Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#500248
elteo έγραψε:Πότε θα περάσει η μόδα του μουσάτου ναυαγού άραγε....


Σαν το ανέκδοτο: Σκάει στην πλατεία ένας μαυροφορεμένος με μούσια μέχρι το στήθος, αμάν λέμε, τζιχαντιστής είναι! Τον πλακώνουμε στις μάπες!!! Τελικά ήταν ο νέος παπάς του χωριού... :tomato:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#500263 Γιατί το βάζετε το λάδι;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#500271
red_monster έγραψε:Εικόνα

Για να πάρει θάρρος ο Γκεακος, και εγώ το ξεσκιζω το eBay :metalo:



Λαδι για μουσι και service manual μηχανης φορτηγου. Αντριλα παλαιας κοπης :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#500275
REALZEUS έγραψε:
elteo έγραψε:Πότε θα περάσει η μόδα του μουσάτου ναυαγού άραγε....


Σαν το ανέκδοτο: Σκάει στην πλατεία ένας μαυροφορεμένος με μούσια μέχρι το στήθος, αμάν λέμε, τζιχαντιστής είναι! Τον πλακώνουμε στις μάπες!!! Τελικά ήταν ο νέος παπάς του χωριού... :tomato:
Geako εσυ;

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#500277
mirage έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
elteo έγραψε:Πότε θα περάσει η μόδα του μουσάτου ναυαγού άραγε....


Σαν το ανέκδοτο: Σκάει στην πλατεία ένας μαυροφορεμένος με μούσια μέχρι το στήθος, αμάν λέμε, τζιχαντιστής είναι! Τον πλακώνουμε στις μάπες!!! Τελικά ήταν ο νέος παπάς του χωριού... :tomato:
Geako εσυ;

< >


Μουσάτο το κουνέλι. :shifty: :lol: Χαλάρωσε λίγο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#500281 Νταξ, δεν παρεξηγώ ανθρώπους με τους οποίους έχουμε πιει και μια μπύρα. Πάντως Θανάση μου, τις ντομάτες στο τέλος τις έβαλα για την κρυάδα του ανεκδότου... :iconcool:

ΥΓ: Το ιξώδες αλλάζει ανάλογα με το μούσι; 5-30 είναι καλό για κανονική τριχοφυΐα; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#500284 Το ξέρω μπρε γι αυτό και ρωτησα αν μπηκε ο Γκεακος μεσα σου γιορταρες μερες. Ο elteo βεβαια παρεξηγηθηκε για σένα προκαταβολικά.

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#500328
trident1971 έγραψε:
red_monster έγραψε:Εικόνα

Για να πάρει θάρρος ο Γκεακος, και εγώ το ξεσκιζω το eBay :metalo:



Λαδι για μουσι και service manual μηχανης φορτηγου. Αντριλα παλαιας κοπης :metalo:



Η deutz είναι πάνω σε κομπρεσέρ.

Το λάδι βοηθάει μετά το μπάνιο αν έχεις σκληρή τρίχα και θες να είναι τακτοποιημένο