Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#810387 bebes, ζήλεψα, πήγα και εγώ μία βόλτα από εκεί χθες, αγαπημένη διαδρομή!

Δημήτρη, έτυχε λόγω απουσίας ταξιδιών κλπ τον τελευταίο καιρό, να περιορίζονται οι λήψεις μου σε βόλτες με το αυτοκίνητο μετά τη δουλειά, οπότε αναγκαστικά παίζω Urban :lol:
Ομολογώ πως μου το έχουν πει 2-3 άτομα που ασχολούνται, να κλείναμε ένα χώρο να τις καμαρώσω εκτυπωμένες, αλλά ομολογώ ότι δεν έχω βρει χρόνο ούτε να κάνω διαλογή, ούτε να ψαχτώ λίγο με prints και ποιότητες. Τιμητικό και μόνο το να σκεφτόμαι ότι θα μπορούσαν να εκτεθούν κάπου φωτος μου! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#813008 Camera obscura κατά λάθος στον τοίχο του σπιτιού:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#813060 αρκετά καλό, και χωρίς την απόλυτη συσκότιση που μας έβαζε εμάς ο καθηγητής να επιτύχουμε :lol:

(και μας προειδοποιούσε να είμαστε σύντομοι για να μην σπάσει κάνα παράθυρο :s_sarcastic )
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#813136 Παρτε και μια πολυ πρωινη απο το βροχερο Υμηττο, με τα αγαπημενα χρωματα του παραλιγο 8ακις του Λουη :shifty:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Nosferatu
#815422 Μιλώντας για φωτο, καμμια προταση για γαμο βάφτιση φωτογραφο Θεσσαλονίκη τελος Σεπτεμβρίου? Ήπια πραγμαγματα (ουτε ετοιμασια γαμπρου, ουτε νυφης και μπαρμπουτσαλα), νορμαλ ωρες οχι ξεφρενα γλεντια. Οι "κλασσικοι" επαγγελματίες ζητανε οτι να ναι, σε φαση προτιμω να βγαλω 5 σελφι με το τηλεφωνο και τερμα.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#815423
Nosferatu έγραψε:Μιλώντας για φωτο, καμμια προταση για γαμο βάφτιση φωτογραφο Θεσσαλονίκη τελος Σεπτεμβρίου? Ήπια πραγμαγματα (ουτε ετοιμασια γαμπρου, ουτε νυφης και μπαρμπουτσαλα), νορμαλ ωρες οχι ξεφρενα γλεντια. Οι "κλασσικοι" επαγγελματίες ζητανε οτι να ναι, σε φαση προτιμω να βγαλω 5 σελφι με το τηλεφωνο και τερμα.
Από περιέργεια πόσο σου ζήτησαν ? Φωτό μόνο η φωτό και βίντεο ?


< >
Άβαταρ μέλους
By Nosferatu
#815425 Κατω απο 2 οι χομπιστες, πανω απο 2 οι επαγγελματίες. Δε παιζει απο θεμα αρχης να δωσω τοσα για 1.5 μερες (πολυ βαρια 2?) μερες δουλειας. Οπως ειπα λιγες ωρες στην εκκλησία, λιγες στο γλεντι, ενα ξεδιαλυμα και usb stick
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#815426
Nosferatu έγραψε:Κατω απο 2 οι χομπιστες, πανω απο 2 οι επαγγελματίες. Δε παιζει απο θεμα αρχης να δωσω τοσα για 1.5 μερες (πολυ βαρια 2?) μερες δουλειας. Οπως ειπα λιγες ωρες στην εκκλησία, λιγες στο γλεντι, ενα ξεδιαλυμα και usb stick
Συγνώμη δλδ ο χομπίστας θέλει δλδ κάτι λιγότερο από 2 χιλιάρικα ?
Κάνε μου εισιτήρια και διαμονή ένα 3ημερο συν 800 ευρώ και σου έρχομαι εγώ ....δώρο bonus πλάνα από drone


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#815434 Εγώ είχα δώσει 500€ πριν 5 χρόνια. Εκκλησία και το τραπέζι αμέσως μετά, συνολικά έμεινε περίπου; 3 ώρες και μετά η επεξεργασία.
Και πάλι ακριβό νομίζω είναι, αλλά σε σχέση με αυτά που ακούω...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#815436
bibendum έγραψε:Μόνο αν πας με Τεσλα θα του βγεις πιο φτηνά


< >
Πολύ πιο φτηνά θα του βγω 3 διανυκτερεύσεις και τα αεροπορικά άντε να βγουν 400 συν 800 ...1200 ..τσάμπα σε σχέση με το λίγο κάτω από 2 που λεει


< >