Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605806 Πολύ καλο ντιλ κορσαιρ. Εγγυηση, δώρο activity tracker , άτοκες. Τι να λέμε τώρα.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#605820
g8777 έγραψε:Πολύ καλο ντιλ κορσαιρ. Εγγυηση, δώρο activity tracker , άτοκες. Τι να λέμε τώρα.


ναι ενημερωθηκα... κλασσικη περιπτωση CFIT (controlled flight into terrain) :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605822 Σύν την άμεση διαθεσιμότητα. Όχι Δευτέρα, όχι Τρίτη, ούτε κάν Τετάρτη. Χτες κορσαιρ. Χτες. Απλά και όμορφα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#605834 Απλά και όμορφα όχι 1-4 βδομάδες αναμονή για να γλυτώσω 10 ευρώ και αν.

ΕΕΠ από Κίνα παραγγέλνω και μόνος μου, δε χρειάζεται να βάλω μεσάζοντα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#605846 Τα Xiaomi στο Skroutz είναι φθηνότερα από τα κινεζομάγαζα! Αγοράστηκε για την. :inlove: ένα Redmi7 Note.
To ήθελε σε κόκκινο χρώμα και όλα τα φθηνά έλεγαν κατά παραγγελία. Παίρνω τηλέφωνο στο πιο κοντινό μας και μου λένε αν το παραγγείλετε σήμερα, μπορεί να κάνει από 1 μέχρι 30 ημέρες,αλλά αύριο θα σας πούμε ακριβώς.
Άντε λέω, εδώ έχω να χάσω κάτι. Την επόμενη μέρα με παίρνουν τηλέφωνο :"Γεια σας, το τηλέφωνό σας έχει έρθει"!
:dizzy:
Όσους 159€, το 4/64 που είναι και το πιο δημοφιλές.
Είναι σε μέγεθος λίγο τεράστιο, όσο το Note μου περίπου.
Εγγύηση καταστήματος, αλλά δεν έχω πρόβλημα με αυτό, ειδικά με τέτοια τιμή.
:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605848 Ατοκες; :(
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#605854 Αν ανέφερες τη λέξη "τιμολόγιο" φαντάζομαι θα έπεφτε η γραμμή; Εγώ σε 2-3 που ρώτησα μέσω chat, ούτε που απάντησαν :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#605857 Προφανώς, γιατί δεν μπορούν να κάνουν την κομπίνα με το ΦΠΑ
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#605861 Προφανώς και δεν έπαιξε τιμολόγιο, αλλά απόδειξη, τα έχουμε ξαναπεί. Με κάρτα πλήρωσα πάντως αλλά δεν ζήτησα άτοκες, μπορεί να μην είμαι άπλας, αλλά 159€ τα έχω χωρίς άτοκες.
Σαν κινητό πάντως για τα λεφτά του πραγματικά είναι απίστευτα καλό!
Άβαταρ μέλους
By Morx
#605993 Ενημερωτικα τελειως, γιατι δεν ασχολουμαι με τα ιντερνετς τοσο πολυ τελευταια, με το ΦΠΑ τι κομπινα παιζει;
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#606103 Χρειαζομαι μια εφαρμογη για το κινητο, για να χρονομετρω διαδρομες με το αυτοκινητο.

Θελω συγκεκριμενα να μου δειχνει αποσταση και χρονο, χαρτη της διαδρομης που κινηθηκα ΚΑΙ να μου μαρκαρει στον χαρτη τα σημεια που πατησα νεο γυρο (lap).

Δεν θελω εφαρμογη χρονομετρου τυπου ραλι, με σπλιτ, διαφορες κλπ. Μια απλη εφαρμογη για ασκηση, αλλα να μπορω να δω στον χαρτη το σημειο που "μαρκαρα" μου αρκει.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#606105
Morx έγραψε:Ενημερωτικα τελειως, γιατι δεν ασχολουμαι με τα ιντερνετς τοσο πολυ τελευταια, με το ΦΠΑ τι κομπινα παιζει;


https://techingreek.com/skroutz-o-magaz ... ati-olkis/

ή πιο αναλυτικά:

https://www.linkedin.com/pulse/%CE%B7-% ... er-stathis
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#606478 Μυστόνια μου, Redmi Note 8 Pro μπαίνουμε?


< Note >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#606520
Focusman91 έγραψε:Μυστόνια μου, Redmi Note 8 Pro μπαίνουμε?


< Note >



ναι .-