Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#606542 Το γλυκοκοιταω και εγώ αυτό, εχει κυκλοφορήσει κανονικά; Γιατι μόνο κάτι κινεζικά και ισπανικά εχει στονAliExpress
Άβαταρ μέλους
By corsair
#606585
KiloMeater έγραψε:Το γλυκοκοιταω και εγώ αυτό, εχει κυκλοφορήσει κανονικά; Γιατι μόνο κάτι κινεζικά και ισπανικά εχει στονAliExpress


σε λιγο καταφθανει και Ευρωπη.
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#607930 Παλιοτερα, οταν ετυχε να διαλεξω ενα xiaomi απο σκρουτζομαγαζο ειχα διαβασει πως πρεπει να προσεξω για αναφορα "global version" ή κατι τετοιο, ωστε να μην υπαρχει προβλημα με την εγγυηση.
Παιζει καποιο παρομοιο ζητημα με samsung, προσεχουμε κατι στις εκδοσεις τους?
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#607979 Στα Samsung γράφει EU.
Αν και μου φαίνεται δύσκολο να φέρνει κάποιος από πιο έξω εκτός αν μιλάμε για εκδόσεις που δεν βγήκαν ποτέ Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#607982 Το πρόβλημα με τα μη global xiaomi δεν είναι η εγγύηση. Έτσι κι αλλιώς εγγύηση δεν έχεις αν ψωνίσεις από Skroutz. Το πρόβλημα είναι ότι δεν παίζει το 4g σε όλες τις μπάντες.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#607992 Παρέλαβα το μοτέρ 7 στα 154 ευρώ έκανε 15 μέρες. Μαύρο διότι όταν το ξεχνάω στο αμάξι δεν φαίνεται!!!. Πολύ καλό με το τώρα... Μια ερώτηση μόνο. Πώς κατεβάζω τις φωτογραφίες σε λάπτοπ?? Έχει πρόγραμμα ώστε με το καλώδιο να τις βλέπει το φορητό και να τις αντιγράφει???

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#607994
224v έγραψε:Παρέλαβα το note 7 στα 154 ευρώ έκανε 15 μέρες. Μαύρο διότι όταν το ξεχνάω στο αμάξι δεν φαίνεται!!!. Πολύ καλό με το τώρα... Μια ερώτηση μόνο. Πώς κατεβάζω τις φωτογραφίες σε λάπτοπ?? Έχει πρόγραμμα ώστε με το καλώδιο να τις βλέπει το φορητό και να τις αντιγράφει???

< Note >




< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#608009 Όταν θα συνδέσεις το κινητό με τον υπολογιστή, θα "κατεβάσεις" την οθόνη σα να πηγαίνεις στις ρυθμίσεις. Εκεί θα γράφει: Σύστημα Android - Aυτή η συσκευή φορτίζεται μέσω USB - Πατήστε για περισσότερες επιλογές. Θα πατήσεις πάνω σε αυτό και θα διαλέξεις Μεταφορά αρχείων και είσαι έτοιμος.

Δες τη μεσαία φωτό στο παρακάτω:

https://in2mobile.gr/2019/04/14/xiaomi- ... -review/5/
Άβαταρ μέλους
By 224v
#608026 Ευχαριστώ πολύ!!! Απλά περίμενα ότι με την σύνδεση θα έβγαζε κάτι σαν ερώτηση που να κατεβάσει τις νέες φωτογραφίες, και μετά τη δική μου απάντηση, θα το έκανε.....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#608029
NickTG έγραψε:Στα Samsung γράφει EU.
Αν και μου φαίνεται δύσκολο να φέρνει κάποιος από πιο έξω εκτός αν μιλάμε για εκδόσεις που δεν βγήκαν ποτέ Ευρώπη.

Asimov έγραψε:Το πρόβλημα με τα μη global xiaomi δεν είναι η εγγύηση. Έτσι κι αλλιώς εγγύηση δεν έχεις αν ψωνίσεις από Skroutz. Το πρόβλημα είναι ότι δεν παίζει το 4g σε όλες τις μπάντες.


φχαριστω :)
δεν ηξερα οτι παιζει τετοια ασυμβατοτητα στα δικτυα..
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#608807 Πιστός στρατιώτης το redmi note 5 αλλά ήρθε η ώρα να περάσει στον πατέρα μου. Από τα καλύτερα κινητά που είχα.
Ώρα για Redmi Note 8.
Έχετε καμιά ιδέα αν υπάρχει η δυνατότητα always on της οθόνης κλειδώματος για να φαίνεται η ώρα, όπως έχουν τα Σαμσουνγκ?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#608841
Focusman91 έγραψε:Πιστός στρατιώτης το redmi note 5 αλλά ήρθε η ώρα να περάσει στον πατέρα μου. Από τα καλύτερα κινητά που είχα.
Ώρα για Redmi Note 8.
Έχετε καμιά ιδέα αν υπάρχει η δυνατότητα always on της οθόνης κλειδώματος για να φαίνεται η ώρα, όπως έχουν τα Σαμσουνγκ?

< Note 8 >


Εαν είναι Amoled η οθόνη πρέπει να έχει....το πήρες στα χεριά σου???
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#608842 Πας ρυθμίσεις- προβολή- οθόνη περιβάλλοντος και πατάς πάνω δεξιά το εικονίδιο και διαλέγεις ρολόι...Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#608843
Focusman91 έγραψε:Πιστός στρατιώτης το redmi note 5 αλλά ήρθε η ώρα να περάσει στον πατέρα μου. Από τα καλύτερα κινητά που είχα.
Ώρα για Redmi Note 8.
Έχετε καμιά ιδέα αν υπάρχει η δυνατότητα always on της οθόνης κλειδώματος για να φαίνεται η ώρα, όπως έχουν τα Σαμσουνγκ?

< Note 8 >


Με το miui 11 θα έρθει αυτό οσονουπω και όσες συσκευές το υποστηρίζουν. Λένε ότι θα ξεκινήσει από 16 Οκτωβρίου για τις κινέζικες οπότε υπολόγιζε τέλη με Νοέμβρη.

Έχει το 8 την 11 ήδη; :hmmm: