Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#534363 Εδώ τον πέταξε από το δωμάτιο η γυναίκα του για να το κάνει παιδικό κι εσύ του προτείνεις κάτι που θέλει όχι δωμάτιο αλλά σαλοτραπεζαρία? :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#534365
elteo έγραψε:Εδώ τον πέταξε από το δωμάτιο η γυναίκα του για να το κάνει παιδικό κι εσύ του προτείνεις κάτι που θέλει όχι δωμάτιο αλλά σαλοτραπεζαρία? :lol:


Απο την αλλη μερια αν με αυτον τον τροπο μπορει να προσκαλεσει τον Alonso για καφε, τι να την κανει τη γυναικα? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#534366 Χαχαχα άστα φιλε και αυτο υπερβαση ηταν. Ειμαι ηδη 1 εβδομαδα χωρις pc και γραφειο. Αναμενω κατι ξυλα απο το φτιαξτο μονος σου για να κανω τον νεο μου χωρο στο σαλονι..

.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534371
Geo f1 έγραψε:Χαχαχα άστα φιλε και αυτο υπερβαση ηταν. Ειμαι ηδη 1 εβδομαδα χωρις pc και γραφειο. Αναμενω κατι ξυλα απο το φτιαξτο μονος σου για να κανω τον νεο μου χωρο στο σαλονι..

.



Ποιος θα στο φτιάξει ; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#534372
red_monster έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Χαχαχα άστα φιλε και αυτο υπερβαση ηταν. Ειμαι ηδη 1 εβδομαδα χωρις pc και γραφειο. Αναμενω κατι ξυλα απο το φτιαξτο μονος σου για να κανω τον νεο μου χωρο στο σαλονι..

.



Ποιος θα στο φτιάξει ; :hmmm:


Ο doityourself. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#534377
red_monster έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Χαχαχα άστα φιλε και αυτο υπερβαση ηταν. Ειμαι ηδη 1 εβδομαδα χωρις pc και γραφειο. Αναμενω κατι ξυλα απο το φτιαξτο μονος σου για να κανω τον νεο μου χωρο στο σαλονι..

.



Ποιος θα στο φτιάξει ; :hmmm:
Ο πεθερός. Είναι στα αντισταθμιστικά οφέλη για την έξωση από το δωμάτιο :-)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534563 Όταν δίνεις τόσα δικαιώματα σε γυναίκα πεθερούς κλπ να τα περιμένεις αυτά :iconcool:

Γενικά όταν δίνεις δικαιώματα σε κεράσματα, εξυπηρετήσεις χαρτζιλίκι κλπ
Άβαταρ μέλους
By elteo
#534643
Eliaskat έγραψε:Έχει τον πόνο του ο Άνθρωπος έχει και εσάς....


Ποιον πόνο έχει? Δεν του έκαναν έξωση από το σπίτι. :s_smile
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#534645 Ρε σεις, περαν της πλακας, αφου εχει 2ο παιδι ο ανθρωπος, που θα το βαλει, στην κουζινα?

Το αλλο πια ειναι μεγαλο, δεν μπορεις να του κοτσαρεις βρεφος απο διπλα, θα φρικαρει.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#534672 Τα επιπλα για τον νεο μου χωρο στο σαλονι ερχονται αυριο...και ο πεθερος εχει γαμο στη χαλκιδικη....Απο τριτη pc και γραφειο...
Τι θα κανω με την φ1?
Πφ
Τριντεντ ετσι παει...

.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#534682 Μηπως να νοικιασεις μια γκαρσονιερα;