Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#479398
MIXOStsi έγραψε:variable aperture σε smartphone???
μλκια μου μυρίζεται...

ένα σοβαρό καμερό-κινητό πλιζ... :rant:

S7,S8,S8+,iPhone8/8Plus.

και U11.
U11+

PS. παιζει κανεις Real Racing 3 ?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#479403
Geo f1 έγραψε:θα την κοψω σε λιγες μερες


:hmmm: :help:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#479415
Geo f1 έγραψε:HAY DAY εγω. Αν και θα την κοψω σε λιγες μερες

φοβερο παιχνιδι. :metalo:

γελαδια κοτες κιετς
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#479417 Και για κάτι πιο σοβαρό σε κάμερα Huawei Mate 10 Pro. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By pik.
#479424
NickTG έγραψε:Και για κάτι πιο σοβαρό σε κάμερα Huawei Mate 10 Pro. :s_tongue

βασικα Pixel πρεπει να παρει αν θελει το Top.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#479461
red_monster έγραψε:Το μαγαζί ειναο το e-deal.gr και όπως με ενημέρωσαν βρήκαν οξειδωμένη την πλακέτα. Το κινητο δεν έχει βγει ποτέ από το γραφειο μιας και από την αρχή χρησιμοποιούσα το παλιό λόγω αδυναμίας επικοινωνίας



Σε συνέχεια του προηγούμενου και αφού ξεκαθάρισα στην υπάλληλο ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα να το κρατήσει με δεδομένο οτι
θα μιλήσω με δικηγόρο
θα στείλω στο ΙΝΚΑ όλα τα έγραφα που δείχνουν οτι τους παρέδωσα συσκευή 4 ημερών με βλάβη στο ακουστικό και μου έστειλαν report από συσκευή που αδυνατεί να εκκινήσει
Θα τους μαυρίσω στο skroutz.gr

Με πήρε ο ιδιοκτήτης και μου ανέφερε ότι έγινε ένα τρομερό λάθος και η συσκευή του report δεν ήταν η δικιά μου. Η δικιά μου θα αντικατασταθεί με νέα εντός εγγύησης, με τα μεταφορικά δικά τους και ημερομηνία παράδοσης την αυριανή :shifty: :shifty: :shifty:

Συμβαίνουν και αυτά τα λάθη :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#479463 Μονο και μονο γιατι εισαι Ενωσιτης. :iconcool:

Παρακαλω. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#479466 Πάντως το συγκεκριμένο μαγαζί έχει καλές κριτικές. Αποκλείεται να έκαναν όντως λάθος; :hmmm:
(τι σε νοιάζει βέβαια... ακόμη και σ' αυτήν την περίπτωση έπρεπε να διπλοτσεκάρουν πριν σου αποκλείσουν το οτιδήποτε).

Τέλος καλό, όλα καλά :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By elteo
#479468
red_monster έγραψε:
red_monster έγραψε:Το μαγαζί ειναο το e-deal.gr και όπως με ενημέρωσαν βρήκαν οξειδωμένη την πλακέτα. Το κινητο δεν έχει βγει ποτέ από το γραφειο μιας και από την αρχή χρησιμοποιούσα το παλιό λόγω αδυναμίας επικοινωνίας



Σε συνέχεια του προηγούμενου και αφού ξεκαθάρισα στην υπάλληλο ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα να το κρατήσει με δεδομένο οτι
θα μιλήσω με δικηγόρο
θα στείλω στο ΙΝΚΑ όλα τα έγραφα που δείχνουν οτι τους παρέδωσα συσκευή 4 ημερών με βλάβη στο ακουστικό και μου έστειλαν report από συσκευή που αδυνατεί να εκκινήσει
Θα τους μαυρίσω στο skroutz.gr

Με πήρε ο ιδιοκτήτης και μου ανέφερε ότι έγινε ένα τρομερό λάθος και η συσκευή του report δεν ήταν η δικιά μου. Η δικιά μου θα αντικατασταθεί με νέα εντός εγγύησης, με τα μεταφορικά δικά τους και ημερομηνία παράδοσης την αυριανή :shifty: :shifty: :shifty:

Συμβαίνουν και αυτά τα λάθη :shifty: :shifty:


Υγρασία? Στην arvato την έστειλαν; :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#479525 Χθες το απόγευμα είπαμε με τον αδερφό μου να αλλάξουμε το Mate 10 pro με το δικό του iPhoneX.
Από σήμερα το μεσημέρι έχω και πάλι το Mate 10 pro.
Αυτό. :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#479579
Scotch έγραψε:Πάντως το συγκεκριμένο μαγαζί έχει καλές κριτικές. Αποκλείεται να έκαναν όντως λάθος; :hmmm:
(τι σε νοιάζει βέβαια... ακόμη και σ' αυτήν την περίπτωση έπρεπε να διπλοτσεκάρουν πριν σου αποκλείσουν το οτιδήποτε).

Τέλος καλό, όλα καλά :s_thumbsup


Με προβληματίζει ότι μου έστειλαν report με το δικό μου EMEI και φωτογραφία άλλης ταλαιπωρημένης συσκευής (έχουν μια τυποποιημένη φόρμα).

Καθότι δεν μπορεί να είμαι σίγουρος και με δεδομένο ότι θα αντικατασταθεί απλά δεν θα κάνω καθόλου κριτική. Το βρίσκω το πλέον τίμιο
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#479598 Αυτό που με ανησυχεί είναι μήπως είναι στάνταρ τακτική να λένε υγρασία κλπ. Και μετά καταλάβανε το λάθος τους ότι τηλέφωνο ημερών δεν προλάβαινε να οξειδωθεί και κάνανε την κωλοτούμπα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#479601 Ναι αυτό θα έγινε. Θα κατάλαβαν το λάθος τους.
:s_empathy :s_empathy