Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#616757 Ναι. Έχει μέσα το ρολόι 11-12 διαθέσιμες επιλογές. Δεν μπορείς να κατεβάσεις ότι θέλεις όμως όπως σε κάποια άλλα. Εμένα πάντως με καλύπτουν αυτά που έχει μέσα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#616791 Άχρηστο ειναι αυτό πάντως... στο Samsung gear s3 που το εχω δυο χρόνια το εχω χρησιμοποιήσει μια φορά κατα λάθος και ένιωθα σα το χαζό να μιλάω στον καρπό μου .
Άβαταρ μέλους
By sargus
#616800 Κωτσόβολο και πλαίσιο σίγουρα υπάρχουν.
Η οθόνη ενεργοποιειται αν το σηκώσεις να δεις την ώρα, ή αν πατήσεις ένα από τα πλαϊνά κουμπάκια. Επίσης, υπάρχει επιλογή να είναι μόνιμα ανοικτή η οθόνη δείχνοντας σου κάποιο ρολόι (έχει 2-3 διαφορετικές επιλογές για αυτό το μόνιμο).
Υπάρχει και επιλογή απενεργοποίησης του αισθητήρα και να δουλεύει μόνο αν πατήσεις τα κουμπάκια.
Άβαταρ μέλους
By bebes
#616803 Λογικά υπάρχει σε ολα τα μαγαζια να το δεις ζωντανο.
Στο πλαισιο υπηρχε, στο μεντια επίσης.
Η αλήθεια ειναι οτι ειναι πολύ λεπτο, επίσης σ'αυτα τα χρήματα ειναι οτι πιο κοντινο σε οψη "αληθινού" ρολογιου. Ειναι μέταλλο και γυαλί, δεν ειναι πλαστικό.

Τωρα που το ψαχούλευα, εχει πάρα πολλές λειτουργιες, σχεδον δε χρειάζεται να ανατρέξεις στην εφαρμογή.
Εχει μέχρι και λειτουργία φακού :inlove:

Κλήσεις δεν απαντάει, αλλά δεν με πολυπειοραζει γιατι και στο προηγούμενο που τις απαντουσε έπρεπε να ειμαι σε πολυ ήσυχο περιβάλλον για να συνεννοηθώ.

Πρέπει να ειναι κανονικά αδιάβροχο γιατι βλέπω οτι εχει εφαρμογές άσκησης για κολύμβηση

επίσης, πολύ καλό για μένα είναι το αλτίμετρο.
Θα το δοκιμάσω σε σύγκριση με το GPS και αν ειναι ακριβές, μόνο αυτό μου φτάνει για ολο το ρολόι :)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#616863 Χαίρομαι. :oops:

Σκέψου ότι εγώ το πήρα 145. Την ασημένια κάσα με το καφέ λουράκι όμως που ήταν πιο ακριβό τότε από τη μαυρίλα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#616866
Scotch έγραψε:Μετά από ενδελεχή έρευνα :shifty: , το χτύπησα. :innocent:
Το πακέτο από Κωτσόβολο, με τη ζυγαριά.


Μεγειά!
Το ίδιο κομπο είχα πάρει και εγώ.
Και η ζυγαριά με έχει βολέψει πολύ: έχω κατεβάσει την εφαρμογή της στο κινητό και μετράω εκεί όλη την οικογένεια και αποθηκεύει καθενός το βάρος και τα σωματομετρικά και τα έχω όλα συγκεντρωμένα χωρίς κανένα κόπο.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616867
elteo έγραψε:Χαίρομαι. :oops:
Σκέψου ότι εγώ το πήρα 145. Την ασημένια κάσα με το καφέ λουράκι όμως που ήταν πιο ακριβό τότε από τη μαυρίλα. :shifty:

:lol: Εγώ ήθελα κάτι πιο σπορ. Η μαύρη μαυρίλα ήταν ό,τι έπρεπε. :s_howdy

sargus έγραψε:Μεγειά!
Το ίδιο κομπο είχα πάρει και εγώ.
Και η ζυγαριά με έχει βολέψει πολύ: έχω κατεβάσει την εφαρμογή της στο κινητό και μετράω εκεί όλη την οικογένεια και αποθηκεύει καθενός το βάρος και τα σωματομετρικά και τα έχω όλα συγκεντρωμένα χωρίς κανένα κόπο.

Ευχαριστώ :)
Πολύ ενδιαφέρον αυτό με τη ζυγαριά. Θα μελετήσω τις δυνατότητές της. Δεν είμαι σίγουρος τελικά αν ήθελα περισσότερο τη ζυγαριά ή το ρολόι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#616876 Καλοτάξιδα. Θα τα ευχαριστηθείτε. Και είναι και πολύ αξιόπιστα activity trackers. Μετρημένο με το Garmin Fenix που έχω είναι πολύ κοντά.