Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gakost
#486033 Δες πόσα μοντελάκια βγαίνουν στις 15 και με τι χαρακτηριστικά και τι υπάρχει στις 13.3 Ας το δει τουλάχιστον από κοντά μια χαρά είναι οι 13.3 .
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#486037 Πολύ μη μου άπτου μου βγήκατε κιουρίες μου. :lol:

Και το 15άρι οριακό μου φαίνεται, θα προτιμούσα 17άρι.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#486163
gakost έγραψε:Εσύ αποφασίζεις αλλά είναι σαν να λες παίρνω SUV γιατί θέλω χώρους και πρακτικότητα


Μα τα SUV διακρινονται για τους χώρους και την πρακτικοτητα :hmmm:

But anyway, ο καλυτερος φορητός ειναι κατι μεταξυ 12-14 ιντσών και οταν δουλευει στο σπιτι η στο γραφειο, πάει πακέτο με μια σοβαρή εξωτερικη οθονη. Το βάρος εχει πολυ μεγάλη σημασία και ας τα βρίσκει ο Ελτεος και ο Ζους ως αδιαφορο μέγεθος.
Εδώ εγω καταλαβα τα 100γραμμάρια μειωση σε σχέση με τον προηγουμενο φορητο μου...

Δια, δες Dell Europe Outlet και παρε κανα refurb με εγγυηση... θα πάρεις κάτι καλυτερο για τα χρήματα σου.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#486179 Κορσεράκο μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Καινούριος πρέπει να αγοραστεί όμως.

Σχετικά με το βάρος... Μιλάτε σε άνθρωπο που καθημερινά σηκώνει από το έδαφος και μεταφέρει στα χέρια ρολά stretch film των 50 και 60 κιλών και μετά φορτώνει και πακετάρει παλέτες 500 κιλών. Τα 5 κιλά στον ώμο δεν κάνουν καν register... :iconcool:

Ειλικρινά αναρωτιέμαι αν μιλάω σε άντρες ή κοριτσάκια... :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#486214
REALZEUS έγραψε:Κορσεράκο μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Καινούριος πρέπει να αγοραστεί όμως.



Στο Dell outlet έχει και καινούργιους.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#486266
REALZEUS έγραψε:Ειλικρινά αναρωτιέμαι αν μιλάω σε άντρες ή κοριτσάκια... :s_laughat


χοντρό, καλέ... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#486320
MIXOStsi έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Ειλικρινά αναρωτιέμαι αν μιλάω σε άντρες ή κοριτσάκια... :s_laughat


χοντρό, καλέ... :shifty:


Το τρώει το φαγάκι του. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#486333 Τι παθαμε μεσημεριατικο..Ηρθε ο ξαδελφος επισκεψη.
Μου βαλε τον 6tera ολα οκ. Καφε φευγουν...

Παω στο This pc...Αφαντος ο ενας δισκος... :omg: Με τις ταινιες...
Στελνω viber δεν βγαζω ακρη...Τελικα ο δισκος παιρνει 2 καλωδια. Ενα σατα και ενα ρευμα απο μητρικη...
Το σατα οκ μεσα..Το αλλο ειχε σπασει το κλιψ και δεν εμπαινε....φακ...

Κατεβαινω αποθηκη και βρισκω ενα τετοιο καλωδιο..απο την νεα μητρικη...
Το πασαρα στην κουτσουνα τα ενωσε και ολα καλα!!!!!!!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#486367
Geo f1 έγραψε:Τι παθαμε μεσημεριατικο..Ηρθε ο ξαδελφος επισκεψη.
Μου βαλε τον 6tera ολα οκ. Καφε φευγουν...

Παω στο This pc...Αφαντος ο ενας δισκος... :omg: Με τις ταινιες...
Στελνω viber δεν βγαζω ακρη...Τελικα ο δισκος παιρνει 2 καλωδια. Ενα σατα και ενα ρευμα απο μητρικη...
Το σατα οκ μεσα..Το αλλο ειχε σπασει το κλιψ και δεν εμπαινε....φακ...

Κατεβαινω αποθηκη και βρισκω ενα τετοιο καλωδιο..απο την νεα μητρικη...
Το πασαρα στην κουτσουνα τα ενωσε και ολα καλα!!!!!!!!

Εικόνα



Σε λιγο θα ξεμεινεις απο γραμματα για τους δισκους.... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#486368
mousatos έγραψε:βάλε μας και μια φωτό από την αποθήκη κάποια στιγμή..



Εικόνα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#486370 Χρειάζομαι έναν εκτυπωτή , μάλλον έγχρωμο για λίγη χρήση αλλα θα προτιμούσα να μπορώ να στείλω wireless .
Θα ειναι εγκατεστημένος σε χώρο που δεν υπάρχει Ίντερνετ , κ θα γίνεται πολύ περιστασιακή χρήση .
5-10 εκτυπώσεις το μήνα το πολύ .
Ποσο μπορεί να χαλάνε τα μελάνια απο τη μη χρήση ;
Τι προτείνεται ;

Ξέρω οτι οι εκτυπώσεις δε δικαιολογούν αγορά , αλλα επειδή όταν είμαι Αθήνα μου τυχαίνει να πρέπει να τυπώσω πριν παω πχ σε πελάτη κ χρειάστηκε ξανά να ψάχνω πρωι πρωι μαγαζι με εκτυπώσεις κ να χάνω χρόνο κ αγχώνομαι κλπ ...
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#486376
vagmag έγραψε:Χρειάζομαι έναν εκτυπωτή , μάλλον έγχρωμο για λίγη χρήση αλλα θα προτιμούσα να μπορώ να στείλω wireless .
Θα ειναι εγκατεστημένος σε χώρο που δεν υπάρχει Ίντερνετ , κ θα γίνεται πολύ περιστασιακή χρήση .
5-10 εκτυπώσεις το μήνα το πολύ .
Ποσο μπορεί να χαλάνε τα μελάνια απο τη μη χρήση ;
Τι προτείνεται ;

Ξέρω οτι οι εκτυπώσεις δε δικαιολογούν αγορά , αλλα επειδή όταν είμαι Αθήνα μου τυχαίνει να πρέπει να τυπώσω πριν παω πχ σε πελάτη κ χρειάστηκε ξανά να ψάχνω πρωι πρωι μαγαζι με εκτυπώσεις κ να χάνω χρόνο κ αγχώνομαι κλπ ...


Απο iPhone 6 θέλω να στέλνω ... μην κοροϊδεύετε ...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#486384 HP Deskjet 3835
https://www.plaisio.gr/ektiposi/ektipot ... F5R96C.htm

http://www8.hp.com/gr/el/products/print ... b=features

Όλες οι λειτουργίες που χρειάζεσαι, για τη χρήση που θες, φθηνός και με φθηνά αυθεντικά μελάνια. Τα μελάνια θα είναι οκ αν εκτυπώνεις 5-10 σελίδες το μήνα, δύσκολα θα στεγνώσουν.