Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#596804 Ναι ρε, και τις καλτσες μεσα. :yahoo:

Security first τον λενε :thumbsup: , σιγα μην ειναι της πλακας ιστορια σαν τους αλλους (με χιλιαδες κοροιδα να αφηνουν αναδρασεις. :thumbsdown: )

Εδω μιλαμε για ultra niche market, ουτε 10 νοματαιοι (συγκεκριμενα 7 και 1 μαλακω :x ), τοπ οφ δε τοπ. :metalo:

Parem μια και μενα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#597103 Έβγαλα τα δυο πλήκτρα αυτά να τα αλλάξω μεταξύ τους,, ήταν γερμανικό πληκτρολόγιο και μου έσπαγε τα νεύρα....
Έλα που δεν μπορώ να τα ξαναβάλω...
Ξέρει κανείς πως κουμπωνει αυτό;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#597105 Lenovo σωστά;

Κουμπώνει το άσπρο πλαστικό πρώτα στην βάση με τα χαρακτηριστικά "αυτάκια" και μετά το κουμπί απλά με λίγη πίεση κουμπώνει πάνω του.
Αν σπάσεις ένα από τα αυτάκια την έβαψες, θέλει μικρά δάχτυλα και προσοχή.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#597139
dimik έγραψε:Lenovo σωστά;

Κουμπώνει το άσπρο πλαστικό πρώτα στην βάση με τα χαρακτηριστικά "αυτάκια" και μετά το κουμπί απλά με λίγη πίεση κουμπώνει πάνω του.
Αν σπάσεις ένα από τα αυτάκια την έβαψες, θέλει μικρά δάχτυλα και προσοχή.


Δεν εχω καταφέρει ποτέ να το κάνω αυτό! :rant:
Πάντα καταλήγω να κοπανάω πράγματα! :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#597150 Καλά κι εγώ έχω κοπανησει το γραφείο από τα νεύρα ουκ ολίγες φορές, απλά μετά από τα πρώτα 5-10 συνηθίζεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#597151 Εντάξει, ψιλό mission impossible
Μετά τις δέκα αποτυχημένες προσπάθειες, η τελευταία πριν εγκαταλείψω πέτυχε, κούμπωσε... Δε το ξανά πειράζω
Άβαταρ μέλους
By sargus
#597153 Έχω κάτι τραγικά φωτιστικά στο σπίτι και σκέφτομαι σιγά σιγά να τα αλλάξω. Μιλάω για ενιαίο χώρο με 3 φωτιστικά (κουζίνα, σαλόνι, τραπεζαρία σύνολο 38 τμ.)
Θέλω να μεταβω σε έξυπνα φωτιστικά στιλ xiaomi που έχουν dimmer τα χειρίζεσαι από κινητό και ίσως αλλάζουν και χρώμα;
Τι παίζει με αυτά; Χρησιμοποιεί κανείς; Αξίζει παραγγελία από Κίνα ή παίρνουμε από εδώ;
(Είμαι στο σωστό θέμα;)