Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#474474 Αισχάτως με τσοντιάζουν διάφορα τηλέφωνα σε θέμα σήματος 4G. Πάντα με ίδιο πάροχο. Το Σάββατο το είχα δίπλα δίπλα με το 6S του κουμπάρου και πριν λίγο με τσόντιασε ένα, άκουσον άκουσον, Microsoft Lumia του 100αρικου. Τι συμβαίνει? :hmmm: Πάλι χιλιάρικο ρε πστ μου... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#474478 εγώ πιάνω επιτέλους σήμα στη δουλειά, βοηθάει και ο κινέζος με το πανύψηλο sar του :iconcool:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#474479 Δεν ξέρω τι παίζει, πάντως είναι ψιλοαπαράδεκτο να παλεύω να κατεβάσω μία φώτο δίπλα δίπλα με κάθε σαπάκι και το δικό μου να μην πιάνει. Πάντα μιλάω για ίδιο πάροχο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#474480
QsisVTS έγραψε:εγώ πιάνω επιτέλους σήμα στη δουλειά, βοηθάει και ο κινέζος με το πανύψηλο sar του :iconcool:


Κοίτα μη σου κάνει το πουλί κινέζικο το υψηλό sar :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#474541 Ρίσκο είναι, μπορεί να του το κάνει Lex Steele Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By babakos
#474735
xenos έγραψε:1000ρικο το s9+;


Αβίαστα και αβασάνιστα..
Άβαταρ μέλους
By babakos
#474737
Deleted User 1 έγραψε:Δεν ξέρω τι παίζει, πάντως είναι ψιλοαπαράδεκτο να παλεύω να κατεβάσω μία φώτο δίπλα δίπλα με κάθε σαπάκι και το δικό μου να μην πιάνει. Πάντα μιλάω για ίδιο πάροχο.


Τα Τσαμτσουγκ δεν ήταν ποτέ κορυφή σε πομποδέκτες.

Αλλά δεν φταίει μόνο αυτό, οι τεχνολογίες και ο τρόπος ανάπτυξης των δικτύων στην Ελλάδα δεν ειναι οι βέλτιστες για πολλούς λόγους με αποτέλεσμα η κάλυψη στα περισσότερα σημεία να ειναι από μετριότατη έως απλά υποφερτή ειδικά σε Wind / VF. H Cosmote ξεχωρίζει λίγο έως πολύ (ανα περιοχή) για προφανείς λόγους..

Ειπαμε, θελουμε αραιό δίκτυο για να γλυτώσουμε τον γκαργκίνο, εξορκισμοί, βανδαλισμοι κεραιοσυστημάτων κλπ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#474845 Το Α' ανδρικού ρόλου ποιός το πήρε? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#474846
elteo έγραψε:Το Α' ανδρικού ρόλου ποιός το πήρε? :lol:


Τέτοια λέγε και θα το μετανιώσω, δεν θα στο πουλήσω.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#474850 θα αγοραζατε το Pixel2?
πιστευω εχει καποια θεματα με τις οθονες αυτο;
Κριμα γιατι εχει την καλυτερη φωτογραφικη.

δεν ξερω ποιο android να δοκιμασω...
Μate10 δεν αγοραζω,αν και πιστευω ειναι πολυ καλο.
Κατι αναμεσα απο Pixel και S8+ θα παρω ,εκτος αν μου την βιδωσει και παρω το Χ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#474851 Παρε το S9+. Ποιος ο λογος να αγορασεις S8+?
Το Pixel το κοιτουσα αλλα λογω μη ύπαρξης dual Sim τρωει ακυρο απο τα αποδυτηρια.

< >
Άβαταρ μέλους
By pik.
#474852
mirage έγραψε:Παρε το S9+. Ποιος ο λογος να αγορασεις S8+?
Το Pixel το κοιτουσα αλλα λογω μη ύπαρξης dual Sim τρωει ακυρο απο τα αποδυτηρια.

< >

αρα μου λες να περιμενω ε;
Θα κανω την καρδια μου πετρα. :lol:

απο τον Ιουνιο με iPhones εχω βαρεθει να πω την αληθεια.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#474853 Oneplus 7 τον Απριλιο. :)
Άβαταρ μέλους
By pik.
#474858
g8777 έγραψε:Oneplus 7 τον Απριλιο. :)


Εικόνα