Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g47
#476722
corsair έγραψε:
g47 έγραψε:Η Usb port πανω στο ups σε τι χρησιμευει?



και πως θα ξερει βρε πασα μου ο υπολογιστης οτι το ρευμα κοπηκε και πρεπει να σωσει οτι κανει και να κλεισει? Καποιος δεν πρεπει να του το πει? Εεε.. αυτος ειναι η communication port... δλδ η USB.


Aααααα...μαγικο! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#476834 Πολυμηχάνημα: Samsung Xpress SL-M2070 Laser
2.000 σελίδες τονερ αναλώσιμο

Απλός εκτυπωτής: Samsung Xpress SL-M2825ND Laser Printer
3.000 σελίδες τονερ αναλώσιμο + drum

Τα βρίσκω στην ίδια τιμή αλλά προτιμώ τον απλό εκτυπωτή επειδή έχει αυτόματο duplex + μια επαγγελματική εσάνζ τάχα μου μεγαλύτερης αντοχής και σβελτάδας.
Το θέμα μου είναι επειδή θα τον λειτουργώ με συμβατά, και επειδή θέλει και drum πέρα από toner, είναι καλή κίνηση ή να πάω στο πολυμηχάνημα που τα αναλώσιμά του είναι all-in-one? Πιο φθηνά θεωρητικά βγαίνει ο σκέτος εκτυπωτής σε χρήση αν το drum ζει για 9.000 σελ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#476840 Σε αυτη την κατηγορια τιμης τα αυτοματα ντουπλεξ ειναι με δανεικο χρονο ζωης, παρε το πολυμηχανημα, εχω το ιδιο σε ασυρματο, μια χαρα.
Άβαταρ μέλους
By gakost
#476858
g8777 έγραψε:Σε αυτη την κατηγορια τιμης όλα τα μηχανήματα ειναι με δανεικο χρονο ζωης, παρε το πολυμηχανημα, εχω το ιδιο σε ασυρματο, μια χαρα.


Τώρα μιλάς σωστά
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#476874 Και στις δύο περιπτώσεις το κόστος αναλώσιμων είναι σχεδόν ίδιο. (Ακόμα και αν συνυπολογίσεις το κόστος ενός συμβατού drum κάθε 3 τόνερ)
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#476996 Απλά να ξέρεις πτι το να ακολουθείς προτροπές g8887 σε θέματα τεχνολογίας εμπεριέχει ένα κάποιο ρίσκο....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#477005 Μπες λιγο στο ρουτερ να δεις καλιγουλικο οργιο-ο ενας πανω στον αλλον. :s_sarcastic

:s_bye
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#477107 Σε αυτή την κατηγορία τιμής έχω έναν Brother HL-2250DN (στο skroutz βλέπω ότι τώρα κυκλοφορεί ο HL-L2340DW στα 110€), έχω εκτυπώσει άπειρες σελίδες (βιβλία κλπ) και δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα. Να σημειώσω ότι από την αρχή χρησιμοποιώ μόνο συμβατά toner και τύμπανα.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#477119 ε αν ήταν ασύμβατα πως θα τα χρησιμοποιούσες!? :lol:
Τελευταία επεξεργασία από MIXOStsi και 23 Ιαν 2018, 12:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#477187
Geo f1 έγραψε:Αυθεντικα ?

Οχι αυθεντικα Γκεακο, συμβατα λεει ο ανθρωπος
Άβαταρ μέλους
By citastak
#477721 Καλησπέρα.
Εχω ένα αρχείο video από τη μηχανή μου και τον ήχο του σε mp3 από άλλη πηγή (δημοσιογραφικό μικρόφωνο) καθότι η μηχανή ήταν αρκετά μακρυά από την πηγή του ήχου και δεν τον έπιανε καλά.
Πως μπορώ να κάνω merge τον ήχο του mp3 στο βίντεο;