Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#831
Asimov έγραψε:Πες μου ότι πήρες το 64αρι με πρόσκληση μέσω mailboxde, θα σου κοστίσει €322,77 συνολικά και θα το έχεις σπίτι σου με UPS μέχρι την Παρασκευή!!! :s_coffee
Πάω όμως στοίχημα ότι δεν είχες ενεργοποιήσει τις ενδοκοινοτικές συναλλαγές και θα πληρώσεις ΦΠΑ :s_cry

edit: στο Μιλάνο είναι αυτή τη στιγμή η παραγγελία σου :shifty:


http://www.4tforum.gr/phpBB3/viewtopic.php?p=3081832#p3081832

:s_tongue :s_tongue :s_tongue


Άρης έγραψε:Τί παίζει ακριβώς με το Mi4; Έχει ασχοληθεί κανείς; Τιμές, εκδόσεις; Κάποιο πιθανό γνωστό θέμα


Αρη αυτηνε την στιγμη δεν εχει παρουσιασει ακομα την LTE εκδοχη του και μαλλον παει προς Χριστουγεννα.
Παντως απο specs ειναι υπερτουμπανο και σαφως προτιμοτερο απο το 1+1 which brings us...

JasonLouk έγραψε:Εικόνα



Μιας και ημουνα και γω στο τσακ να κανω την παραγγελιά σε κινεζομαγαζο (αφου ο αγαπητος ηταφι δεν ενεδωσε στις ανηθικες προτασεις μου για invite) και το μονο που με κραταγε ηταν αυτη η μαλακισμενη "εμπορικη πολιτικη-promotion-hipsteria-καταφερα και πηρα το ευρωπαϊκο-->ουαου" βλεπω οτι καλα εκανα και δεν τους εδωσα τα ευρωπουλακια μου ως καταναλωτης.
Κοιτα εδω τωρα τι σκεφτηκανε τα ατομα! :s_wacko

Δηλαδη βρε τριμαλακες γιατι πρεπει οχι μονο να κανω σεαρ, αλλα να ρουφιανεψω και τρεις φιλους μου;Για ΕΝΑ ΔΩΡΕΑΝ και ΕΚΑΤΟ invites;
Τραβατε ρε αναπηρα και φτιαξτε το support της πλακας σας που μου το παιζετε και πριμιουμ και flagship killer.Μην τρελλαθουμε κιολα.Μια κινεζια εισαι (με την κακια εννοια Αρη μου) που νομιζετε οτι πουλατε μεταξωτες κορδελες.
Μανα Google κανονισε την πορεια σου με τα αναπηρα που λυμαινονται το παιδι σου και περιποιησου τους α λα St Valentines Day.Ξες εσυ.

Αντε γιατι ο mjacob μου χει λιωσει τα μυαλα να γυρισω σε Apple.Και δεν μου φαινεται κακη ιδεα πλεον. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Άρης
#850 εχεχεεχε, φόρτωσε
Ναι, και εγώ το βρήκα σάπιο αυτό με το share στο fb, για μόνο 1 [ μία] συσκευή giveway, αλλά από την πλευρά τους είναι καλή κίνηση για να ακουστούν και άλλο
Κάτσε ρε, το Mi4 πού υπερέχει του One; Μόνο την μπροστινή κάμερα θυμάμαι. http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=6518
Επίσης, αν βγαίνει ακριβότερο του One, το θεωρώ αστείο. Δύο μήνες μετά, και τεράστια εταιρία έναντι start up και κινεζιάς :shifty:
Άβαταρ μέλους
By spiros
#852 παρελαβα το Οneplus και παει στην συζυγο. :s_biggrin
γιαυτην εγινε η παραγγελια.

περα απο το ειναι οτι πιο γρηγορο εχω πιασει στα χερια μου, εντυπωσεις σε λιγες μερες, αν μου επιτραπει να το ακουμπησω :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#866
g8777 έγραψε:Αντε γιατι ο mjacob μου χει λιωσει τα μυαλα να γυρισω σε Apple.Και δεν μου φαινεται κακη ιδεα πλεον. :rtfm:

:s_laughat
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#903 Εγω ψηνω να σουταρω το απολ για μια κινηταρα της κατερπιλαρ :inlove: :inlove:
Οχι τπτ αλλο, να καμω blend-in με το μηχανοστασιο :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#910 Τι έβγαλε η Samsung; :s_crazy
Έχουν ξεφύγει. Κορέστηκαν τα σμαρτφονια και δεν ξέρουν τι να βγάλουν.

Το ρολογάκι μου άρεσε πάντως.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#967
Άρης έγραψε:SONY XPERIA Z3 vs SONY XPERIA Z2 [specs]
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=6144

απορώ γιατί πάντως παραπονιούνται πολλοί με τις διαρκώς νέες ναυαρχίδες της sony

αγοράζεις το z2 με 300€ σε λιγό καιρό και δε χάνεις και πολλά :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1082 Η ειμαι τυφλος ή δεν εχετε θεμα με μηλοφωνα, μηλοcomputers κλπ.... Παλιο androidάκιδες.... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#1088
Nikos! έγραψε:Qsi θα σου αρέσει αυτό...

https://www.youtube.com/watch?v=PAHRBOYG8sg

Εικόνα

:shifty:

έχω ήδη πάει ένα βήμα παρακάτω φίλε μου

εξομοιωτής psp και το κινητό με mhl στη 46αρα και dualshock 3.0 που υποστηρίζεται natively από τη sony
αράζεις στο καναπέ και παίζεις

τα μόνα που θες είναι ένα mhl για να συνδεθείς με την tv (αλλιώς συνδέεται ασύρματα αν το υποστηρίζει η tv) και ένα otg για να κάνεις pair το χειριστήριο (μία φορά μόνο)
δε χρειάζεσαι ούτε root, ούτε τίποτα άλλο περίεργο

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Άρης
#1091
Hannibal έγραψε:Η ειμαι τυφλος ή δεν εχετε θεμα με μηλοφωνα, μηλοcomputers κλπ.... Παλιο androidάκιδες.... :s_crazy

Εικόνα

Χωρίς πλάκα, δημιούργησε ένα
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1103
Άρης έγραψε:
Hannibal έγραψε:Η ειμαι τυφλος ή δεν εχετε θεμα με μηλοφωνα, μηλοcomputers κλπ.... Παλιο androidάκιδες.... :s_crazy

Εικόνα



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Αρης έγραψε:Χωρίς πλάκα, δημιούργησε ένα


Δεν θα ηταν "σωστο" εγω που δεν ξερω που πανε τα τεσσερα και μαθαινω απο το forum λυσεις να ανοιξω το τοπικ.... :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#1108
Hannibal έγραψε:Δεν θα ηταν "σωστο" εγω που δεν ξερω που πανε τα τεσσερα και μαθαινω απο το forum λυσεις να ανοιξω το τοπικ.... :s_biggrin :s_biggrin

έλα σου άνοιξα εγώ, μην παραπονιέσαι
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1114
QsisVTS έγραψε:
Hannibal έγραψε:Δεν θα ηταν "σωστο" εγω που δεν ξερω που πανε τα τεσσερα και μαθαινω απο το forum λυσεις να ανοιξω το τοπικ.... :s_biggrin :s_biggrin

έλα σου άνοιξα εγώ, μην παραπονιέσαι


Ποιος ακριβως παραπονεθηκε? :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: