Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#691238 Update

αν και ήλπιζα να μην γίνει αυτό και να είναι όλα καλά, δυστυχώς θα το προχωρήσω:

Με το που έρθουν λοιπόν τα spigen accessories (θήκη + tempered) θα το βάλω αγγελία. Ήδη έπεσε παραγγελία για σωστό κινητό. Λήξις συναγερμού λοιπόν.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#691239 Το οποίο είναι; Μη μας κρατάς σε αγωνία...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#691240 Τι πήρες με το καλό; Καλοπούλητο!
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#691242 Το αναμενόμενο, αυτό που έπρεπε να πάρω αρχικά αλλά μ'έτρωγε το χέρι μου να δοκιμάσω κι άλλα πράγματα :innocent: .

S20 FE 5G
Άβαταρ μέλους
By mirage
#691245 Αντε με το καλό!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#691247 Έχω ταχυπαλμια. :(
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#691252 Ουφ, τέλος καλό όλα καλά να λέτε. Dimitris_P, ενημερώνεις για την αγγελία, μπορεί να ενδιαφέρεται και κάποιος από εδώ.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#691262
Dimitris_P έγραψε:Το αναμενόμενο, αυτό που έπρεπε να πάρω αρχικά αλλά μ'έτρωγε το χέρι μου να δοκιμάσω κι άλλα πράγματα :innocent: .

S20 FE 5G


Στο είπαμε.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#691264 Ναι κι εγώ μου 'το 'χα πει, so?

Άβαταρ μέλους
By trident1971
#691889 Καλημερα, :help:
Εχω Samsung S7 Edge απο το 2017. Αν θυμαμαι καλα 16GB. Μετα απο ενα τελευταιο πεσιμο με τα μουτρα, η οθονη εκανε και άλλο ραγισμα, και κανει ενα flickering και εχει μπει απο χτες σε μια ατερμονη λούπα restart και ζεσταινεται. Μερικες φορες κολλαει στην αρχικη κρυπτογραφηση που βγαζει ενα λουκετο (το ειχε πασπατεψει ο ΙΤης του μαγαζιου τοτε και ειχε βαλει google work profile ή κατι τετοιο) αλλες φορες φτανει τελικα να φορτωσουν ολα και μετα απο χρηση 1 λεπτου κολλανε ολα και κανει restart μονο του.

Τι παιρνω τωρα? Browsing και εμαιλ μπολικα. Εχω εγκατεστημενα και κατι περιεργα απο δουλεια (authenticators που χρειαζονται κλπ)
Θελω να εχει καρτα μνημης να μπαινουν πραματα, την ιδια Ram τουλαχιστον, η οθόνη του μου αρέσει (αν και με ηλιο δεν βλεπεις και πολλα, θελει σκια), το edge feature δεν το ειχα χρησιμοποιησει ποτέ, και το fingerprint μπροστα στο κουμπακι βολευε και γιατι χρειαζεται στη δουλεια για 2 stage authentication.
Παιχνίδια κλπ ουτε καν με νοιαζει. Προφανως η μπαταρια τελευταια ψοφαγε ευκολα με πολλη πολλη χρηση browsing κλπ. αλλα το φορτιζα λιγο και την εβγαζε.
Καμερα και βιντεο που βγαζει τα θεωρω καλα. Δεν εσχοληθηκα ποτε με φωτο ιδιαιτερα, αλλα η διαφροα με το Note 5 της μικράς στην ποιοτητα ειναι τεραστια και δεν θελω να πεσω.

Δωστε καμμια πρόταση. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#691898
dimik έγραψε:Ξέχασες το σημαντικότερο, budget

< >


ΘΕλω αξιοπιστια και αντοχη , θα του βαλω και καμμια θηκη για τα πεσιματα. Λογικα στα ιδια η καλυτερα χαρακτηριστικα, να μην παρω χειροτερο, δεν περιμενω να κανει 100αρικο.
Ριχτε εσεις και βλεπουμε, Χιλιαρικο δεν θελω να δωσω, κανα 300αρι το δινω αερα.
Δεν εχω ιδεα για τιμες ουτε επεξεργαστες κλπ ουτε θα το αλλαξω σε 2 χρονια, τωρα τσαντιστηκα με αυτο που εγινε που πρεπει αποτομα να παρω αλλο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#691900 Αν δεν χρειάζεσαι το wifi calling ή VoLTE θα σου πρότεινα το pixel 4a