Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#615325 Τι θες από το κινητό?
Xiaomi mi 9 η mi 9T Pro?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
MIXOStsi έγραψε:Τι θες από το κινητό?
Xiaomi mi 9 η mi 9T Pro?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Θέλω:
Dual Sim
Να μην είναι τεράστιο
Φωτογραφική να την παλεύει λίγο
Αυτονομία

Το Μοτοfola που ποσταρίστηκε παραπάνω (gianik :iconcool: ) μου φαίνεται ενδιαφέρον, παίρνει πόντους λόγω Android One.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#615354 αφού λες για αυτονομία πας για Mi 9T Pro...
https://www.skroutz.gr/s/19826367/Xiaom ... -64GB.html

το android one κι εγώ το ήθελα, αλλά τελικά αδιάφορο. Η Xiaomi έχει ξεκινήσει το rollout για Android 10 και γενικά τα πάει καλά με updates...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#616382 υπαρχει και το mi a3 που αμα του βαλεις το gcam ειναι η μερα με την νυχτα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#616389 Ενδεχομένως κουλή ερώτηση, αλλά σκέφτομαι να πάρω ένα Google Home Hub για δώρο. Έχει τίποτα περιορισμούς αν χρησιμοποιηθεί στην Ελλάδα; :hmmm:

cabala10 έγραψε:υπαρχει και το mi a3 που αμα του βαλεις το gcam ειναι η μερα με την νυχτα

Κρίμα για την ανάλυση της οθόνης όμως (720x1560 εν έτει 2019 :dizzy: ). Από την μια καταλαβαίνω ότι δεν έβγαινε το BOM να έχουν και AMOLED και καλύτερη ανάλυση, αλλά... :(
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#616403 ναι αλλα εχει sony ccd επανω που κανει παπαδες κατι που εχει μονο το μι 9 pro
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#616804 Τελικά η αδερφή μου πήρε το P 30 lite.Πολύ όμορφο και κομψό... Tρεις κάμερες και μία για selfy :dizzy:
249euro...
Άβαταρ μέλους
By 224v
georgetz έγραψε:^
αυτό μήπως ήρθε με 10άρι Android (EMUI 10) ?
Το δικό μου νοτε 7 έβαλε προχθές το MΙUI 11.0.4. σε τι αντροιντ αντιστοιχεί??

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#616821 ότι λέει στην έκδοση android στις πληροφορίες...
μπορεί 9, μπορεί 10...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#616851 Α!!! 9 λέει. Πώς αλλάζει αυτό??? Αν μπορεί να αλλάξει δλδ, δεν ξέρω και πολλά από αυτά.

Άβαταρ μέλους
By elteo
#616852 Kάτσε στα αυγά σου. Οταν είναι να αλλάξει θα σε ειδοποιήσει. Δεν είναι σίγουρο ότι θα πας σε 10.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#616860 Ναι σίγουρα με καλύπτει τώρα αυτό που έχω, άλλωστε εδώ μέσα το προτείνατε και είναι σούπερ ειδικά στη φωτογραφία της καθημερινότητας. οποίος τις βλέπει ρωτάει τι τηλέφωνο τις τράβηξε!!!

Άβαταρ μέλους
By Serf
#616921 Μεταξύ των δύο πιο κάτω τι διαλέγουμε και για ποιο λόγο; Η Huawei σε τι φάση βρίσκεται με τη Google;

HUAWEI P30 LIT/128GB/4G+/DS/ΜΑ/V
SAMSUNG GLX Α50/128GB/4G+/DS/ΜΑΥΡΟ/V

Από https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9554&idPhone2=9545#*,mar-l01a,* καταλαβαίνω ότι στα "βασικά":
- Το Samsung υπερέχει σε:
--- Προστασία οθόνης
--- Dedicated slot microSD
--- Μπαταρία
- Το Huawei υπερέχει σε:
--- Κάμερα