Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#2923 Σκέφτηκα ότι μιας και σαν κοινότητα έχουμε μια προιστορία, θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε πόσοι ενεργοί χρήστες από το 4TF δεν έχουν έρθει ακόμα από την από εδώ πλευρά.

Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κάνω μία λίστα "us vs them", η επιλογή του καθενός είναι σεβαστή.- Απλά επειδή μπορεί κάποιοι από τους χρήστες να μην είναι ενήμεροι για την ύπαρξη αυτού του φόρουμ και επειδή πλέον επαφές υπάρχουν και από άλλα μέσα δικτύωσης, ίσως να μπορεί κάποιος από το παρόν φόρουμ να τους ενημερώσει.

Ξεκινάω με τους πρώτους που μου έρχονται στο μυαλό:
pasxos (ενημερώθηκε ήδη)
manosk
Megane98HP
Spartan
ANGEL13
sv2 :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#2959 Εγω θα ελεγα οτι ακομη μεγαλυτερο ενδιαφερον θα ειχε να απευθυνθουμε σε παλιοτερα μελη του 4ΤΦ, που ειχαν ηδη καταστει ανενεργα, πριν την παρουσα "κριση" και "διασπαση".

Οσοι ειναι ενεργοι αυτοι τη στιγμη στο 4ΤΦ, ξερουν τι εχει συμβει και ειναι ελευθεροι να επιλεξουν τι θα κανουν, δεν εχει νοημα η καταγραφη (σιγουρα οσοι γνωριζονται μαζι τους το συζηταν το θεμα).

Ειναι ομως λιαν πιθανο, ανθρωποι που σταματησαν να γραφουν πριν απο καιρο, για διαφορους λογους, να μην εχουν ενημερωθει. Αν οι λογοι που σταματησαν ειναι προσωπικοι, πιθανοτατα δεν θα τους ενδιαφερει ουτε το νεο φορουμ. Αν ομως σταματησαν λογω κοπωσης, αγανακτησης, συγκρουσεων στο 4ΤΦ, ισως ειναι μια ευκαιρια να βρεθουν και παλι κοντα στην "κοινοτητα". Σημειωνω οτι υπαρχουν παρα πολλα και αξιολογοτατα -πρωην;- μελη σε αυτην την κατηγορια.
ΑΥΤΟΥΣ θα ειχε, κατα τη γνωμη μου, μεγαλυτερη αξια να ενημερωσουμε οσοι εχουμε επαφη μαζι τους.

Σχετικο θεμα στο 4ΤΦ
http://www.4tforum.gr/phpBB3/viewtopic. ... BD#p136509

ΥΓ: Συγγνωμη για τη μερικη "πειρατεια" του νηματος.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#2978 Καλά αυτοι σιγουρα.
Ειδικα ο ΒΑΣΙΛΗΣ για τα τεχνικά, αν βρει χρόνο, ειναι υπερπολυτιμος
Άβαταρ μέλους
By kouk
#3013 :shifty: Ο Σιέλε?!?! Πλάκα κάνετε ρε?! Αυτός είναι lost in space. Οχι τώρα. Από πάντα!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#3021
kantoniou έγραψε:Οσοι ειναι ενεργοι αυτοι τη στιγμη στο 4ΤΦ, ξερουν τι εχει συμβει και ειναι ελευθεροι να επιλεξουν τι θα κανουν, δεν εχει νοημα η καταγραφη (σιγουρα οσοι γνωριζονται μαζι τους το συζηταν το θεμα).


Παίζει να μην έχουν πάρει χαμπάρι κάποιοι τη δημιουργία αυτού του forum. Εγώ είχα μαύρα μεσάνυχτα, γιατί διάβαζα συγκεκριμένα θέματα στο 4ΤΦ και όλως τυχαίως από κάποιου την υπογραφή, βρήκα αυτό εδώ.

Eddie
manosk