Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#475823 Μπουσσε, συνδεσα το bluetooth, μου βγαζει και το εικονιδιο της μπαταριας του BLUETOOTH μαζι. :omg:

:rant: :rant: :rant:


ΔΙΩΞΤΟ :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

ΜΙΛΑ! :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#475826 Τι λε ρε παιδί μου
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#475844 Μόνο ένα νομιστερακι δεν έβαλες. :omg:

Μπουσσε αγνόησε τον κακεντρεχη κρουασανακια. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Morx
#475847 Ποια bluetooth το υποστηριζουν αυτο μιας και ειμαι σε αναζητηση;
(στερεοφωνικο απαραιτητα με jack για δικα μου ακουστικα)
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#476865 Το xiaomi remi 4x έχει τόσο χάλια ακουστικό ή να το στείλω για φλάτζες ?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#476866
red_monster έγραψε:Το xiaomi remi 4x έχει τόσο χάλια ακουστικό ή να το στείλω για φλάτζες ?

Δε σ ακουνε ή δε σ αρεσει απο ποιοτητας κλησης?
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#476867
Focusman91 έγραψε:
red_monster έγραψε:Το xiaomi remi 4x έχει τόσο χάλια ακουστικό ή να το στείλω για φλάτζες ?

Δε σ ακουνε ή δε σ αρεσει απο ποιοτητας κλησης?


Καθολικά παράπονα ότι δεν με ακούνε. Ειδικά όταν απαντηθεί η κλήση πρέπει να περιμένεις για 1-2'' μέχρι να σε ακούσει αποδεκτά ο συνομιλητής
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#476870
red_monster έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
red_monster έγραψε:Το xiaomi remi 4x έχει τόσο χάλια ακουστικό ή να το στείλω για φλάτζες ?

Δε σ ακουνε ή δε σ αρεσει απο ποιοτητας κλησης?


Καθολικά παράπονα ότι δεν με ακούνε. Ειδικά όταν απαντηθεί η κλήση πρέπει να περιμένεις για 1-2'' μέχρι να σε ακούσει αποδεκτά ο συνομιλητής


Όπως βαζεις τ ακουστικο στ αυτι την ωρα της κλησης, καμια φορα τα παιζει ο αισθητηρας που βρισκεται στ ακουστικο και δεν μαυριζει η οθονη. Ετσι πατιεται η σιγαση του μικροφωνου, οι σημειωσεις, πληρωμες στο Δημοσιο, μηνυματα σε γκομενακι κλπ :lol:
It's not a bug, It's a feature κι ενας απ τους λογους που 6 μηνες τωρα που το χω, μου χει αφησει μετριες εντυπωσεις, σε σημειο να νοσταλγω το p9 lite. Να βγαλει αλλον ενα χρονο και το 19 βλεπουμε τι θα τσιμπησουμε.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#476875
Focusman91 έγραψε:
red_monster έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
red_monster έγραψε:Το xiaomi remi 4x έχει τόσο χάλια ακουστικό ή να το στείλω για φλάτζες ?

Δε σ ακουνε ή δε σ αρεσει απο ποιοτητας κλησης?


Καθολικά παράπονα ότι δεν με ακούνε. Ειδικά όταν απαντηθεί η κλήση πρέπει να περιμένεις για 1-2'' μέχρι να σε ακούσει αποδεκτά ο συνομιλητής


Όπως βαζεις τ ακουστικο στ αυτι την ωρα της κλησης, καμια φορα τα παιζει ο αισθητηρας που βρισκεται στ ακουστικο και δεν μαυριζει η οθονη. Ετσι πατιεται η σιγαση του μικροφωνου, οι σημειωσεις, πληρωμες στο Δημοσιο, μηνυματα σε γκομενακι κλπ :lol:
It's not a bug, It's a feature κι ενας απ τους λογους που 6 μηνες τωρα που το χω, μου χει αφησει μετριες εντυπωσεις, σε σημειο να νοσταλγω το p9 lite. Να βγαλει αλλον ενα χρονο και το 19 βλεπουμε τι θα τσιμπησουμε.



:vava:

Κατάλαβα, θα το στείλω στο service αλλά δεν περιμένω τίποτα. Για τα λεφτά που στοίχισε ας είμαστε ρεαλιστές :oops:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#476903 Αυτα συμβαινουν και στο Galaxy A5 που εχω μερικες φορες.
Βεβαια, ακομα να συνηθισω το μεγεθος παντοφλας και ισως δεν το βαζω σωστα στο αφτι μου! :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#476925 Σούρ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#477018 Η γρηγορότερη φόρτιση που είχα ποτέ σε κινητό.
Η ως τώρα γρηγορότερη είχε γίνει από το OnePlus 3T που είχα πέρσι.

Λοιπόν, Huawei Mate 10 pro με τεχνολογία SuperCharge.

Φόρτισε την 4000mAh μπαταρία του, από το 4% στο 100% από τις 20:04 που το έβαλα στην πρίζα στις 21:22.
Δηλαδή τα 3840mAh φόρτισαν σε 78 λεπτά.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#477025 Δεν το καταλαβα ποτε να βιαζεται καποιος τοσο πολυ για μια φορτιση!
Η δεν εχω ερθει ακομα σε θεση για να "καιγομαι" τοσο πολυ να το χρησιμοποιησω στην πραξη.
Ποσο μαλλον οταν θεωρητικα, η μπαταρια γερναει γρηγοροτερα με quick-fast-super-uber-duper-Charge...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#477027
Morx έγραψε:Ποσο μαλλον οταν θεωρητικα, η μπαταρια γερναει γρηγοροτερα με quick-fast-super-uber-duper-Charge...


Οι μπαταρίες SuperCharge των Huawei Mate 10/Mate 10 Pro φέρουν πιστοποίηση ασφαλείας TUV
https://techingreek.com/oi-mpataries-su ... asfaleias/
Κάπου είχα διαβάσει για 600 κύκλους πλήρης φόρτισης χωρίς πτώση της απόδοσής της.
Έχει γίνει σοβαρή δουλειά στη συσκευή. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#477028
Giuseppe Busso έγραψε:
Morx έγραψε:Ποσο μαλλον οταν θεωρητικα, η μπαταρια γερναει γρηγοροτερα με quick-fast-super-uber-duper-Charge...


Οι μπαταρίες SuperCharge των Huawei Mate 10/Mate 10 Pro φέρουν πιστοποίηση ασφαλείας TUV
https://techingreek.com/oi-mpataries-su ... asfaleias/
Κάπου είχα διαβάσει για 600 κύκλους πλήρης φόρτισης χωρίς πτώση της απόδοσής της.
Έχει γίνει σοβαρή δουλειά στη συσκευή. :iconcool:

δεν μου αρεσε καθολου το κλικ στο κουμπακι ,μοιαζει λες και ειναι κινεζικο....oh wait.... :lol: