Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#514590 Αυτό είναι με 6αρα οθόνη; Αν ναι τότε αποκλείεται δεν θέλω τόσο μεγάλο 5 με 5.5 το πολύ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#514595 Επίσης, στο Skroutz.gr βλέπω το 4Χ να το έχουν δεκάδες καταστήματα, τους πήρες τηλέφωνο και δεν το έχει κανείς; Οι περισσότεροι από αυτούς έχουν και κανονικό κατάστημα.
Άβαταρ μέλους
By opc
#514634
Anonymous Founder έγραψε:Το Huawei έχει θέμα με την μπαταρία του. Αν βρεις το Redmi 5 πάρ' το.
Μιας και το έχω, δε ξέρω τι θέμα έχει με τη μπαταρία που λες... Αλλά από την άλλη η αλλαγή ήταν από Nexus5 οπότε το ότι κράτα πάνω από 24 ώρες με όλα ανοιχτά για εμένα είναι οκ.
Ξανά λέω όμως πως δε ξέρω πως πάνε οι άλλες συσκευές...

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#514636 Εννοώ πως βγάζει την μια μέρα, αλλά μέχρις εκεί. Το Xiaomi έχει αρκετά μεγαλύτερη μπαταρία, για αντίστοιχο hardware. Με ήπια χρήση, φτάνει και 2 μέρες (4000mAh).
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#514639
Anonymous Founder έγραψε:Εννοώ πως βγάζει την μια μέρα, αλλά μέχρις εκεί. Το Xiaomi έχει αρκετά μεγαλύτερη μπαταρία, για αντίστοιχο hardware. Με ήπια χρήση, φτάνει και 2 μέρες (4000mAh).


Με ήπια χρήση εμένα μουβγάζει 1 βδομάδα το Note 4X. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#514642 Μισή ώρα ίντερνετ και μερικά τηλ. την ημέρα. Πόσο ποια να ασχολείσαι με ένα τηλέφωνο; Υπάρχει ο υπολογιστής για την κανονική δουλειά. :oops:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#514643
REALZEUS έγραψε:Μισή ώρα ίντερνετ και μερικά τηλ. την ημέρα. Πόσο ποια να ασχολείσαι με ένα τηλέφωνο; Υπάρχει ο υπολογιστής για την κανονική δουλειά. :oops:


Σε τρώει ο απαυτός σου τώρα.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#514645 Πολλα χρονια θα ζησουν στην Vodafone. Με πηραν προ λιγου για ανανεωση συμβολαιου!!Που ληγει τελη Σεπτεμβριου :dizzy:
Δεν ξεκινησε καλα η διαπραγματευση. 270€ επιδοτηση περιπου.
Οποτε ειπαμε να το συνεχισουμε σε ενα καταστημα αυριο απο κοντα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#514654
Geo f1 έγραψε:Πολλα χρονια θα ζησουν στην Vodafone. Με πηραν προ λιγου για ανανεωση συμβολαιου!!Που ληγει τελη Σεπτεμβριου :dizzy:
Δεν ξεκινησε καλα η διαπραγματευση. 270€ επιδοτηση περιπου.
Οποτε ειπαμε να το συνεχισουμε σε ενα καταστημα αυριο απο κοντα.



Ορμά Αλεκση μας :inlove:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#514867 Τελικά το 4Χ σαν κωδικός έχει κλείσει δεν φέρνουν καινούρια πλέον, ότι έχει απομείνει σαν στοκ στα καταστήματα και επειδή δεν έβρισκα πουθενά "αναγκάστηκα" να δώσω άλλα 30 € και να πάρω το Note 4X. Με γεια μου :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#515013
NiTse έγραψε:Τελικά το 4Χ σαν κωδικός έχει κλείσει δεν φέρνουν καινούρια πλέον, ότι έχει απομείνει σαν στοκ στα καταστήματα και επειδή δεν έβρισκα πουθενά "αναγκάστηκα" να δώσω άλλα 30 € και να πάρω το Note 4X. Με γεια μου :lol:


Εστω και απο γκιέλα κατέληξες σε σωστότερη λύση. Καλοριζικο λοιπον :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#515022 πω, πήγα να τον κάψω, νόμιζα ότι εννοούσε από την αρχή το note 4x :oops:
μεγειά!