Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#514468 Μτχ μιας βδομάδας στα 130€ . Το ψιλοσκεφτομαι.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#514481
elteo έγραψε:Sorry μπερδεύτηκα με το S7 edge... Σε αυτό δεν σταμάτησαν και την αναβάθμιση τελικά λόγω προβλημάτων?


:omg: :omg:
Τσαμπα την περιμενω δλδ??
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#514485 Ακόμα S7 Edge έχεις ρε κακομοίρη? :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#514493 Δεν είμαι κινητολαγνος καρδουλα μου.

Και το note3 2μιση 3 χρονια το ειχα.
Θα δω τι επιδοτηση θα βγει μετα το καλοκαιρι με την ανανεωση του συμβολαιου και βλέπουμε τοτε. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#514498
Geo f1 έγραψε:Θα δω τι επιδοτηση θα βγει μετα το καλοκαιρι με την ανανεωση του συμβολαιου και βλέπουμε τοτε. :s_drinks


Εκεί επιμένεις να στα τρώνε :vava:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#514500 Θα πεσει διαπραγματευση όταν ερθει η ωρα. Αλλα η αληθεια είναι πως ναι μου αρεσει το συμβολαιο.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#514515
Geo f1 έγραψε:Θα πεσει διαπραγματευση όταν ερθει η ωρα. Αλλα η αληθεια είναι πως ναι μου αρεσει το συμβολαιο.


Είμαι πεπεισμένος ότι με μια 10 κάρτα (ήτοι 140 βαριά ετησίως ) και το σωστό πρόγραμμα είσαι 101% καλυμμένος για τις μηνιαίες σου ανάγκες (και όχι μόνο).
Άβαταρ μέλους
By corsair
#514538
Geo f1 έγραψε:Θα πεσει διαπραγματευση όταν ερθει η ωρα. Αλλα η αληθεια είναι πως ναι μου αρεσει το συμβολαιο.


Ειμαι πεπεισμένος οτι στο τελος της διαπραγμάτευσης θα βρεθεις να πληρώνεις ακομα περισσότερα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By otso
#514542 θα κανει διαπραγματευση αλλα μπαρουφακης , θα τους πιεσει ,θα τους φτασει στο αμην.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#514555 Έχουμε App για video editing που να κάνει shadow play? Έστω κ με αγορά

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#514559 Παίδες σε τιμή μέχρι 150 € από φυσικό κατάστημα όχι e shop (που σίγουρα τα έχει λίγο φθηνότερα) από έρευνα που έκανα κατέληξα σε xiaomi redmi 4X. Υπάρχει άλλη καλύτερη εναλλακτική σε αυτά τα χρήματα;; Το xiaomi το βρίσκω στα 149 και το budget δεν ανεβαίνει παραπάνω. Επίσης το κινητό το χρειάζομαι άμεσα δεν μπορώ να περιμένω για κάτι καλύτερο που θα βγει πχ σε δύο μήνες.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#514575 Με 160 παίρνεις redmi 5 plus 4/64 πάντως.

Επίσης ναι στο πλαίσιο δίνουν στο μιλητο το note 5 4/64 στην τιμή του 3/32.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#514584 Μόλις εφαγα άκυρο για το 4Χ από όλα τα καταστήματα. Δεν είναι πουθενά διαθέσιμο και οι περισσότεροι μου είπαν ότι δεν μπορουν καν να το παραγγείλουν - έκλεισε ο κωδικός (|λογοκρισία| μου φαίνεται αυτό γιατί το έχουν προς επίδειξη) και ένας μονο είπε παραγγελία δεκαπέντε ημέρες. :thumbsdown: Τι εναλλακτικές έχω;; Σε όλους τρέχει προσφορά το Huawei P9 Lite στα 159 αξίζει;; Το Χιαομι το 5 160 € από ποιο κατάστημα;; Επίσης στο πλαίσιο παίρνουν από παζάρια;; :hmmm: