Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#462110 Πως φαίνεται όποιος δεν έχει μικρά παιδιά... :lol:

@ stavrosg: Στο δικό μου σπίτι, εντός 5 λεπτών (max) τα στολίδια αυτά θα είχαν αλλάξει θέση 35 φορές έκαστο και θα είχαν καταλήξει στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην τουαλέτα, στο ψυγείο, στο μπαλκόνι, κτλ... Οπουδήποτε αλλού εκτός από την αρχική τους θέση... όσα επιβίωναν... :lol: :lol:

Ένα δέντρο, που με το ζόρι δεν (πολυ)πειράζουν και 1-2 στολίδια εκεί που φτάνουν δύσκολα (γιατί δεν υπάρχει μέρος που δεν φτάνουν :shifty: :lol: )


Χρόνια πολλά! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#462169 Μόνο εμένα μου φαίνεται βαρετή η διαδικασία του στολισμού?
Γενικά Χριστούγεννα δεν μ αρέσουν πλέον. Τα βαριέμαι. Αντίθετα με το Πάσχα που είναι τέλειο.
Παρ'ολα αυτά μου πήρα δώρο το gt sport.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#462221
REALZEUS έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Αντίθετα με το Πάσχα που είναι τέλειο.


Τι τέλειο έχει; Το αρνί; :lol:

ή τη μαγειρίτσα; απαπα... Χριστούγεννα χαλαρά. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#462286
REALZEUS έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Αντίθετα με το Πάσχα που είναι τέλειο.


Τι τέλειο έχει; Το αρνί; :lol:


+ μαγειρίτσα στο χωριό, με καλό τσίπουρο! :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


Βέβαια και τα χριστούγεννα καλά είναι με τρελό φαγοπότι σε σπίτια συγγενών. :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#462316 @g8777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777:

Εικόνα

:iconcool:

@mark: όταν έρθει εκείνη η ώρα, θα δούμε πως θα το διαχειριστούμε, για την ώρα υπομένουμε τις υπερβολές :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#462381
markvag έγραψε: Στο δικό μου σπίτι, εντός 5 λεπτών (max) τα στολίδια αυτά θα είχαν αλλάξει θέση 35 φορές έκαστο και θα είχαν καταλήξει στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην τουαλέτα, στο ψυγείο, στο μπαλκόνι, κτλ... Οπουδήποτε αλλού εκτός από την αρχική τους θέση... όσα επιβίωναν... :lol: :lol:



Σίγουρα δεν θα ειχα παιδια μετα απο αυτό ομως... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#462384
corsair έγραψε:
markvag έγραψε: Στο δικό μου σπίτι, εντός 5 λεπτών (max) τα στολίδια αυτά θα είχαν αλλάξει θέση 35 φορές έκαστο και θα είχαν καταλήξει στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην τουαλέτα, στο ψυγείο, στο μπαλκόνι, κτλ... Οπουδήποτε αλλού εκτός από την αρχική τους θέση... όσα επιβίωναν... :lol: :lol:



Σίγουρα δεν θα ειχα παιδια μετα απο αυτό ομως... :shifty:

Famous last words!! :svivhaha:

Οταν ερθει η ωρα θα δεις :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#462429
markvag έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Αντίθετα με το Πάσχα που είναι τέλειο.


Τι τέλειο έχει; Το αρνί; :lol:


+ μαγειρίτσα στο χωριό, με καλό τσίπουρο! :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


Βέβαια και τα χριστούγεννα καλά είναι με τρελό φαγοπότι σε σπίτια συγγενών. :twisted: :twisted:


Δεν έχω χωριό, δεν πίνω τσίπουρο και δεν μου πολυ-αρέσει η μαγειρίτσα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#462459
REALZEUS έγραψε:
Δεν έχω χωριό,δεν πινω τσιπουρο και δεν μου πολυ-αρέσει η μαγειρίτσα. :lol:


Αμεση αποστολη στους μοντς δια τα περαιτερω...Ακου βρισια που ξεστομισε,ακου βρισια ο αθεοφοβος.....

:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#462461 Συγχώρα με πατέρα, δεν μου αρέσει. Πίνω βόντκα, ουίσκι, ούζο, κρασί, ρετσίνα, μπύρα, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η μυρωδιά του τσίπουρου. :oops: