Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#615035
JBT έγραψε:nova launcher ρε σεις :help:

κάτω έχω 7 θέσεις για εικονίδια, όλα εκεί πέρα. οθόνη καθαρή και χωρίς δεύτερες σελίδες :adminpower:

Eδώ και 3? χρόνια τον έχω,απο τότε που είχε μια προσφορά με 0,50€ .

Πλάκα πλάκα κάπου πρέπει να χρησιμοποιήσω τις 10£ που έχω μαζέψει απο τα google rewards.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#615044 Τότε συμμαζέψε το :rtfm:

7 κάτω εννοείται και με φάκελο άμα λάχει για αυτά που χρησιμοποιείτε λιγότερο, ΤΑΧΕΊΕΣ ΚΛΉΣΕΙΣ πάλι σε φάκελο κι εννοείται να ανοίγουν εφαρμογές με χειρονομίες (διπλό πάτημα, προς τα πάνω, κάτω, πάτημα και σύρσιμο) Τσακ Τσακ 4-5 εφαρμογές χωρίς να χρειάζεται να έχεις εικονίδια :adminpower:

:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By bill33
#615045
JBT έγραψε:Τότε συμμαζέψε το :rtfm:

7 κάτω εννοείται και με φάκελο άμα λάχει για αυτά που χρησιμοποιείτε λιγότερο, ΤΑΧΕΊΕΣ ΚΛΉΣΕΙΣ πάλι σε φάκελο κι εννοείται να ανοίγουν εφαρμογές με χειρονομίες (διπλό πάτημα, προς τα πάνω, κάτω, πάτημα και σύρσιμο) Τσακ Τσακ 4-5 εφαρμογές χωρίς να χρειάζεται να έχεις εικονίδια :adminpower:

:s_drinks

screenshot plz να παίρνω ιδέες.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#615052
sknipper έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Στην Ευρώπη το χρησιμοποιούν πολύ. Και επειδή χρησιμοποιεί τους ίδιους χάρτες με το Google Maps , μπορεί να είναι καλύτερο σε συγκεκριμένες περιπτώσεις που μετράει το live input των χρηστών. Στην Ελλάδα δεν είδα κι εγώ κάποιο πλεονέκτημα.
Ο λόγος ύπαρξης του waze είναι το live input που λαμβάνει αυτόματα από τους χρήστες. Πχ αν πηγαίνεις αργά κι εσύ και μερικοί άλλοι στον ίδιο δρόμο καταλαβαίνει πόση κίνηση έχει και από πού να στείλει τον επόμενο ώστε να μην φάει κίνηση. Όσο πιο πολλοί χρήστες τόσο πιο καλή και άμεση η ενημέρωση και τόσο πιο καλή η αποφυγή κακών σημείων. Στο Λονδίνο που το έχω δει να το λειτουργεί ένας γνωστός ήταν εξαιρετικό, σε ώρα αιχμής μας πήγαινε από στενά και δεν κολλήσαμε καθόλου. Αλλά νομίζω το έχει πολύς κόσμος και αρκετοί ταξιτζήδες (κανονικά, uber και άλλα). Στην Ελλάδα δεν πρέπει να έχει τόσο καλή διείσδυση στον πληθυσμό οπότε το πλεονέκτημα είναι μικρότερο.
vasilis έγραψε:Γράψε ρε 2 λόγια για την συσκευή
Εμένα λες?
Εντάξει πριν είχα s10 plus οπότε μιλάμε για 2 κορυφαίες συσκευές
Φοβήθηκα λίγο τη μετάβαση γιατί είχα κακία εμπειρία με το πρώτο huawei που είχα το mate 10 pro
Είχε πολλά θέματα με αποσυνδέσεις με το garmin fenix που είχα τότε και επίσης θέμα με το tidal που τα μισά αλμπουμ μου απλά δεν παίζανε
Είχα στείλει και ιμειλ στην τινταλ και μου απάντησαν ότι το ξέρουν και είναι θέμα software της huawei
Πλέον αυτά δεν υπάρχουν στο σημερινό έως τώρα βέβαια
Οι κυρίες διάφορες του από το s10 plus είναι η καλύτερη κάμερα όχι παντού βέβαια και το ζουμ
Επίσης η μπαταρία είναι πολύ καλύτερη
Με το Samsung έβγαζα 28 με 30 ώρες και 4 ώρες sot ενώ τώρα με βγάζει 40 ώρες αναμονή με 5μιση έως 6 μισή ώρες sot
Επίσης η γρήγορη φορτιση απλά δεν παίζεται το σαμσουνγκ από 15 έως 100 %ήθελε 1 ώρα και 15 λεπτά και το huawei θέλει 45 λεπτά δλδ μισή ώρα λιγότερο.
Σε ολα τα άλλα και τα 2 είναι ίδια καλά
Βεβαια λείπει η θύρα 3.5 για ακουστικά αλλά πλέον προσωπικά μόνο ασύρματα χρησιμοποιώ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#615053 Άλλο ένα Xiaomi με το γνωστό θέμα με την κιτρινίλα σε μια άκρη...
There's no such thing as a free lunch g
Άβαταρ μέλους
By g8777
#615057 Γνωστο θεμα; Κιτρινιλα; Xiaomi ;

