Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#457640 Είδα χθες λίγο το Βλαχάκη που το χε unboxing. Ωραίο φαίνεται.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#457641
Bayern7 έγραψε:Εικόνα

αντε να δούμε....


και πανω που ημουν ετοιμος να σε ρωτησω αν ειναι το Turbo.... ειδα την τρυπα για να βαζεις το δαχτυλακι απο πισω. :innocent: :shifty:

Καλοριζικο πασα μου... Εχε υποψιν, η αρχικη εικονα θα ειναι meh... γιατι ειναι meh... στην πορεια θα δεις ομως ποσο στρωμενο κινητο ειναι :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#457643 Αν δεν είχα ενδοιασμούς για τη κάμερα, άνετα ήταν το επόμενο για μένα...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457644 παιδιά ναι έβαλα την πρώτη τυχαία κάμερα που βρήκα στο playstore με υψηλή βαθμολογία και βγάζει ΠΟΛΥ καλύτερες φωτό από την στοκ.. :hmmm: (άμεση δοκιμή σε κείμενο και τρομερή επιτυχία)

αλλά για να κάνει ζοομ επί δύο στη δεύτερη κάμερα ξέρουμε κάτι; υπάρχει κάποια κάμερα που το κάνει σίγουρα; (της google δεν το κάνει γιατί δεν έχει δεύτερη κάμερα κανένα pixel)
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#457651
QsisVTS έγραψε:παιδιά ναι έβαλα την πρώτη τυχαία κάμερα που βρήκα στο playstore με υψηλή βαθμολογία και βγάζει ΠΟΛΥ καλύτερες φωτό από την στοκ.. :hmmm: (άμεση δοκιμή σε κείμενο και τρομερή επιτυχία)

αλλά για να κάνει ζοομ επί δύο στη δεύτερη κάμερα ξέρουμε κάτι; υπάρχει κάποια κάμερα που το κάνει σίγουρα; (της google δεν το κάνει γιατί δεν έχει δεύτερη κάμερα κανένα pixel)

δοκιμασες το Open camera?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#457653
Giuseppe Busso έγραψε:Μάλιστα.
Αρχιδάτη, πειραιώτικη, γαυρική αγορά.
Μπράβο. :iconcool:



Σαν κινητό γ@μάτο , η θήκη ομως ..... :omg:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457655
cabala10 έγραψε:
QsisVTS έγραψε:παιδιά ναι έβαλα την πρώτη τυχαία κάμερα που βρήκα στο playstore με υψηλή βαθμολογία και βγάζει ΠΟΛΥ καλύτερες φωτό από την στοκ.. :hmmm: (άμεση δοκιμή σε κείμενο και τρομερή επιτυχία)

αλλά για να κάνει ζοομ επί δύο στη δεύτερη κάμερα ξέρουμε κάτι; υπάρχει κάποια κάμερα που το κάνει σίγουρα; (της google δεν το κάνει γιατί δεν έχει δεύτερη κάμερα κανένα pixel)

δοκιμασες το Open camera?

ναι αυτή έβαλα, χιλιάδες φορές καλύτερη από τη στοκ

στη στοκ όλα κουνημένα και θολά, με την open δεν έγινε galaxy s8 βέβαια αλλά έγινε τουλάχιστον αξιοπρεπής :rtfm:

είμαι πολύ ικανοποιημένος
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#457663
gianik έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Μάλιστα.
Αρχιδάτη, πειραιώτικη, γαυρική αγορά.
Μπράβο. :iconcool:



Σαν κινητό γ@μάτο , η θήκη ομως ..... :omg:


Επειδή την έχω πιάσει στα χέρια αυτή τη θήκη, γαμεί και δέρνει.
Πέτρολχεντς θήκη. :iconcool:


Μπράβο ξανά Πάγιερν. 10 κιλά κόκ@ από τον πρόεδρο. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#457778 Samsung s7 Gold της συζύγου

Της το ειχα ξαναπάρει πριν ενάμιση χρόνο και για ενα χρόνο το είχε αγαπήσει όσο κανένα άλλο. Το κατέστρεψε beyond repair
Στο ενδιάμεσο ζει με ενα xiomi 4x αλλά δεν υπάρχει έρωτας, βλέπει το s7 και αναστενάζει, βλέπει και τις φωτό που έβγαζε με εκείνο (καλό το xiomi αλλά απο κάμερα μάπα).
Ας ωψεται η πλάκ φραιντει , έκανα την υπέρβαση και το χτύπησα στα 369€
Τα πάμε τα συμφωνήσαμε, άμα το ξανάχαλασει γυρνάμε στην εποχή σημάτων καπνού....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#457786 Σε καταφερε και ξηλωθηκες ε; :s_no

Μια χαρα ειναι το Xiaomi,αυτες οι γυναικες ωρες ωρες ... :x
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#457851 Τα σαβανα δεν έχουν τσέπες.
Corsair παντελώς άσχετος με δίκτυα και δίνει συμβουλές... Ότι δηλώνεις είσαι ρε στο ελαντα

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#457882
Giuseppe Busso έγραψε:
gianik έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Μάλιστα.
Αρχιδάτη, πειραιώτικη, γαυρική αγορά.
Μπράβο. :iconcool:



Σαν κινητό γ@μάτο , η θήκη ομως ..... :omg:


Επειδή την έχω πιάσει στα χέρια αυτή τη θήκη, γαμεί και δέρνει.
Πέτρολχεντς θήκη. :iconcool:


Μπράβο ξανά Πάγιερν. 10 κιλά κόκ@ από τον πρόεδρο. :iconcool:

:s_yummy :s_yummy :s_yummy :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#457995 Για πείτε μου για το sum A5 3/32GB 2017 τι λεει. Φαίνεται ότι έχει καταπληκτική κάμερα. Και τι σόι αδιάβροχο είναι , με το IP68 που έχει, γιατί το παράγγειλε ο γιος μου αφού κατάφερε να πουλήσει το προηγούμενο.