Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#706127 θα δώσεις κάτι παραπάνω για να πας σε S21 ultra :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#706130
panos2171 έγραψε:Tι προτάσεις έχουμε στα 300€; Απαραίτητα χαρακτηριστικά η καλύτερη δυνατή κάμερα και μπαταρία.
Samsung A42 5g ?

sony
Άβαταρ μέλους
By g8777
#706131
vasilis έγραψε:θα δώσεις κάτι παραπάνω για να πας σε S21 ultra :shifty:


:shifty:

Pane πανε :shifty: παρε note 10 pro.

Η αλλιώς F3 pro.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#706157
vasilis έγραψε:θα δώσεις κάτι παραπάνω για να πας σε S21 ultra :shifty:


:svivhaha:

bujinkan έγραψε:
panos2171 έγραψε:Tι προτάσεις έχουμε στα 300€; Απαραίτητα χαρακτηριστικά η καλύτερη δυνατή κάμερα και μπαταρία.
Samsung A42 5g ?

sony


Δική μου παράλειψη, και 6GB Ram
g8777 έγραψε:
vasilis έγραψε:θα δώσεις κάτι παραπάνω για να πας σε S21 ultra :shifty:


:shifty:

Pane πανε :shifty: παρε note 10 pro.

Η αλλιώς F3 pro.


Είναι στη λίστα με τα υποψήφια
Άβαταρ μέλους
By Serf
#707482
Serf έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Το Xiaomi είναι παντού καλύτερο εκτός από οθόνη (η AMOLED είναι πάντα καλύτερη για μένα έστω και με μικρότερη συχνότητα ) και το λειτουργικό (θεωρώ πολύ ανώτερο αυτό της Samsung).
Με αυτά υπόψη, τι θα διάλεγε η καλή σου;
Επίσης, τώρα τι κινητό έχει;


Τώρα έχει samsung J5 με ραγισμενη οθονη :lol:


Anonymous Founder έγραψε:Θα έλεγα πως πας καρφί για Samsung. Αποκλείται να σου γκρινιάξει, αντιθέτως θα είναι πολύ χαρούμενη. Γιατί να μπλέξεις με κάτι πολύ διαφορετικό από αυτό που έχει;


Ο κλήρος τελικά έπεσε στο A52. Οπότε το ερώτημα είναι: ποιον τρόπο προτιμάμε για τη μεταφορά δεδομένων/κτλ από το J5 στο A52;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#707484 Νομίζω ότι πρέπει να έχει μια προεγκατεστημένη εφαρμογή η Σαμσουνγκ, Samsung Connect (;) για μεταφορά από το παλιό στο νέο Σαμμυ. Εκτός και αν είναι τόσο παλιό το J5 και δεν την είχαν στην σουίτα εφαρμογών , (το bloatware δλδ.)
Άβαταρ μέλους
By drdino
#707487 Smart switch
Άβαταρ μέλους
By g8777
#707488 Μπράβο! Το είχα δοκιμάσει πρόσφατα, εντυπωσιάστηκα από την ταχύτητα μεταφοράς!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#707496 Είναι σούπερ το Smart Switch, παίζει και ασύρματα και με καλώδιο (για ταχύτητα). Αλλά αν δεν έχει πολλά βίντεο, και ασύρματα μια χαρά είναι.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#708418 Λέω ν'αλλάξω βάση από βεντούζα σε αεραγωγού γιατί με τις ζέστες πέφτει συνέχεια αλλά και τρώει όλο τον ήλιο το κινητό, αλλά του Honda είναι λίγο ιδιαίτερος, έχει μια κλίση. Επίσης δεν θέλω να του κάνω ζημιά από το βάρος του S20

Αυτός της Spigen φαίνεται ενδιαφέρον μιας και αλλάζει κλίση

Είναι σταθεροί όμως οι μαγνήτες σε μεγάλες διαδρομές με σκαμπανεβάσματα, λακούβες κλπ;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#708428
Dimitris_P έγραψε:
Είναι σταθεροί όμως οι μαγνήτες σε μεγάλες διαδρομές με σκαμπανεβάσματα, λακούβες κλπ;


Ναι, μια χαρά είναι. Φαντάσου εγώ έχω noname και μικρότερο μαγνήτη. Υποθέτω πως η spigen θα είναι ακόμα πιο αξιόπιστη.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#708816
Serf έγραψε:
Serf έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Το Xiaomi είναι παντού καλύτερο εκτός από οθόνη (η AMOLED είναι πάντα καλύτερη για μένα έστω και με μικρότερη συχνότητα ) και το λειτουργικό (θεωρώ πολύ ανώτερο αυτό της Samsung).
Με αυτά υπόψη, τι θα διάλεγε η καλή σου;
Επίσης, τώρα τι κινητό έχει;


Τώρα έχει samsung J5 με ραγισμενη οθονη :lol:


Anonymous Founder έγραψε:Θα έλεγα πως πας καρφί για Samsung. Αποκλείται να σου γκρινιάξει, αντιθέτως θα είναι πολύ χαρούμενη. Γιατί να μπλέξεις με κάτι πολύ διαφορετικό από αυτό που έχει;


Ο κλήρος τελικά έπεσε στο A52. Οπότε το ερώτημα είναι: ποιον τρόπο προτιμάμε για τη μεταφορά δεδομένων/κτλ από το J5 στο A52;


Next question :oops:

Στο προηγούμενο κινητό είχε βαλει ενα προστατευτικό φιλμ απο το mediamarkt στην οθόνη που κρατησε για 3 χρονια. Με δεδομένο ΣΥΧΝΕΣ πτώσεις, θέλουμε πρόταση για προστατευτικό οθόνης. 1) Mediamarkt; 2) tampered glass; 3) κάτι άλλο; Εάν ναι, από πού αγορά; Επίσης, για διαφανές κάλυμμα έχουμε κάποια πρόταση;