Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#598338
cosneo έγραψε:Με χάλασε όμως που έφυγα από την Samsung και το ότι αλλάζουν το usb στους φορτιστές. Παρήγγειλα από το ebay 4, 5 καλώδια να έχω.


Καλομιλητο το Honor.
Δεν βλεπω γιατι πρεπει να σε απασχολει το Samsung-Hua-κλπ. Ουτως η αλλως σε ολα Nova βαζουμε μιας και κανενας τους δεν υλοποιει σωστα τον launcher. Απο εκει και περα, σε οτι αφορα τα καλωδια, θα πρεπει να χαιρεσαι. Ειναι ειναι καλυτερο βυσμα και με τον φορτιστη του φορητου υπολογιστη σου (αν παρεις καναν φρεσκιας κοπης), μπορεις να φορτισεις και το κινητο σου, κλπ κλπ. Παρε και adaptors microusb to type-c για να τα εχεις https://www.ebay.com/itm/2Pcs-USB-3-1-T ... SwEH9ZZcTi
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#598343 Θενκς ντιαρ!
Μόλις παρήγγειλα και τους ανταπτορες. Ευχαριστώ! :)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598356 Πιο πρακτικά είναι τα καλώδια με διπλό αντάπτορα.
BlitzWolf BW-MT3 3A 2 in 1 Type C Micro USB Fast Charging Data Cable Adapter 3ft 6ft
https://banggood.app.link/4VfqJDhPQY

Αυτό έχω εγώ και δουλεύει άψογα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#598421
KiloMeater έγραψε:Ναι το διάβασα...αλλά τι να κάνω , δεν εχω όρεξη να βάζω apk , ρουταρισματα κτλ... κάποια στιγμή θα το κάνουνε rollout κανονικά όποτε.. υπομονή
Λοιπόν, το βρήκε ένας τύπος στο Peugeot forum
Κανείς clear app storage, data, cache
Μετά ξανά ξεκινά και έχεις το νέο!
Άβαταρ μέλους
By osage
#598443 Αφού σου δούλεψε έτσι, είσαι τυχερός! Σε πολλούς ούτε αυτό δουλεύει. Εγώ πριν ακολουθήσω τη μέθοδο με root, είχα κάνει 5-6 φορές clear storage. Μάλλον η Google δε θέλει οι μισοί Αμερικάνοι να σκαλιζουν το ΑΑ ταυτόχρονα στους δρόμους.. Θα πάνε οι αγωγές απ' τις ασφαλιστικές σύννεφο!
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#598551 Ωραια δουλεια εχουν κανει, ωριμασε το AA με αυτες τις αλλαγες
Άβαταρ μέλους
By osage
#598688 Οι "κακιές γλώσσες“ λένε ότι τώρα έγινε ίδιο με το Apple carplay!

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598694 Αρκεί να είναι και το ίδιο απροβλημάτιστο. Το Apple Carplay δούλευε παντού καλύτερα μέχρι σήμερα τουλάχιστον.
Άβαταρ μέλους
By osage
#598705 Λογικά θα αφαιρέσουν στο ΑΑ και το εντελώς άχρηστο feature για μένα να σου προβάλει το ΑΑ στο κινητό και όχι μόνο στην οθόνη του αυτοκινήτου.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#598798 Μονο του σημερα μου εβγαλε να κανω unplug/plug για να ολοκληρωθει το update και μετα εγινε ετσι!

Εικόνα

Πωτς γκενεν?

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#598800
Deleted User 1 έγραψε:Μονο του σημερα μου εβγαλε να κανω unplug/plug για να ολοκληρωθει το update και μετα εγινε ετσι!

i like . :oops:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#598803 Αφού δεν σου έκανε restart τη μηχανή εν κινήσει τότε καλά είσαι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#599260 Εικόνα

:s_mad :s_mad :s_mad

Κινητο ΑΥΤΗΝΗΣ.


:rant: :rant: :rant: :rant: :rant:


S8, τουβλο, δεν κλεινει καν με παρατεταμενο πατημα του κουμπιου.

Το κλαιμε;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#599263 Ψωνίζεις Note10+ ή αλλιώς κανε ό,τι νομίζεις.