:hmmm:


Αυτα καθεσαι και χαζευεις στα ιντερνετ αντι να βαλεις κανα στεγνωτηριο; :x

:s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#615059 Καλά, για κάνε ένα search ΚΑΙ ΤΑ ΛΈΜΕ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#615060 α, ενταξει :roll:
Να κανω ενα search .

:s_coffee

(σοκολατα πίνω :shifty: )
Άβαταρ μέλους
By JBT
#615064 https://ibb.co/TqYxRYy

Επειδή παίζω με το κολάζ τώρα φωτογραφιών έχω έτσι για την ώρα τον καιρό

Πες με τώρα ότι δεν έχετε και ταχείες κλήσεις και γίνετε ρεζίλι σαν τους αφονακηδες.... :help:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#615066
JBT έγραψε:https://ibb.co/TqYxRYy

Επειδή παίζω με το κολάζ τώρα φωτογραφιών έχω έτσι για την ώρα τον καιρό

Πες με τώρα ότι δεν έχετε και ταχείες κλήσεις και γίνετε ρεζίλι σαν τους αφονακηδες.... :help:

Δεν χρειάζομαι speed dials .Μόνο με την γυναίκα μιλάω
Άβαταρ μέλους
By JBT
#615067 :lol: :lol: :lol:

Τουλάχιστον συμμαζέψε το χάλι των χαζοφονακηδων :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#615129
Asimov έγραψε:Άλλο ένα Xiaomi με το γνωστό θέμα με την κιτρινίλα σε μια άκρη...
There's no such thing as a free lunch g

Η κιτρινιλα προκαλειται απο πεσιμο η απο ζορισμα της οθονης και για αυτο προκαλειται ειτε σε γωνιες ειτε εκει που εχει πλαινα κουμπια! Σε note 4 μεγαλο μερος, αν οχι ολη η κιτρινιλα εφυγε με μαλακο "μασαζ" -ας μου επιτραπει η εκφραση- τοπικα στο σημειο!
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#615311 To Mate 20 Lite στράβωσε (είναι σαν μπανάνα) και έσπασε πάνω δεξια ή οθόνη :dizzy: :yahoo: :lol:

με 250€ ΠΡΟ ΦΠΑ τι παίρνουμε; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#615312
stavrosg έγραψε:To Mate 20 Lite στράβωσε (είναι σαν μπανάνα) και έσπασε πάνω δεξια ή οθόνη :dizzy: :yahoo: :lol:

με 250€ ΠΡΟ ΦΠΑ τι παίρνουμε; :hmmm:




https://www.skroutz.gr/s/19508374/Motor ... 128GB.html