Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#490395 Είχες 10 μέρες να πάρεις παπούτσια και ανησύχησαν λίγοι οι άνθρωποι των εταιρειών, ε; :lol:

Ειλικρινής ερώτηση: Τι τα κάνεις όλα αυτά; Κάθε μέρα του μήνα φοράς και διαφορετικό ζευγάρι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#490457 Υποθέτω έχει φτιάξει ειδικό λογισμικό με διάφορα modes.
Χρώμα παπουτσιού: επιλογή ανάλογα με το χρώμα.
Αντίστοιχα, χρώμα σόλας, κορδόνια ή όχι, είδος αθλήματος, πάχος σόλας, ρούχα που θα φοράει, μέρος που θα επισκεφτεί, ρούχα συζύγου κλπ.
Και τέλος το τυχαίο, random mode, το οποίο για καλαισθησία και αγωνία λειτουργεί σαν κληρωτίδα. Τι παπούτσια να βάλω, πατάει το κουμπί, ξεκινάει κάποιο πολύπλοκο σύστημα με μπίλιες, διαδρομάκια, καμπανάκι και λαμπάκια και στο τέλος προκύπτει πχ το 183. Πάει στο καλά οργανωμένο σύστημα παπουτσοραφιών βγάζει τα 183 και είναι κύριος. Ή καλύτερα πατάει 183 στο πληκτρολόγιο ελέγχου και η ρομποτική παπουτσοθήκη του το βγάζει.
Σύντομα θα μας ρωτήσει να του βρούμε πρωτόκολλο επικοινωνίας ώστε να γίνεται αυτόματα η διαδικασία χωρίς να πρέπει να πηγαίνει και να βάζει τον αριθμό. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#494853
Geo f1 έγραψε:Public
PharmacyΕικόνα

.
Αγόρασες την εταιρεία?

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494855 Τα βλέπω και ανεβάζω.

https://www.etsy.com/listing/474661276/led-zeppelin-inspired-wooden-symbol?ref=shop_home_active_1
https://www.etsy.com/listing/455340918/game-of-thrones-inspired-hodor-hold-the?ref=shop_home_active_2

Α και ένα S9+ που παραλαμβάνω το απόγευμα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494858 500 εύρος. Με συμφωνία για πλήρες κουτί. Κρίμα που έχω ξεχάσει τα AKG ακουστικά και ένα καλώδιο στο σπίτι και μου παράπεσε ένα ζευγάρι ότι ναναι μέσα στη συσκευασία. :( :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#494860 χαχαχαχ belg

Θα τα ανοιξω σε λιγο..

Στεφαν ωραιο το κανεις το σπιτακι σου
Θα ερθω επισημη επισκεψη όταν είναι ετοιμο...
Για το κινητο no comment!! :inlove:

Θα ανοιξω τα κουτια σε λιγο
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494864 Ναι μη φας έχουμε γλαρόσουπα. Να έρθεις να ψάχνουμε και τα κουτιά από τις πίτσες. :x

@pierce

Μόλις έσκασε αυτό αλλά λέει ότι δε συνδυάζεται με άλλες προωθητικές. Αν θες να το ψάξεις πες να στο στείλω αν είναι. Δε νομίζω να ζητάνε και ταυτότητα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#494866
Deleted User 1 έγραψε:Ναι μη φας έχουμε γλαρόσουπα. Να έρθεις να ψάχνουμε και τα κουτιά από τις πίτσες. :x



:sorry:

Αφου εχω αλλαξει..

Για την παρεα το ειπα..
:(
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#494871 Thanks Στέφανε, αλλά δεν νομίζω ότι θα κάνω την τράμπα τώρα. Χαλβαδιάζω κάτι B&O ακουστικά που είναι περίπου όση η διαφορά που θα χρειαστεί να δώσω για το s9 :ninja:

Καλή τιμή πάντως, αν και πλήρωσες το full retail. Αν το έβαζες αγγελία δεν νομίζω ότι θα έφευγε εκεί.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494877 Ούτε καν. Με 560€ στο Σκρουτζ, σχεδόν ενός έτους, με αλλαγμένη οθόνη και 2-3 γρατζουνιές, ζήτημα να το έδινα 420-430€. Γι' αυτό και το δίνω εξάλλου αλλιώς δεν έχει νόημα. Δεν υφίσταται κάποιο σοβαρό upgrade.