Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#521345
glf έγραψε:Ποιο το μαγαζί του Κυριακου στη Νικήτη;

Σπιτάκι λέγεται αν θυμάμαι καλά
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#521811
glf έγραψε:Yeap, το βρήκα


Με βρήκες... :lol:

funkyreverend έγραψε:Άμα δεν το παρέσυρε η τελευταία νεροποντή που το έδειξε και η κάμερα του Σκάι...


Επειδή έχω κάνει αεροπορία, δε μασήσαμε τίποτα. Το χωριό επανήλθε μέσα σε 48 ώρες.

over and out..... τα λέμε Οκτώβρη....
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#521823 Ωπα , μου άνοιξες την όρεξη για παγωτό τώρα. Πάω τρέχοντας στο ψυγείο και μετά στην TV .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#521824
kyr80 έγραψε:
glf έγραψε:Yeap, το βρήκα


Με βρήκες... :lol:

funkyreverend έγραψε:Άμα δεν το παρέσυρε η τελευταία νεροποντή που το έδειξε και η κάμερα του Σκάι...


Επειδή έχω κάνει αεροπορία, δε μασήσαμε τίποτα. Το χωριό επανήλθε μέσα σε 48 ώρες.

over and out..... τα λέμε Οκτώβρη....

Ωραίος!!!Καλή συνέχεια!!!
Άβαταρ μέλους
By glf
#521831 Να μας βλέπατε 11 η ώρα το βράδυ να κοιτάμε το σύστημα φιλτραρίσματος νερού που μας είχε βάλει και φώτο σε κείνο το θέμα. :)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#521834
glf έγραψε:Να μας βλέπατε 11 η ώρα το βράδυ να κοιτάμε το σύστημα φιλτραρίσματος νερού που μας είχε βάλει και φώτο σε κείνο το θέμα. :)
Εσύ δεν κάνεις διακοπές μου φαίνεται... έρευνα κάνεις

< >
Άβαταρ μέλους
By glf
#521848 Με το παγωτο επαθα πλάκα. Βάφλα οι γυναίκες :)
Καφέ πως θα ταιριάξει να δοκιμάσω..

dimik νωρίτερα ψαχούλευα στο praktiker και βρήκα ωραίο πλακάκι για έξω στον Φραντζή, στον περιφερειακό.
Δλδ ακόμα και με τα παιδιά, το χούι δε σταματά :)
Άβαταρ μέλους
By otso
#521858 εχει παρακτικερ στη νικητη;
καφε δοκιμασε να μας πεις , την αληθεια ομως οχι αστικη ευγενεια κι ετσ , ειναι τοσο καλος ; με illy που χρησιμοποιει;
Άβαταρ μέλους
By glf
#521890 Πηγα Νικήτη να πάρω τη μικρή από την κατασκήνωση και έφυγα. Στις 12 το βράδυ :)
Τον καφέ σε επόμενη εξόρμηση.
Πρακτικερ οπως ερχόμουν από Κοζάνη..
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#521945 Έχει πολυ καλό καφε, απο τους καλυτερους της πόλης. Ν.Μουδανιά εχω βρει στην αλάνα του Κωτσόβολου το cantina drive in. Δουλεύει jacobs. Αππλά άριστος για τα γούστα μου.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#522303 Θέλει η γυναίκα μου ενα μπρίκι για ελληνικό καφέ, κατάλληλο για επαγωγική εστία.
Δεν βλέπω να υπάρχουνε ειδικά , απλά μερικά γράφουνε οτι ειναι κατάλληλα και για επαγωγικες εστίες .
Αν δοκιμάσω με ενα μαγνήτη και κολλάει απο κάτω, ειναι οκ;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#522592
KiloMeater έγραψε:Θέλει η γυναίκα μου ενα μπρίκι για ελληνικό καφέ, κατάλληλο για επαγωγική εστία.
Δεν βλέπω να υπάρχουνε ειδικά , απλά μερικά γράφουνε οτι ειναι κατάλληλα και για επαγωγικες εστίες .
Αν δοκιμάσω με ενα μαγνήτη και κολλάει απο κάτω, ειναι οκ;


Αμάν συνάδελφε, λιγάκι ντροπή να κάνεις τέτοιες ερωτήσεις! :lipsealed:

Αν το μπρίκι είναι φτιαγμένο από σιδηρομαγνητικό υλικό, τότε είναι κατάλληλο. Δεν έχει νόημα η έκφραση 'ειδικά για επαγωγικές εστίες'.