Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458351
Morx έγραψε:E-το-μπουστη!!!!! :rant:

ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ !!!!!!!!!!!! Με 250 σου λεω τελικα.

Αντε ξεχασετα ΟΛΑ οσα εγραψα και βαλε ως απαραιτητο να εχει μεχρι 4,5" οθονη.
Θελω να μπαινει στον πατο μου ευκολοτερα, You mad??! :iconcool:

Εχεις διορια 45 λεπτα, αλλιως θα αγορασω Τεταρτη, το A320 και θα ποσταρω πληρες review με φωτογραφικο υλικο 144p :rtfm:


Παρερχομαι την αιδια για 4.5 ιντσες και σου δινω ενα πολυ καλο κινητο https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-p ... cc=skroutz

Ρώτα και τον Γιανικ. Δεν σε βολευουν τα γκαφρά, μπορουμε να κατέβουμε αρκετα... στοιχειώδη ευελιξια να υπαρχει.

Αυτα και μην με εκνευριζεις γερο ανθρωπο νυχτιάτικα... εχω σηκωσει πιεση με αυτα που γραφεις :rant: Τετοιο σκάσιμο ουτε ο dmitspan... φαντασου...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458354
Morx έγραψε:Δεν θελω παντοφλα, κινητο θελω!!
Mεχρι 250!

Τα features που εβαλα, δεν τα εβαλα για πλακα.
Το hardware button με βολευει αφανταστα.
Η always on επισης για τις ειδοποιησεις.... και το fingeπριτς για να μη ζωγραφιζω μοτιβα και μαλακιες στα τυφλα.

Αν ειναι να ξεφυγω πανω απο τις 4,5-4,7 ιντσες, εχω και ταμπλετα γι'αυτο το σκοπο....


Δλδ θελεις μια βαλουτα με 4.5 ιντσες οθονη που θα εχει το μεγεθος 5 ιντσων... αλλα δε θελεις ενα 5ιντσο της προκοπης. Εχω αρχισει να πιτσιλαω αιμα απο τις τριχες της κεφαλης... πανε κρυψου...
Άβαταρ μέλους
By Morx
#458357 Κορσε, σορρυ που σου ανεβασα την πιεση αλλα ζμαρτφονς εχω αγορασει μονο 4 και ειμαι λιγακι ανιδεος με τις εξελιξεις.
(LG KM900 - LG P500 - LG P900 - Galaxy a3 2015)

Θεωρω χρησιμες τις πληροφοριες που μου εδωσες οποτε ο κυβος ερριφθη.

Θα αγορασω το A3 2017 :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#458371 Μέγεθος οθόνης =/= μέγεθος συσκευής
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#458377
bujinkan έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Εικόνα

αντε να δούμε....
μεγειες γαυρε!!!!

< >
πέρασες την 8 ? αν ναι τι λέει ? καλό χρυσό και γαμάτο.το s8 αλλά τελευταίοι θα πάρουμε εμείς την 8 ...samsung σου λένε μετά ......

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458385
bujinkan έγραψε: πέρασες την 8 ? αν ναι τι λέει ? καλό χρυσό και γαμάτο.το s8 αλλά τελευταίοι θα πάρουμε εμείς την 8 ...samsung σου λένε μετά ......


Ως πρωην κατοχος Samsung θα σε στεναχωρησω και θα σου πω, πως δεν θα πάρετε ποτε την 8. Οχι την 8 της Google. Αν θα πιασεις στα χέρια σου Nexus, OP ή καποιο near stock android, θα καταλαβεις τι εννοω. Απο την Samsung θα πάρεις μια μπασταρδεμενη κατάσταση, που τα μισα θα δουλευουν οπως τα σχεδιασε η Google και τα αλλα μισα οχι.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#458390
bujinkan έγραψε:πέρασες την 8 ? αν ναι τι λέει ? καλό χρυσό και γαμάτο.το s8 αλλά τελευταίοι θα πάρουμε εμείς την 8 ...samsung σου λένε μετά ......

< >

thanx :iconcool:
η 8 βγηκε (beta) για το 5αρι. Για το 5t όχι ακόμα. Αναμένουμε.
κατα τα αλλα οπως τα λεει ο κορσές "θα πάρετε 8, αλλά θα είναι σα να μην την πήρατε" :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#458419
corsair έγραψε:
bujinkan έγραψε: πέρασες την 8 ? αν ναι τι λέει ? καλό χρυσό και γαμάτο.το s8 αλλά τελευταίοι θα πάρουμε εμείς την 8 ...samsung σου λένε μετά ......


Ως πρωην κατοχος Samsung θα σε στεναχωρησω και θα σου πω, πως δεν θα πάρετε ποτε την 8. Οχι την 8 της Google. Αν θα πιασεις στα χέρια σου Nexus, OP ή καποιο near stock android, θα καταλαβεις τι εννοω. Απο την Samsung θα πάρεις μια μπασταρδεμενη κατάσταση, που τα μισα θα δουλευουν οπως τα σχεδιασε η Google και τα αλλα μισα οχι.

το ξερω το oneplus μιΑς και ειχα και το 3 αλλα και το 3Τ και πραγματικα μου λειπει αυτο το almost stock android του
τωρα δεν περισσευουν φραγκα για αλλαγη πλεον
το μονο που ακομα το s8 εχει καλυτερο ειναι η οθονη πιστευω
τωρα οσο αφορα την 8 ελπιζω οτι αφου θα αργησει που θα αργησει η σαμσουγκ τουλαχιστον οταν το δωσει να ειναι σωστο
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#458428
Morx έγραψε:E-το-μπουστη!!!!! :rant:

ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ !!!!!!!!!!!! Με 250 σου λεω τελικα.

Αντε ξεχασετα ΟΛΑ οσα εγραψα και βαλε ως απαραιτητο να εχει μεχρι 4,5" οθονη.
Θελω να μπαινει στον πατο μου ευκολοτερα, You mad??! :iconcool:

Εχεις διορια 45 λεπτα, αλλιως θα αγορασω Τεταρτη, το A320 και θα ποσταρω πληρες review με φωτογραφικο υλικο 144p :rtfm:

ανέβα λίγο πιο πάνω και θα με θυμηθείς :s_cool
https://www.skroutz.gr/s/12683525/Sony- ... -32GB.html
Άβαταρ μέλους
By drdino
#458430 Λίγο πιο πάνω=100% πάνω

nice :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#458431
vasilis έγραψε:
Morx έγραψε:E-το-μπουστη!!!!! :rant:

ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ !!!!!!!!!!!! Με 250 σου λεω τελικα.

Αντε ξεχασετα ΟΛΑ οσα εγραψα και βαλε ως απαραιτητο να εχει μεχρι 4,5" οθονη.
Θελω να μπαινει στον πατο μου ευκολοτερα, You mad??! :iconcool:

Εχεις διορια 45 λεπτα, αλλιως θα αγορασω Τεταρτη, το A320 και θα ποσταρω πληρες review με φωτογραφικο υλικο 144p :rtfm:

ανέβα λίγο πιο πάνω και θα με θυμηθείς :s_cool
https://www.skroutz.gr/s/12683525/Sony- ... -32GB.html


:lipsealed: :omg: :lipsealed:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#458439 Ένα μεγάλο μπράβο στην Sony που φρόντισε να μην δείχνει πολύ μικρό λόγω της 4.6" οθόνης και έβαλε αρκετά μεγάλα bezel για να δείχνει σχεδόν σαν 5ίντσο.
:metalo:
Γι' αυτό και αγαπάμε αυτή την κορυφαία εταιρεία, σχεδιαστικά είναι αλλού! :s_thumbsup

Οι διαστάσεις του είναι:
129 x 65 x 9.3 mm
Ενδεικτικά, το dead cheap xiaomi 4X που πήρα στον πατέρα, είναι:
139.2 x 70 x 8.7 mm

Ήτοι, ένα εκατοστό πιο μακρύ, μισό εκατοστό πιο φαρδύ και οθόνη 0.4" μεγαλύτερη.
:s_omg
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#458477 Έτσι όπως το γράφεις όμως μπερδεύεις τον κόσμο :lol: , οι 0,4" είναι σχεδόν 1 εκατοστό, να το ένα εκατοστό μεγαλύτερο :iconcool: