Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#643210
vasilis έγραψε:έχει παρατηρήσει κανένας άλλος πρόβλημα στο encoding των χαρακτήρων στις δραστηριότητες στο garmin connect?
Όχι, τι ακριβώς εννοείς;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#643241 Υπάρχει υποψία ότι το band 4 με χρεώνει παραπάνω βήματα. Είναι δυνατόν να κάνω 3Κ-4Κ εντός σπιτιού μόνο σε μια ημέρα;
Αυτή τη στιγμή πχ δείχνει 257 που πήγα από κρεβάτι-> τουαλέτα ψιλό-> κουζίνα για καφέ-> τουαλέτα coffee after effect-> δωμάτιο γραφείο :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#643242
Dimitris_P έγραψε:Υπάρχει υποψία ότι το band 4 με χρεώνει παραπάνω βήματα. Είναι δυνατόν να κάνω 3Κ-4Κ εντός σπιτιού μόνο σε μια ημέρα;
Αυτή τη στιγμή πχ δείχνει 257 που πήγα από κρεβάτι-> τουαλέτα ψιλό-> κουζίνα για καφέ-> τουαλέτα coffee after effect-> δωμάτιο γραφείο :lol:


Και τα προηγούμενα μοντέλα το έκαναν. Έφτανα να βλέπω εξωφρενικά νούμερα πχ 16000 βήματα, χωρίς λόγο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#643329
georgetz έγραψε:honor band 3 , 4 και 5 που έχω δοκιμάσει , δείχνουν να μετράν πολύ πιο ορθολογικά


Εννοείται. Τα χω ξαναπεί. Το mi band μετράει ότι να ναι. Μόνο για την ώρα είναι. Για τίποτα άλλο.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#643338 Έχω το honor 5 απο την Παρασκευή.Μια χαρά είναι,δεν ξέρω πόσο αντοχή έχει στην καθημερινή χρήση αλλά θα φανεί.Είναι φορτισμένο απο τότε και έχει πάει στο 35% με όλα ενεργοποιημένα και αρκετό πείραγμα.Το SpO2 με παίδεψε μέχρι να βρω την γωνία που ήθελε πάνω στο χέρι μου για να μετράει.Εχω μ.ο. 10800 βήματα - SpO2 απο 95% μέχρι 100% -- παλμούς 46 έως 117-- υπνο το 24ωρο 4ωρες 26 λεπτά. Η μέτρηση του ύπνου είναι και ο λόγος που το αγόρασα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#643343
bill33 έγραψε:Έχω το honor 5 απο την Παρασκευή.Μια χαρά είναι,δεν ξέρω πόσο αντοχή έχει στην καθημερινή χρήση αλλά θα φανεί.Είναι φορτισμένο απο τότε και έχει πάει στο 35% με όλα ενεργοποιημένα και αρκετό πείραγμα.Το SpO2 με παίδεψε μέχρι να βρω την γωνία που ήθελε πάνω στο χέρι μου για να μετράει.Εχω μ.ο. 10800 βήματα - SpO2 απο 95% μέχρι 100% -- παλμούς 46 έως 117-- υπνο το 24ωρο 4ωρες 26 λεπτά. Η μέτρηση του ύπνου είναι και ο λόγος που το αγόρασα.
Billy , με όλο το σεβασμό, στο sex πόσους παλμούς ανέβασες;

.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#643345 Γιάννη, αν θες να το δοκιμάσεις στο σεξ, μη ρωτάς τον bill. Λειτουργεί αψογα. Αγόρασε ένα απλά σιγουρέψου ότι το φοράς στο σωστό χέρι.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#643354
gianik έγραψε:
bill33 έγραψε:Έχω το honor 5 απο την Παρασκευή.Μια χαρά είναι,δεν ξέρω πόσο αντοχή έχει στην καθημερινή χρήση αλλά θα φανεί.Είναι φορτισμένο απο τότε και έχει πάει στο 35% με όλα ενεργοποιημένα και αρκετό πείραγμα.Το SpO2 με παίδεψε μέχρι να βρω την γωνία που ήθελε πάνω στο χέρι μου για να μετράει.Εχω μ.ο. 10800 βήματα - SpO2 απο 95% μέχρι 100% -- παλμούς 46 έως 117-- υπνο το 24ωρο 4ωρες 26 λεπτά. Η μέτρηση του ύπνου είναι και ο λόγος που το αγόρασα.
Billy , με όλο το σεβασμό, στο sex πόσους παλμούς ανέβασες;

.


Με όλο τον σεβασμό.....χαλαρουίτα.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#643355
bill33 έγραψε: Η μέτρηση του ύπνου είναι και ο λόγος που το αγόρασα.


gianik έγραψε: στο sex πόσους παλμούς ανέβασες;


saxon_747 έγραψε: αν θες να το δοκιμάσεις στο σεξ αγόρασε ένα απλά σιγουρέψου ότι το φοράς στο σωστό χέρι.


georgetz σκέφτηκε έγραψε:"Κοίτα μαμά , χωρίς χέρια ! "


Εικόνα

Εικόνα