναι όπως πέρυσι με το στρατό.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#583785
Tetix έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Λευκάδα , λίγο μανη και οτι άλλο προλάβω
Καλησπέρα παιδιά,κι εγώ μια από τα ίδια Αύγουστο πρώτα ο Θεός,διακοπές μετά απο αρκετά χρόνια με τους γονείς μου στην Μάνη και μετά Σίφνο.
Φίλε KiloMeater από ποιο μέρος της Μάνης αν επιτρέπεται;

< >


Δεν εχω καταγωγή απο εκεί απλά ειναι αγαπημένο μέρος που έχουμε πάει πολλές φορές (Καρδαμύλη) . Φέτος θα κατεβάσω και τους γονείς μιας και έχουν απωλέσει την ικανότητα να πηγαίνουν μονοι τους διακοπές , οδήγημα κτλ λόγω ηλικίας . Έχουμε κλείσει ενα μεγάλο σπιτι εκεί έξω για όλους.