Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gakost
#616967 Μια χαρά τηλέφωνο το Α50 για μέση κατηγορια. Δεν υστερεί κάπου. Η οθόνη του πολύ εντυπωσιακή
Άβαταρ μέλους
By JBT
#616972 Το δαχτυλικο μέσα στην οθόνη είναι τραγικό όμως

Σε όποιον το έχω δει είναι να γελάς (εκείνοι κλαίνε βέβαια :lol: )
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#616974 είναι πιο αργό σίγουρα, αλλά όχι τραγικό ανάλογα τη συσκευή...
στο MI9 είναι πολύ καλό!
Άβαταρ μέλους
By gakost
#616976 Έχει βγει αναβάθμιση πριν από λίγες εβδομάδες που το βελτιώνει
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#616977 Εγώ πλέον τις περισσότερες φορές ξεκλειδώσω με αναγνώριση προσώπου.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#617025 Είδα και εγώ το Α50 και το Α80 απο κοντά και μου φανήκανε εντυπωσιακά για τα λεφτά τους , πολυ χορταστικά
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#617026
gakost έγραψε:Μια χαρά τηλέφωνο το Α50 για μέση κατηγορια. Δεν υστερεί κάπου. Η οθόνη του πολύ εντυπωσιακή

Li-Po 3340 mAh battery
:innocent:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#617063 Τελικά δόθηκε η παραγγελία είτε για A70 είτε για A50. Εξαρτάται από διαθεσιμότητα/κτλ του τηλεφωνικού παρόχου από όπου θα αγοραστεί στα πλαίσια εταιρικής επιδότησης. Σε ότι αφορά την μπαταρία, cabala βλέπω 4500 & 4000 mAh, αντίστοιχα. Πού είδες τα 3340 mAh στο 2ο;;

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9554&idPhone2=9646#*,mar-l01a,*
Άβαταρ μέλους
By elteo
#617075 Για μένα το μεγαλύτερο μειονεκτήματα του Α50 είναι ο exynos. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By gakost
#617164 Και τι το κακό έχει; Μην μου πεις στα benchmark έχει 100 μονάδες διαφορά. Στην πράξη... Σαν συνολικό πακέτο μια χαρά είναι.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#617168 Χειρότερη gpu, χειρότερες επιδόσεις, χειρότερη διαχείριση μπαταρίας, χάλια αναβαθμησιμότητα .... Δεν συγκρίνονται με τους Qualcomm σε καμία περίπτωση.
Άβαταρ μέλους
By gakost
#617169 Στα χαρτιά σωστά είναι αυτό που λες. Στην πράξη τι διαφορά έχει και με τι το συγκρίνεις; Επίσης το χάλια αναβαθμησιμότητα τι εννοείς ότι η Samsung δεν σε υποστηρίζει η να βρεις ανεπίσημο firmware; Αν εννοείς ανεπίσημα αν ενδιαφέρει κάποιον μπορεί να είναι πλεονέκτημα δεν ξέρω τι γίνετε όπως και το 90% των χρηστών πιστεύω.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#617170 Δεν το υποστηρίζει η Samsung. Και το χειρότερο είναι ότι όλα αυτά στα δίνει Ευρώπη με τις ίδιες ακριβές τιμές που δίνει το ίδιο μοντέλο με Qualcomm ΗΠΑ.
Άβαταρ μέλους
By gakost
#617173 10αρι πάντως θα πάρει σίγουρα και ενημερώσεις ασφαλείας και αναβαθμίσεις πέρνει συνέχεια. Όπως έγραψα διορθώσαν τον αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων
Άβαταρ μέλους
By otso
#617841 https://www.escobarinc.com/product/fold1/

και γαμω

Ο αδερφός του Πάμπλο Εσκομπάρ, Ρομπέρτο, μόλις κυκλοφόρησε ένα αρκετά ιδιαίτερο, αναδιπλούμενο smartphone με στόχο του να «χτυπήσει» τα προϊόντα της Apple.