Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#617291 Το πήρα και εγώ
Ειναι για δώρο του Άι Βασίλη στο μικρό αλλά επειδή καλοβλέπει πολυ το δικό μου το s3 μπορεί να του το δωσω και να το κρατήσω εγώ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#617292
KiloMeater έγραψε:Το πήρα και εγώ
Ειναι για δώρο του Άι Βασίλη στο μικρό αλλά επειδή καλοβλέπει πολυ το δικό μου το s3 μπορεί να του το δωσω και να το κρατήσω εγώ



:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Σωστος!!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#617296
sknipper έγραψε:.... Δυστυχώς τα μικρά της fenix σε έκδοση sapphire είναι πολύ ακριβά....
Και βρήκα το Garmin Fenix 5S plus sapphire (S=μικρό 42χιλ, plus=wifi, μουσική, χάρτες, sapphire=ζαφείρι) σε πολύ καλή τιμή.... 420 λίρες. Η καλή μου ήδη δοκιμάζει το vivoactive 3 μου μήπως το πάρει αυτή ή θα το πουλήσει στο ebay αλλά τι κάνω; Μια χαρά κάνω τη δουλειά μου με το παλιό. Ναι το νέο είναι αδιάβριχο στα 100μ, έχει ζαφείρι, πιο πολλές μετρήσεις, wifi, μουσική, χάρτες και είναι και 2+χιλιοστά πιο παχύ. Αξίζει τόσα λεφτά;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#617311 εγώ να πω την αμαρτία μου , :( , χθες μπήκα σε ένα πλαίσιο , επι τούτου για να το δοκιμάσω..(gt)
δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα.. :hmmm:
μου φάνηκε πολύ λίγο....
ίσως φταίει και το ότι το είχαν ακουμπήσει άλλοι 78018392 πριν από εμένα , οπότε η touch οθόνη του δεν πολυάκουγε και πολύ καλά... :oops:
Αν είχα λεφτά για ξόδεμα θα πήγαινα στο gt2 που έχει και δυνατότητα κλήσεων/απαντήσεων κλπ...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#617316 βασικά για fenix είμαι αλλά έτσι και το φέρω σπίτι η κυρά θα μου το φέρει στο κεφάλι οπότε κάνω τουμπέκα... :inlove:
(δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσω εγώ ρολόι πάνω μου χωρίς ζαφείρι-κρύσταλλο, γνωστός τσαπατσούλης , όπου περνάω , γωνίες καλοριφέρ ,έπιπλα κλπ βαράω με το ρολόι..)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#617378
gianik έγραψε:χθες μπήκα σε ένα πλαίσιο , επι τούτου για να το δοκιμάσω..(gt)
ίσως φταίει και το ότι το είχαν ακουμπήσει άλλοι 78018392 πριν από εμένα


Το είχε πιάσει και η χερουκλα μου προχθές
Άβαταρ μέλους
By g8777
#617380
elteo έγραψε:εσύ είσαι για Mi band και πολύ σου είναι τεντυ μπόι..... :rtfm:

καλά τα λέω τζι? :whistlink:


Πες στον κόσμο γύρω σου ότι απλά ελέγχεις αν δουλεύει το ρολόι. :shifty:
Σε πέντε λεπτά τα λέμε.

ΤΑ ΛΈΜΕ ΕΛ ΤΕΟ. :x
Άβαταρ μέλους
By dimik
#617387
gianik έγραψε:βασικά για fenix είμαι αλλά έτσι και το φέρω σπίτι η κυρά θα μου το φέρει στο κεφάλι οπότε κάνω τουμπέκα... :inlove:
(δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσω εγώ ρολόι πάνω μου χωρίς ζαφείρι-κρύσταλλο, γνωστός τσαπατσούλης , όπου περνάω , γωνίες καλοριφέρ ,έπιπλα κλπ βαράω με το ρολόι..)


Τα ίδια κάνω κι εγώ, ειδικά σε κασωματα από πόρτες.

Το Fenix βαστάει ακόμα, τουλάχιστον το ζαφείρι, η στεφανη άρχισε να ξεθωριάζει στις γωνίες γιατί είναι και σκούρο γκρι

< >