Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#486325
Geo f1 έγραψε:Μετά απο καιρο...Εικόνα

.


ξεχασες να ανοιξειςτο κουτι πριν το βγαλεις φωτο.... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#486527
Bayern7 έγραψε:Που διαολο θα τις φορέσεις αυτές τις αηδίες ρε geako???????? :dizzy:


αηδιες γιατι;;;;
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#486537
Wagner669 έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Που διαολο θα τις φορέσεις αυτές τις αηδίες ρε geako???????? :dizzy:


αηδιες γιατι;;;;
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Κακάσχημα είναι. Που θα τα βάλει ένας (σχεδόν) σαραντάρης αυτά;
Θα πάει στη δουλειά στην τράπεζα με αυτα; όχι
Μήπως θα αθληθεί; οχι
αντε το πολύ να τα βάλει σε καμια βόλτα για καφέ. ε υπάρχουν πολύ πιο όμορφα και στρωτά αθλητικά για να είναι άνετος για τέτοια χρήση.
δεν είναι ούτε 15 ούτε 25 χρονών. Δεν ξέρω μου φαίνονται πολύ flamboyant για casual ντύσιμο, επαναλαμβάνω, ενός 40άρη.
Και δεν είναι τόσο η ηλικία είναι και ο τύπος του geakou. Δεν νομίζω ότι μπορεί να τα υποστηρίξει με το ντύσιμο του.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#486560
Bayern7 έγραψε:
Wagner669 έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Που διαολο θα τις φορέσεις αυτές τις αηδίες ρε geako???????? :dizzy:


αηδιες γιατι;;;;
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Κακάσχημα είναι. Που θα τα βάλει ένας (σχεδόν) σαραντάρης αυτά;
Θα πάει στη δουλειά στην τράπεζα με αυτα; όχι
Μήπως θα αθληθεί; οχι
αντε το πολύ να τα βάλει σε καμια βόλτα για καφέ. ε υπάρχουν πολύ πιο όμορφα και στρωτά αθλητικά για να είναι άνετος για τέτοια χρήση.
δεν είναι ούτε 15 ούτε 25 χρονών. Δεν ξέρω μου φαίνονται πολύ flamboyant για casual ντύσιμο, επαναλαμβάνω, ενός 40άρη.
Και δεν είναι τόσο η ηλικία είναι και ο τύπος του geakou. Δεν νομίζω ότι μπορεί να τα υποστηρίξει με το ντύσιμο του.


δεν εχεις δικιο,με το σαλι μια χαρα παει. :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#486602
Bayern7 έγραψε:
Wagner669 έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Που διαολο θα τις φορέσεις αυτές τις αηδίες ρε geako???????? :dizzy:


αηδιες γιατι;;;;
:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Κακάσχημα είναι. Που θα τα βάλει ένας (σχεδόν) σαραντάρης αυτά;
Θα πάει στη δουλειά στην τράπεζα με αυτα; όχι
Μήπως θα αθληθεί; οχι
αντε το πολύ να τα βάλει σε καμια βόλτα για καφέ. ε υπάρχουν πολύ πιο όμορφα και στρωτά αθλητικά για να είναι άνετος για τέτοια χρήση.
δεν είναι ούτε 15 ούτε 25 χρονών. Δεν ξέρω μου φαίνονται πολύ flamboyant για casual ντύσιμο, επαναλαμβάνω, ενός 40άρη.
Και δεν είναι τόσο η ηλικία είναι και ο τύπος του geakou. Δεν νομίζω ότι μπορεί να τα υποστηρίξει με το ντύσιμο του.


Κοιτα....
Κοιταξα πολυ προσεκτικα και το κουτι και την ετικετα και δεν ειδα πουθενα να λεει οτι το προϊον απευθυνεται απκλειστικα σε 15 χρονα και 25χρονα. Επισης δεν ειδα να αναφερει οτι δεν επιτρεπεται η χρηση τους σε συνδιασμο με τζιν.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#486607 Μαλάκες είναι να το γράψουν στο κουτί; :shifty:
geako μου δεν πιστεύω να παρεξηγείσαι; Και τσαρούχια να αγοράσεις εμείς θα σε αγαπάμε. :inlove: