Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#557131 Ο Άι Βασίλης ήρθε νωρίτερα φέτος

Εικόνα

Το χρώμα αδικείται στη φωτογραφία, το κλασικό μπλε σκούρο είναι...


< >
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#572563 Εκανα τον Γκεακο σημερα και πηρα δισκους....

Samsung 860EVO 250GB και Samsung 860QVO 1TB
:metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#582212 Πηρα απο τον τουρκο μαγαζατορα, τον Αλι Εξπρες :lol: :lol: :lol: δυο θηκες Orico (2.5" Type-C) που τις ειχε σε προσφορα στις 28/3

Για περιπου 10€ έκαστη, ειναι πολυ καλες!!!
Με SSD σε USB3.1 πανε τον κωλο τους!!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#582320
QsisVTS έγραψε:πόσο πάνε; τελικιάζουν τη ταχύτητα του ssd?

Τις πηρα $13,85 X2 σε προσφορα στις 28/3
Τις εχω δυο βδομαδες τωρα, δεν εχω καταφερει να κατσω να μετρησω ταχυτητες με CrystalDiskMark, αλλα απο SSD σε SSD, πανε τον κωλο τους

Morx έγραψε:Γιατι δεν πηρες εναν M2 SSD και μια εξωτερικη θηκη;;

Γιατι ειχα 128GB SSD δισκο που περισσεψε και πηρα μια θηκη για να μην καθεται
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#626766 Καλή φάση... :thumbsdown:

Εγκύκλιος των ΕΛΤΑ με ημερομηνία 20 Ιανουαρίου 2020 αναφέρει πως στο εξής, κάθε αντικείμενο με τελωνειακή διασάφηση που θα εκτελωνίζεται θα επιβάλλεται «Τέλος Εκτελωνισμού», το ελάχιστο ύψος του οποίου καθορίστηκε σε 15 ευρώ. Ως εκ τούτου, δέματα εκτός ευρωπαϊκών χωρών που θα μπαίνουν τελωνείο, άσχετα με το αν είναι πάνω ή κάτω από 22 ευρώ (όριο που ίσχυε μέχρι τώρα), θα χρεώνονται με 15 ευρώ, κάτι που πρακτικά σημαίνει πως ακόμη και ένα ευρώ να κοστίζουν, ο καταναλωτής θα πληρώνει έξτρα 15 ευρώ.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#656468 Γκράτσιε μίλλε σύγγαυρε.

Το 4s πραγματικά απεδείχθη σκυλί του πολέμου, μα τα τελευταία τρία χρόνια έμεινα πολύ πίσω καθότι δε χώραγε ούτε έτρεχε πρόσφατο ios, με αποτέλεσμα να μείνω πολύ πίσω στα apps. Αυτό, συν των τραγικών specs, συν της ψόφιας μπαταρίας, με έστειλαν στο SE. Εννοείται ότι η κοροϊδία από φίλους έπεφτε σύννεφο εδώ και καιρό. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656469 Ο επεξεργαστής που έχει αυτό, είναι ο Ελ Αραμπί των τσιπς. Πυροβολάει από παντού.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#656470 Κι εγω θα το χτυπησω οπου ναναι. Γιατι με εχει βολεψει παρα πολυ το μεγεθος του 7, οποτε μου ακουγεται τελεια λυση, ενα 7αρι με συγχρονο hardware


< >