Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#478677 Με βασικό κριτήριο την κάμερα πας σε νοτελι αβλεπι. Θα το πάρεις κανονική τιμή;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#478683 κανονικη τιμη με τα ολα της
1000 ευρω για κινητο δε δινω με την καμια δε πα να ειναι το καλυτερο οποτε το νοτε 8 δεν το κοιταω
Άβαταρ μέλους
By g8777
#478684 Δίνεις 1000 ευρώ για κινητό που θα κρατήσεις 5 χρόνια, όχι 3 όπως το S7. Θα σου έλεγα και το Mate 10 Pro, αλλά ο Μπουσσος μου έχει απαγορέψει να βάζω άλλους στο club.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#478686 Θα περίμενα να βγουν τα S9 ώστε να συμπιέσουν τις τιμές των άλλων και θα αποφάσιζα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#478687 Το νοτε δεν πιστεύω να δεχθεί πίεση από σειρά S. Όταν βγει το επόμενο τότε ναι. Αλλά και πάλι μιλάμε για αρκετό χρόνο αναμονής. Κιλο, Mate 10 Pro, για σένα έκανε εξαίρεση ο Μπουσινιο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#478688 Αν έχουν λυθεί οι μαλακιες της Χουαβέι με το aggressive kill την εφαρμογών τότε ναι. Αλλιώς καλύτερα κάτι άλλο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#478690 Δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Εξ άλλου έχει επιλογή διαχείρισης της κάθε εφαρμογής (αυτόματη /χειροκίνητα).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#478693 Mάλλον δεν το πας σε τόσο off-balance καταστάσεις όσο εγώ, γιαυτό και μπορείς να ακολουθείς την κίνηση. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#478695 Γι αυτό τον καταλαβαίνω τον Κιλο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#479364 xiaomi 4x με πρόβλημα στο ακουστικό.

Πίσω στο σκρουζτομάγαζο μετά από 4 μέρες χρήσης και αφού μου το κρατήσανε 5 μέρες με ενημέρωσαν ότι έχει υγρασία :dizzy: και βγάζει κόστος επισκευής στα 110ε όταν η τιμή αγοράς του ήταν 108... :vava: :vava:

Μου είπαν οτι αυτοί δεν έχουν καμία ευθύνη και πρέπει να μιλήσω με το σερβις το οποίο όμως δεν μπορούν να μου κοινοποιήσουν :vava: :vava:

Πέρα από τα 0 αστέρια και την αρνητική κριτική στο σκρουτζ, τι άλλο μπορώ να κάνω ?
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#479367 Το πρόβλημα είναι ότι απο το σκρουτσομαγαζο θα ήταν εισαγωγή δική τους απο Κίνα, οπότε επίσημο σερβις δεν υπάρχει για αυτές τις συσκευές, η infoquest δεν αναλαμβάνει επίσημα το σέρβις αυτών, μόνο τα δικά τους. Τώρα για το τι μπορείς να κάνεις... Δεν ξέρω πόσο τρέξιμο θέλει μέσω ΙΝΚΑ να αποδείξεις με κάποιον ειδικό ότι το κινητό δεν έχει υγρασία. Πες μας και το μαγαζί για να μην το προτιμήσουμε
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#479368 Όχι πολλά, δυστυχώς. :help:
Να τους ξ3χέσεις στο Skroutz.gr είναι μια καλή αρχή και θα τους πονέσει. Όσο για την βλάβη, επειδή η αγορά βρωμάει από ανταλλακτικά για Xiaomi, μπορείς να το πας σε κανένα μαγαζάκι να στο φτιάξουν, ή να αγοράσεις μόνος σου το ανταλλακτικό να το φτιάξεις. Δεν νομίζω η επισκευή να είναι ακριβή, εκτός αν το ακουστικό είναι κολλημένο στην πλακέτα (που δεν νομίζω).
Άβαταρ μέλους
By alexm
#479370
red_monster έγραψε:xiaomi 4x με πρόβλημα στο ακουστικό.

Πίσω στο σκρουζτομάγαζο μετά από 4 μέρες χρήσης και αφού μου το κρατήσανε 5 μέρες με ενημέρωσαν ότι έχει υγρασία :dizzy: και βγάζει κόστος επισκευής στα 110ε όταν η τιμή αγοράς του ήταν 108... :vava: :vava:

Μου είπαν οτι αυτοί δεν έχουν καμία ευθύνη και πρέπει να μιλήσω με το σερβις το οποίο όμως δεν μπορούν να μου κοινοποιήσουν :vava: :vava:

Πέρα από τα 0 αστέρια και την αρνητική κριτική στο σκρουτζ, τι άλλο μπορώ να κάνω ?


Ποιο μαγαζι ειναι; Δεν θα ταν κακο να το αναφερεις και εδω


< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#479377 variable aperture σε smartphone???
μλκια μου μυρίζεται...

ένα σοβαρό καμερό-κινητό πλιζ... :rant:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#479383 Το μαγαζί ειναο το e-deal.gr και όπως με ενημέρωσαν βρήκαν οξειδωμένη την πλακέτα. Το κινητο δεν έχει βγει ποτέ από το γραφειο μιας και από την αρχή χρησιμοποιούσα το παλιό λόγω αδυναμίας επικοινωνίας