Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#612508
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Με τα μελλοντικά ναι.

Δεν βλέπω παραπληροφόρηση, για τα μελλοντικά είπα. :rtfm:
Του είπες να μην πάρει huawei ενώ ρώτησε συγκεκριμένα για το p30 που ήδη υπάρχει

< >

To έχω γράψει:
Anonymous Founder έγραψε:Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν το το P30 που σε ενδιαφέρει έχει το ίδιο θέμα, εγώ τα λεφτάκια μου θα τα έδινα στην Samsung, γιατί 450€ είναι πολλά λεφτά για να φας τέτοια πίκρα.

Κοινώς, είπα πως δεν ξέρω αν το Ρ30 έρχεται με GS αλλά σε κάθε περίπτωση, δεν θα έμπλεκα. Σκέψου αν θελήσει να το πουλήσει αργότερα για παράδειγμα...
Δεν βλέπω κάποια παραπληροφόρηση, αφού είπα πως ΔΕΝ γνωρίζω συγκεκριμένα για το Ρ30, αλλά σε κάθε περίπτωση ΔΕΝ θ'αγόραζα κανένα Huawei λόγω της αβεβαιότητας. Είναι τόσο μεγάλο το χτύπημα που έχει δεχτεί η εταιρεία, που δεν ξέρουμε αν θα υπάρχει αύριο. Έχουν παγώσει τα πάντα.
Ενώ είναι ο απόλυτος leader στο 4G-LTE, στο 5G παίζει να μην πουλήσει καθόλου στις αναπτυγμένες αγορές.
Τώρα, αν όλα αυτά είναι παραπληροφόρηση, τι να πω, πάω πάσο. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#612509
Anonymous Founder έγραψε:
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Με τα μελλοντικά ναι.

Δεν βλέπω παραπληροφόρηση, για τα μελλοντικά είπα. :rtfm:
Του είπες να μην πάρει huawei ενώ ρώτησε συγκεκριμένα για το p30 που ήδη υπάρχει

< >

To έχω γράψει:
Anonymous Founder έγραψε:Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν το το P30 που σε ενδιαφέρει έχει το ίδιο θέμα, εγώ τα λεφτάκια μου θα τα έδινα στην Samsung, γιατί 450€ είναι πολλά λεφτά για να φας τέτοια πίκρα.

Κοινώς, είπα πως δεν ξέρω αν το Ρ30 έρχεται με GS αλλά σε κάθε περίπτωση, δεν θα έμπλεκα. Σκέψου αν θελήσει να το πουλήσει αργότερα για παράδειγμα...
Δεν βλέπω κάποια παραπληροφόρηση, αφού είπα πως ΔΕΝ γνωρίζω συγκεκριμένα για το Ρ30, αλλά σε κάθε περίπτωση ΔΕΝ θ'αγόραζα κανένα Huawei λόγω της αβεβαιότητας. Είναι τόσο μεγάλο το χτύπημα που έχει δεχτεί η εταιρεία, που δεν ξέρουμε αν θα υπάρχει αύριο. Έχουν παγώσει τα πάντα.
Ενώ είναι ο απόλυτος leader στο 4G-LTE, στο 5G παίζει να μην πουλήσει καθόλου στις αναπτυγμένες αγορές.
Τώρα, αν όλα αυτά είναι παραπληροφόρηση, τι να πω, πάω πάσο. :s_dunno
Οκ ίσως δεν εκφράστηκες καλά η εγω το πήρα αλλιώς... Πάντως το p30 δεν έχει θέμα... Εδώ πήρα εγώ το pro αφού πρώτα το έψαξα πάρα πολύ για να είμαι σίγουρος

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#612517
Scotch έγραψε:Σε 2 εργάσιμες ήταν στο χώρο μου τελικά Εικόνα

< >

Mεγιες! Από note σε αυτό τώρα; Εγώ έχω το S10 plus. Απόλυτα ευχαριστημένος.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#612518 Merci! Για τη σύζυγο είναι που έπρεπε κάποια στιγμή να αναβαθμίσει (είχε το ηρωικό G4 μέχρι τώρα). Εγώ κρατάω το note, ακόμη μια χαρά μου είναι.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#612521
Scotch έγραψε:Merci! Για τη σύζυγο είναι που έπρεπε κάποια στιγμή να αναβαθμίσει (είχε το ηρωικό G4 μέχρι τώρα). Εγώ κρατάω το note, ακόμη μια χαρά μου είναι.
Μεγειες στη σύζυγο τότε

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#612526
Scotch έγραψε:Merci! Για τη σύζυγο είναι που έπρεπε κάποια στιγμή να αναβαθμίσει (είχε το ηρωικό G4 μέχρι τώρα). Εγώ κρατάω το note, ακόμη μια χαρά μου είναι.


Ξοδεύτηκες. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#612527 Γύρω στα 250-350 ευρώ τι προτείνετε παιδιά για κινητό...?
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#612531
elteo έγραψε:Καταξοδεύτηκες. :shifty:

Πράγματι :innocent:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#612532
kostis20 έγραψε:Γύρω στα 250-350 ευρώ τι προτείνετε παιδιά για κινητό...?


έτσι γενικά?
έχει ενα σωρό επιλογές σ' αυτή τη τιμή...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#612535 Ναι ..έχεις δίκιο
...
Βασική χρήση ,για την αδερφή μου είναι.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Lap
#612539 Mi A3, A20e, παιδια και το realme 5 pro :tomato: ...παρα πολυ καλο στα τεστς.... :rtfm:

Και εγω μεχρι τοσα δινω για το προϊον που ονομάζεται κινητό τηλέφωνο. Αν και μπορω μεχρι και αυτά των 1500 ευρω να αγοράσω.

Δεν θεωρώ πως αξίζει παραπάνω ως προϊόν.
Τελευταία επεξεργασία από Lap και 01 Νοέμ 2019, 18:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#612540 Το Μi A3 είναι πολύ καλό, αλλά δυστυχώς με χαμηλή ανάλυση οθόνης (720p). To Realme 5 Pro, νομίζω δεν εισάγεται επίσημα. Εγώ αγόρασα για τον αδερφό το παρακάτω:
https://www.e-lenovo.gr/motorola-moto-g ... te-gr.html
Δεν έχει τα καλύτερα specs, αλλά έχει αυτά που θέλει ο κάτοχος: οθόνη, φωτογραφική, απλό καθαρό Android.
Η εναλλακτική θα ήταν ένα Redmi 8 Pro, αλλά προτιμήθηκε το Moto G επειδή έχει ήδη ένα και αρνείται να το αλλάξει γιατί έχει βολευτεί λέει...
:lol: