Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#817232 ΕικόναSF24 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF16 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF2 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF23 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF12 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF10 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF9 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF8 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF2 by k.achilleas, on Flickr
ΕικόναSF22 by k.achilleas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#817302 Πράγματι.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#818096 Τις 2 τελευταίες μέρες καλυψα το canal challenge αγώνα σκοποβολής
2 δείγματα και μερικά άλλα εδώ

https://www.flickr.com/gp/22207304@N07/HBv2070h3T
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#819373 Ένα κλικ στο μωρό από χτες το βράδυ που την κυνηγούσαμε στην παιδική χαρά:

Εικόνα

At the playground by Chris Lappas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By Serf
#819384 Θα το σχολιάσω μία φορά και δε θα το ξαναναφέρω, καθώς αποτελεί προσωπική επιλογή: Μου φαίνεται μεγάλη η φωτογραφική έκθεση του παιδιού σε "δημόσιο χώρο", όπως το φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#819385 Συμφωνώ. Δεν μου πέφτει λόγος βέβαια προφανώς, μια γνώμη είπα κι εγώ, ήταν το πρώτο που σκέφτηκα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819441 Εγώ θα το πω πολύ πιο ωμά.

Κύριε καθηγητή υπάρχει κάποιος κοντά στον περίγυρό σου με την ικανότητα και θέληση να προστατέψει εσένα και - το κυριότερο- ανήλικους από τον ίδιο σου τον εαυτό;
Ή η σήψη της επιδειξιομανίας τα χει σαπισει όλα μέσα σου; :(
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#819453
g8777 έγραψε:Εγώ θα το πω πολύ πιο ωμά.

Κύριε καθηγητή υπάρχει κάποιος κοντά στον περίγυρό σου με την ικανότητα και θέληση να προστατέψει εσένα και - το κυριότερο- ανήλικους από τον ίδιο σου τον εαυτό;
Ή η σήψη της επιδειξιομανίας τα χει σαπισει όλα μέσα σου; :(
Wtf ???? Τι άλλη μ λ κ θα θα διαβάσω ακόμα πρωί πρωί


< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819477
bujinkan έγραψε:
g8777 έγραψε:Εγώ θα το πω πολύ πιο ωμά.

Κύριε καθηγητή υπάρχει κάποιος κοντά στον περίγυρό σου με την ικανότητα και θέληση να προστατέψει εσένα και - το κυριότερο- ανήλικους από τον ίδιο σου τον εαυτό;
Ή η σήψη της επιδειξιομανίας τα χει σαπισει όλα μέσα σου; :(
Wtf ???? Τι άλλη μ λ κ θα θα διαβάσω ακόμα πρωί πρωί


< >



Παρακαλω;; :hmmm:

Ο κολλητος σου ανεβαζει φωτο σε δημοσιο φορουμ με φατσα καρτα το παιδι του ( προς τερψιν του ναρκισσισμου του) , και εσυ θεωρεις οτι απο εμενα διαβαζεις μαλαckιες; :dizzy:

Εδω φυλαμε τον λωκο μας οταν μοιραζουμε δικες μας φωτο, σκεψου :roll: τί θα πρεπει να κανουμε οταν θελουμε να κοινοποιησουμε φωτο των παιδιων μας. Θα μου πεις, μα να καταστρεψουμε την φωτο με το να καλυψουμε προσωπα; :rtfm:

Ε, θα ζησουμε και με αυτο bujinkan. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#819479 Λοιπόν για να λήξει αυτό, στο internet υπάρχουν κυριολεκτικά εκατομμύρια υπέροχες φωτογραφίες από μωρά και παιδιά. π.χ https://www.pexels.com/search/baby/

Καταλαβαίνω απόλυτα κάποιον που δεν θέλει να ανεβάσει φωτογραφία του δικού του παιδιού, δεν μου πέφτει ο παραμικρός λόγος και δεν με ενδιαφέρει άλλωστε, αλλά το να προσπαθείς να την πεις σε κάποιον για το δικό του παιδί επειδή δεν μοιράζεται την άποψη σου πάει ένα βήμα παραπέρα (βέβαια δεν θα περίμενα κάτι διαφορετικό από τον συγκεκριμένο χρήστη η γνώμη του οποίου δεν θα μπορούσε να μου είναι πιο αδιάφορη).