Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#484138
krom έγραψε:Να κόψει δηλαδή λαμαρίνα και να βάλει σαν backplate κάτι που δεν είχε η κάρτα από το εργοστάσιο?


Ούτε το Fiesta είχε, αλλά του έβαλε. :rtfm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g47
#484176
krom έγραψε:Να κόψει δηλαδή λαμαρίνα και να βάλει σαν backplate κάτι που δεν είχε η κάρτα από το εργοστάσιο?


Η founders edition εχει πλαστικο backplate που αφαιρείται ευκολα.

Εικόνα


Δε τρεχει και τιποτα να μη το εχει βεβαια, ισως να εχει και ελαχιστα καλυτερες θερμοκρασιες, αλλα ειναι περιεργο γιατι μαλλον δεν το εκανε ο ιδιος.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484182 πλαστικό έχουν οι γιούφτοι; ο-μι-τζι; :help:


κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να το βγάλεις, μόνο και μόνο η μάκα που θα μαζευτεί επάνω με τον καιρό είναι αηδία, είμαι υπέρ του backplate έστω και πλαστικού
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#484195 Παιδια δε θυμαμαι. Καλα εγω δεν πειραξα τπτ.Θα ρωτησω τον Λουκα. :s_tongue
Εχουν περασει και 3 χρονια
Άβαταρ μέλους
By g47
#484199 Τον Λουκα να ρωτησεις ποτε θα φυγει απτο youup, να μας ερχεται ειδοποιηση απτο καναλι και ειναι σιγουρα ο Κοντοπας. :x
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#484200 α ρε γμτ...
τέτοιο PC να πηγαίνει χαμένο... :s_sorry
κι εγώ παλεύω να παίξω pubg σαν άνθρωπος...

Geako χορηγείς δάνεια? :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#484216
krom έγραψε:Να κόψει δηλαδή λαμαρίνα και να βάλει σαν backplate κάτι που δεν είχε η κάρτα από το εργοστάσιο?


Οχι.... Να παρει το μαμα πλαστικο, με το οποιο ηρθε η GTX και να το βαλει στη θεση του
Άβαταρ μέλους
By krom
#484223 Msi titan x είναι, δεν έχει backplate λέμε, τι πλαστικά του γράφετε να πάει βάλει?
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#484331 Η βομβα εσκασε παντως απο τον Λουκα το μεσημερι...Στο εργαστηρι που εκανε λιγες δοκιμες,δουλευε μια χαρα το τροφοδοτικο
Και μαλλον καποια ασυμβατοτητα με μια ραμ πρεπει να παιζει.

Δλδ τι γινεται???

Τσαμπα η αναβαθμιση?
Τουλαχιστον αν ειναι λειτουργικα ολα μπας και τα πουλησω. 5960χ-χ99 ασους-48γβ ραμ
Τελευταία επεξεργασία από Geo f1 και 12 Φεβ 2018, 19:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#484333 δίνω 200€..


να πω ότι δεν το περίμενα?
έτσι γίνεται όταν μπλέκεις με noobακια... :svivhaha: