Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By glf
#420246 Το κατέβασαν :)

Το άρθρο ήταν "kozan.gr: H εμπειρία του 23χρονου Γιώργου Κατσογιάννη απ΄την Κοζάνη και τα οφέλη από τη συνεργασία του με μεγάλη πολυεθνική εταιρία - Πως απέκτησε ένα υπερπολυτελές αυτοκίνητο και ικανοποιητικό εισόδημα (Bίντεο)"
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#420260
glf έγραψε:Το κατέβασαν :)

Το άρθρο ήταν "kozan.gr: H εμπειρία του 23χρονου Γιώργου Κατσογιάννη απ΄την Κοζάνη και τα οφέλη από τη συνεργασία του με μεγάλη πολυεθνική εταιρία - Πως απέκτησε ένα υπερπολυτελές αυτοκίνητο και ικανοποιητικό εισόδημα (Bίντεο)"


"Σε δύσκολους οικονομικά και όχι μόνο καιρούς που διανύουμε, υπάρχουν νέοι άνθρωποι που δεν το βάζουν κάτω και δουλεύοντας «ανταμείβονται», καταλλήλως… Ο λόγος, για τον 23 χρόνο, Γιώργο Κατσογιάννη απ΄ την Κοζάνη όπου ως συνεργάτης της πολυεθνικής εταιρίας: «LR Health & Beauty», κατάφερε να «απολαυάνει» ένα υπερπολυτελές αυτοκίνητο, αλλά και να έχει ένα ικανοποιητικό εισόδημα. Ο Γιώργος, αφού πέρασε από το στάδιο της οικοδομικής κρίσης, του παρουσιάστηκε η ευκαιρία της συνεργασίας, με την εταιρία, και τώρα δυο χρόνια μετά, θεωρείτε ένα από τα ισχυρά της χαρτιά..

Η LR είναι μια από τις πιο επιτυχημένες Εταιρίες Άμεσης Προώθησης στον Κόσμο. Από την ίδρυσή της, το 1985, η LR επιτυγχάνει κάθε χρόνο και μεγαλύτερη αύξηση πωλήσεων. Η επιτυχία της LR βασίζεται σε μοναδικούς παράγοντες Επιτυχίας, Αξίες που εφαρμόζονται στην πράξη και ένα ξεκάθαρο Όραμα. Σήμερα, 30 χρόνια μετά από την ίδρυση της εταιρείας, το όνομα LR έχει καθιερωθεί ως σύμβολο Ευεξίας και Ομορφιάς σε 32 χώρες διεθνώς. Περίπου 300.000 ανεξάρτητοι Συνεργάτες δημιουργούν τη δική τους επιχείρηση σημειώνοντας τεράστιες επιτυχίες. Δείτε στο βίντεο τι δηλώνει στο Kozan.gr ο ίδιος.



Θανάσης Τέγος
"

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#420301 Sorry, δεν έχω πρόσβαση στο youtube και δεν το πρόσεξα. Ελπίζω τώρα να δουλεύει, αλλιώς το απόγευμα... :s_dunno

Άβαταρ μέλους
By Pitt
#420440 Ναί, το κατέβασαν. Τι μπουμπούκια έλεγε άραγε;

Εικόνα

...Ο Γιώργος, αφού πέρασε από το στάδιο της οικοδομικής κρίσης...


Πότε το πέρασε το στάδιο αυτό ο 23άχρονος, όταν ήταν 15 χρονών; :lol: :slap:

Οι σελίδες του στο F/B:
https://www.facebook.com/KATSOGIANNISGE ... 34&fnr_t=0
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011516921278
Άβαταρ μέλους
By elvet
#420444 Αυτό είναι το υπερπολυτελές αυτοκίνητο του άρθρου; :s_biggrin :s_biggrin
Μάλιστα μερσεντές το τελευταίο μοντέλο που λένε και στο χωριό μου
Άβαταρ μέλους
By fokion
#478247 Μου έσκασε μήνυμα στο φατσοβιβλιο

"Καλησπέρα σας !!!
Όποιος ψάχνει δουλειά από το σπίτι ή μέσω ίντερνετ κ θέλει κάτι ΝΈΟ για να ασχοληθεί κερδίζοντας εισόδημα, μπορώ να τον ενημερώσω για την νέα εταιρεία Livioon. Υπάρχει μεγάλη γκάμα προϊόντων από γαλλικά αρώματα, καθαριστικά σπιτιου, συμπληρώματα διατροφής, κρέμες προσώπου κλπ. Το πλάνο αμοιβών της είναι πάρα πολύ καλό με υψηλά ποσοστά κέρδους"

το δευτερο πιο επεξηγηματικό μηνημα το έσβησα μεσα στον υπνο μου :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#479789 Αυτός ο sv2 και η κομπινουλα του τι να απέγιναν