Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#500860
red_monster έγραψε:

Η deutz είναι πάνω σε κομπρεσέρ.

Το λάδι βοηθάει μετά το μπάνιο αν έχεις σκληρή τρίχα και θες να είναι τακτοποιημένο


Νοσταλγία, Magirus ανατρεπόμενο οριτζινάλ '70s, deutz v10 με ένα κάρο στροφές για να πάει στοιχειωδώς, σαζμάν fuller-eaton ασυγχρόνιστο και φρένα διακοσμητικά, να πώς βγάζεις τρίχα στο στήθος :lol:

Τα λάδια και τα ξύδια καλά είναι, αλλά σαν την αίσθηση του double edge στη μάπα δεν έχει, το πεθύμησα...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#500873
lemon3 έγραψε:Νοσταλγία, Magirus ανατρεπόμενο οριτζινάλ '70s, deutz v10 με ένα κάρο στροφές για να πάει στοιχειωδώς, σαζμάν fuller-eaton ασυγχρόνιστο και φρένα διακοσμητικά, να πώς βγάζεις τρίχα στο στήθος :lol:


Εικόνα

Le salaire de la peur φάση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#501604 Πήγα στο πλαίσιο για μια θήκη για το κινητό της γυναίκας μου και είπα να χαζέψω λίγο το s9.
Είχε ένα τύπο απο την samsung εκεί, μου έκανε προσφορά -150€ και δεν άντεξα, λύγισα
Ούτως ή άλλως θα το έπαιρνα κάποια στιγμή....Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#501629
Andreasdik έγραψε:730€ κόστισε


:lipsealed:


Να το χαρείς όσο δεν πάει, αλλά ρε γαμώτο, εδώ με το σιαομί των 150 και έχω το νου μου μη το βρέξω/ρίξω/χάσω, δεν μπορώ να με φανταστώ με ένα χιλιάρικο κινητό στην τσέπη, does not compute. Θα ήμουν με το χέρι μέσα στην τσέπη συνέχεια...

Βασικά με φαντάζομαι, αλλά έρχεται το μυαλό στη θέση του, και μου λέω "συγκεντρώσουυυυ" :lol:

Βλεφάριαζα ένα σετάκι αμορτισέρ/ελατήρια για το μηχανάκι, ένα εξακοσάρι όλα μέσα, αλλά με βλέπω να τη βγάζω με 30 ευρώ λάδια για μπροστά και στο τσακίρ κέφι ένα καινούριο ΟΕΜ πίσω, σύνολο λίγο πάνω από 100 :metalo:

Το rekluse όμως στο εντουράκι θα το βάλω, εκεί χαλάλι το χιλιάρικο :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#501648 Ευχαριστώ!! Συμφωνώ για τις αυθόρμητες αγορές Geo....

Το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις lemon, αλλά τα 500€ ήταν ευγενική χορηγία της εταιρίας που εργάζομαι :roll: :roll:
Μου δικαιολογεί ένα ποσό κάθε χρόνο για εταιρικές δαπάνες και ένα μέρος του έγινε δωροεπιταγές Πλαίσιο :innocent: :innocent:

Εξάλλου, είμαι προσεκτικός γενικά, μέχρι τώρα δεν μου έχει πάθει κάποιο κινητό.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#501650
lemon3 έγραψε:
Andreasdik έγραψε:730€ κόστισε


:lipsealed:


Να το χαρείς όσο δεν πάει, αλλά ρε γαμώτο, εδώ με το σιαομί των 150 και έχω το νου μου μη το βρέξω/ρίξω/χάσω, δεν μπορώ να με φανταστώ με ένα χιλιάρικο κινητό στην τσέπη, does not compute. Θα ήμουν με το χέρι μέσα στην τσέπη συνέχεια...

Βασικά με φαντάζομαι, αλλά έρχεται το μυαλό στη θέση του, και μου λέω "συγκεντρώσουυυυ" :lol:


Aτάκα φίλου πριν χρόνια όταν αγόρασα το Νokia N82: πως νιώθεις όταν σου πέφτει στο πάτωμα ένα 500ρικο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#501653
Andreasdik έγραψε:Ευχαριστώ!! Συμφωνώ για τις αυθόρμητες αγορές Geo....

Το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις lemon, αλλά τα 500€ ήταν ευγενική χορηγία της εταιρίας που εργάζομαι :roll: :roll:
Μου δικαιολογεί ένα ποσό κάθε χρόνο για εταιρικές δαπάνες και ένα μέρος του έγινε δωροεπιταγές Πλαίσιο :innocent: :innocent:

Εξάλλου, είμαι προσεκτικός γενικά, μέχρι τώρα δεν μου έχει πάθει κάποιο κινητό.


Εεεε νταξ τότε, άμα το καλύπτει η εταιρία μιά χαρά!

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, για κάποιους αυτά τα μαραφέτια είναι και εργαλεία, δεν μπορείς να πας να δεις πελάτη και να βγάλεις νόκια πιασμένο με μονωτική, χτυπάει κάπως :lol:

Απλά ήταν αυθόρμητο, λόγω της δικής μου αμπαλοσύνης, πριν από κανένα μήνα μου έπεσε κινητό+ηλεκτρονικό τσιγάρο μέσα στον λιπασματοδιανομέα (εν λειτουργία), για καλή μου τύχη έκλεισα το PTO σε χρόνο dt και ζημιά δεν έγινε... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By otso
#501654 Οι αλλοι δεν γνωριζουν τι εστι λιπασματοδιανομεας αλλα εγω αδυνατω να καταλαβω πως σου επεσαν εκει μεσα και μαλιστα να δουλευει και το PTO. Καποιος απο το νεο χωριο του HF τον ειχε μαζεψει το PTO και τον σκοτωσε . Την ειχες παθει και με το μηχανημα που χαραζει ελιες , προσεχε σε θελουμε γερο και δυνατο για να τρωμε καμμια ελια. Φιλικα και Χρονια πολλά.
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#501660
bill33 έγραψε:
lemon3 έγραψε:
Andreasdik έγραψε:730€ κόστισε


:lipsealed:


Να το χαρείς όσο δεν πάει, αλλά ρε γαμώτο, εδώ με το σιαομί των 150 και έχω το νου μου μη το βρέξω/ρίξω/χάσω, δεν μπορώ να με φανταστώ με ένα χιλιάρικο κινητό στην τσέπη, does not compute. Θα ήμουν με το χέρι μέσα στην τσέπη συνέχεια...

Βασικά με φαντάζομαι, αλλά έρχεται το μυαλό στη θέση του, και μου λέω "συγκεντρώσουυυυ" :lol:


Aτάκα φίλου πριν χρόνια όταν αγόρασα το Νokia N82: πως νιώθεις όταν σου πέφτει στο πάτωμα ένα 500ρικο; :lol:



Απαντηση: Αγχώθηκα μη φτάσει Κίνα