Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#763826
JimClark έγραψε:Ε ναι. Το 1 παρα είναι παλιο νομίζω εχει 6 7 χρονια που ειχε βγει.
Μερικοί ανησυχούν και για το pixel burn out, αλλά και το lcd του 5x υπήρχαν καποια σημάδια σαν διαρροή του lcd, κάτι σαν color bleed.
Epix gang checking in
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#769408 Πήρα αυτό το δερμάτινο λουράκι πρόσφατα

Ούτε ένα μήνα το φοράω και το βγάζω όταν κάνω μπάνιο, το μεταλλικό σημείο που κλειδώνει (αγκράφα λέγεται;) έχει ήδη οξειδωθεί :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776236
Dimitris_P έγραψε:Πήρα αυτό το δερμάτινο λουράκι πρόσφατα

Ούτε ένα μήνα το φοράω και το βγάζω όταν κάνω μπάνιο, το μεταλλικό σημείο που κλειδώνει (αγκράφα λέγεται;) έχει ήδη οξειδωθεί :thumbsdown:


Η παραπάνω π@π@ριά νομίζω ότι μου προκαλεί ερεθισμούς στο σημείο.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#783455 Μας ακούγεται φυσιολογικό το Xiaomi Mi Smart Band 6 να βγάζει μόνο 2 μέρες απλά φορώντας το; Όπως βγήκε από το κουτί του, έκανε pair με το κινητό και... 2 μέρες αυτονομία.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#783459 Το φοράς μέσα στο Tesla; Μήπως φορτίζει και το αμάξι το ρολόι; :hmmm:


Όχι, δεν είναι καθόλου φυσιολογικό. Κάνε αρχικά ένα ξελίγωμα μπαταρίας, άστο να πέσει στο 0% και να σβήσει και έπειτα άσε το να φορτίσει για ώρες. Λογικά θα φτιάξει έτσι.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#783483
Giuseppe Busso έγραψε:Αν δεν, ευκαιρία να πάρεις το 7.

Το κέρδισα σε μία κλήρωση το καλοκαίρι, το άνοιξα τώρα (για την ακρίβεια το έδωσα στον μεγάλο υιό) και είδα ότι κρατάει μόνο 2 μέρες. Δεν έχει 1 χρόνο εγγύηση αν δε στρώσει;