Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#568488 .
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 27 Φεβ 2019, 00:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#568490 Το κινητό με τη σπασμένη οθόνη τι είναι?
Μην είναι καλύτερο απ το Υ5... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#568493 O Γερμανός του Περιστερίου ποτέ δεν φημιζόταν για την εξυπηρέτηση του. Εγώ τουλάχιστον προτιμώ να πάω Cosmote στον πεζόδρομο παρά εκεί που είναι δίπλα απ' το σπίτι μου.
Dimvii είμαστε γείτονες?

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#568496 Εμ δε ρωτηξες. Σε 2 βδομαδες βγαινει στο σφυρι το S9+. Με καινουρια οθονη και μπαταρια θα στο δινα και απο τιμη θα τα βρισκαμε...θα μου δινες το 100αρικο που εδωσες και για 2 μηνες το Εβο. Αλλα δε μιλας...τεμεναδες θα εκανε ο μικρος!

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#568498
MIXOStsi έγραψε:Το κινητό με τη σπασμένη οθόνη τι είναι?
Μην είναι καλύτερο απ το Υ5... :lol:


ειχε ενα παλιο samsung duo με μικρη οθονη,το ειχε 3-4 χρονια.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#568500
Deleted User 1 έγραψε:Εμ δε ρωτηξες. Σε 2 βδομαδες βγαινει στο σφυρι το S9+. Με καινουρια οθονη και μπαταρια θα στο δινα και απο τιμη θα τα βρισκαμε...θα μου δινες το 100αρικο που εδωσες και για 2 μηνες το Εβο. Αλλα δε μιλας...τεμεναδες θα εκανε ο μικρος!

< >


110 ευρω και 3 μηνες το panda 1,2 8v
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#568501
Focusman91 έγραψε:O Γερμανός του Περιστερίου ποτέ δεν φημιζόταν για την εξυπηρέτηση του. Εγώ τουλάχιστον προτιμώ να πάω Cosmote στον πεζόδρομο παρά εκεί που είναι δίπλα απ' το σπίτι μου.
Dimvii είμαστε γείτονες?


ενα παιδι που ηταν εκει ηταν πολυ εξυπηρετικο,και προσπαθησε να βοηθησει παντως.
Καματερο μενω.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#568502 Νταξει οχι και να σε ριξω ετσι. Ειπαμε...

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#568504
Geo f1 έγραψε:Αρα πας για το 10 στεφαν? :inlove:
Γιαπ. Για τα 4100mah ρε γμτ γιατι εχει αρχισει να πεφτει σημαντικα η μπαταρια του Σ9.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#568505
corsair έγραψε:
dimviii έγραψε:πηρε ο μικρος το proficiency,και ηθελα να του παρω ενα κινητο σαν δωρακι,μιας και ειχε ραγισει η οθονη στο παλιο πριν μερικες εβδομαδες.
Σκρουτζαρω, βλεπω το HUAWEI Y5 2018



Εικόνα
Εικόνα


μια χαρα ειναι corsair για την χρηση που του κανει.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#568512
Deleted User 1 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Αρα πας για το 10 στεφαν? :inlove:
Γιαπ. Για τα 4100mah ρε γμτ γιατι εχει αρχισει να πεφτει σημαντικα η μπαταρια του Σ9.

< >


Μέσα σε ένα χρόνο!? :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#568516 Πες μου οταν το βγαλεις στο σφυρι Στεφαν. Ενδιαφερομαι.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#568518
dimviii έγραψε:
μια χαρα ειναι corsair για την χρηση που του κανει.


Καλα ναι, σβηστό και μεσα στο συρταρι, δεν θα προβληματισει. Και γω καπως ετσι το χρησιμοποιω. :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#568521
MIXOStsi έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Αρα πας για το 10 στεφαν? :inlove:
Γιαπ. Για τα 4100mah ρε γμτ γιατι εχει αρχισει να πεφτει σημαντικα η μπαταρια του Σ9.

< >


Μέσα σε ένα χρόνο!? :dizzy:


Απ το 6μηνο ηδη εδειχνε σοβαρη μειωση αυτονομιας. Δε μου κανει εντυπωση. Δεν εχω και wifi και ολη μερα στη δουκεια παλευει για 4G.

@geo

Τωρα κανονισα να το παρει φιλη. Αν αλλαξει κατι θα σου πω.

< >