Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#677247 πολυ ομορφη!
βγαλε και μια το γατι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#677295
Giuseppe Busso έγραψε:Είχε ωραία μέρα κύριε Παναγιώτη, έτσι; :inlove:


Ναί Γιάννη, ήταν οι καλοκαιρινές ημέρες πριν τον αποκλεισμό, ρε που φτάσαμε, λες και είναι κατοχή που μας έκλειναν στα σπίτια μας μετά το σούρουπο, δεν βγάζει και αυτός ο Ολυμπιακός κανένα εμβόλιο ρε παιδί μου μόνο για εμάς τους Ολυμπιακούς, ωραία θα ήτανε ε !
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#677300
21 quadra έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Είχε ωραία μέρα κύριε Παναγιώτη, έτσι; :inlove:


Ναί Γιάννη, ήταν οι καλοκαιρινές ημέρες πριν τον αποκλεισμό, ρε που φτάσαμε, λες και είναι κατοχή που μας έκλειναν στα σπίτια μας μετά το σούρουπο, δεν βγάζει και αυτός ο Ολυμπιακός κανένα εμβόλιο ρε παιδί μου μόνο για εμάς τους Ολυμπιακούς, ωραία θα ήτανε ε !


Α γεια σου. Το έπιασες το νόημα. Περνάμε και βλέπουμε το Καραϊσκάκη και ξεχνάμε τις σκοτούρες. :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#677353 Και το σκότωσες με τη λήψη αυτή :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#677356 Πιστεύω θα έγραφε ομορφότερα πιο χαμηλά, στο μέσο του ύψους με το χαρακτηριστικό του δρόμου να αναδεικνύεται πιο πολύ και περισσότερο ορίζοντα και ουρανό.

O Jack Frost και τα θαυμαστά του έργα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#677376
JimClark έγραψε:Πιστεύω θα έγραφε ομορφότερα πιο χαμηλά, στο μέσο του ύψους με το χαρακτηριστικό του δρόμου να αναδεικνύεται πιο πολύ και περισσότερο ορίζοντα και ουρανό.

O Jack Frost και τα θαυμαστά του έργα. :inlove:


αν ημουνα εκει ναι θα εβγαζα μια απο μεσα απο τα δεντρα
αλλα ειμαι σχεδον ενα χιλιομετρο μακρυα στην πεδιαδα ;-)
https://app.airdata.com/share/fSimCR
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#677389 Πάσο τότε!

Έκανες και το σχήμα του εσταυρωμένου στην πορεία σου. :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#678245 Ειδα τις προαλλες που ποσταρισε καποιος ενα πουλι και καποιος "ειδικος" του ειπε τι ειναι. Με τη μια θυμηθηκα μια παλια απορια που εχει μεινει μεχρι τωρα...

Πριν καμια 25αρια χρονια στη Σαντορινη ειχα βγαλει φωτο ενα τεραστιο πουλι. Μαλιστα με ειχε δει, ηταν αρκετα κοντα και δεν εκανε καν κινηση να φυγει!!! Βρηκα και σκαναρισα τη φωτο μπας και μαθω επιτελους τι πουλι ηταν.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#678246 Όρνιο, gyps fulvus