Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#576886 μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#576890
MIXOStsi έγραψε:μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:


η Sammy ξεκαθαρα! Ποτε δεν βάζεις ενα λειτουργικο κομμάτι υπο την μορφή μιας peel off διαφάνειας. Grand fail...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576902
MIXOStsi έγραψε:μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:


Κάτσε να βγει και η χαβανέζικη μουφα και θα την δούμε και αυτή. Γιατί πολύ κο-κο και αυγό τίποτα. :roll:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#576930
corsair έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:


η Sammy ξεκαθαρα! Ποτε δεν βάζεις ενα λειτουργικο κομμάτι υπο την μορφή μιας peel off διαφάνειας. Grand fail...

οταν σου λεει ΞΕΚΑΘΑΡΑ το τι ειναι μεσα στο πακετο και εσυ πας και το βγαζεις τοτε δεν φταιει η εταιρεια αλλα η |λογοκρισία| στον εγκεφαλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#576942 Μάλιστα. Τα σκάτωσαν πανηγυρικά.
Πάλι την Apple θα περιμένουμε για να δούμε σωστό foldable phone. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#576952
elteo έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:


Κάτσε να βγει και η χαβανέζικη μουφα και θα την δούμε και αυτή. Γιατί πολύ κο-κο και αυγό τίποτα. :roll:


ζατς... :lol:

Όταν έλεγα εγώ ότι δεν έχει σημασία στη παρούσα φάση η ποιότητα κλπ κλπ αλλά μόνο ο σχεδιασμός που έχει πιθανότητες να μείνει σταθερός στο μέλλον και η HUAWEI έκανε καλύτερο με το folding, εσύ μου έλεγες να σκεφτώ τι λέω... :rtfm:
Άντε σοβαρευτείτε τώρα μπας και πάει μπροστά ο smartphon-o-ντουνιάς... :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576953
MIXOStsi έγραψε:
elteo έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:μα το samsung είναι ποιοτικότερο... :lol:
καλά το ότι οι άλλοι έβγαλαν το layer, δεν ξέρω αν είναι αυτοί τόσο μπούφου ή η sammy... :hmmm:


Κάτσε να βγει και η χαβανέζικη μουφα και θα την δούμε και αυτή. Γιατί πολύ κο-κο και αυγό τίποτα. :roll:


ζατς... :lol:

Όταν έλεγα εγώ ότι δεν έχει σημασία στη παρούσα φάση η ποιότητα κλπ κλπ αλλά μόνο ο σχεδιασμός που έχει πιθανότητες να μείνει σταθερός στο μέλλον και η HUAWEI έκανε καλύτερο με το folding, εσύ μου έλεγες να σκεφτώ τι λέω... :rtfm:
Άντε σοβαρευτείτε τώρα μπας και πάει μπροστά ο smartphon-o-ντουνιάς... :lol:


Aκόμα δεν νιώθεις βλέπω.... :s_whiteflag Ο σχεδιασμός με την οθόνη απέξω άρα πιο ευάλωτη σε γρατζουνιές - θραύση είναι καλύτερος. I give up. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#576957 ο σχεδιασμός της huawei είναι καλύτερος από τη sammy για ενα foldable smartphone... ξεκόλλα με το "πιο ευάλωτη σε γρατζουνιές - θραύση"
never give up...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576966 Ρε μην τσακωνεστε, αγοραστε τα για να δώσετε το feedback στις εταιρείες έτσι ώστε να τα αγοράσουμε χωρίς παιδικές ασθένειες εγώ και ο κορσαιρ. :rtfm:


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576971
g8777 έγραψε:Ρε μην τσακωνεστε, αγοραστε τα για να δώσετε το feedback στις εταιρείες έτσι ώστε να τα αγοράσουμε χωρίς παιδικές ασθένειες εγώ και ο κορσαιρ. :rtfm:


:shifty:

Εικόνα

αν μου δώσεις 2k θα έχεις και unboxing & review & JerryRigEverything :s_cool
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#576972
g8777 έγραψε:Ρε μην τσακωνεστε, αγοραστε τα για να δώσετε το feedback στις εταιρείες έτσι ώστε να τα αγοράσουμε χωρίς παιδικές ασθένειες εγώ και ο κορσαιρ. :rtfm:


:shifty:


αυτό...
γι αυτό λέω ότι σε αυτό το πρώιμο στάδιο δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε για πχιότητα, αντοχή κλπ...

α, ρε g πως με πιάνεις... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#576982
cabala10 έγραψε:
οταν σου λεει ΞΕΚΑΘΑΡΑ το τι ειναι μεσα στο πακετο και εσυ πας και το βγαζεις τοτε δεν φταιει η εταιρεια αλλα η |λογοκρισία| στον εγκεφαλο



Φυσικα και φταιει η εταιρια. Δεν βαζεις λειτουργικο κομμάτι σε peel off μορφή και εννοειται πως μια επισημανση με ψιλα γραμματα θα περάσει στο ντουκου. Ενα προιον πρεπει να ειναι στοιχειωδως USER PROOF. Δεν ειναι.

Η φαση ειναι MCAS.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#576990 Εχει δίκιο ο corsair, poor thinking απο την samsung

Δεν ζημιωνει ομως την εταιρία μακροπροθεσμα ενώ έχει ενδιαφέρον τι αντανακλαστικα θα δείξει κατά τη διαχείριση μιας τέτοιας κρίσης :twisted: