Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#465587
bujinkan έγραψε:την έκανα τη μαλάκια μου και μου έπεσε το σ8 και έσπασα την οθόνη ...
καινούργια 260 ευρώ ..να ΠΑ να γαμηθουνε... πάω για op 5T και θα πουλήσω το σαμμυ κάνα 200αρι
< >


Ναι γιατι, αμα σου πέσει το OP5T, ο ΚαρλΠεοι θα στο φτιάξει για την ψυχή της μανας του :lol: Bunji... αμα ησουν γενικα ευχαριστημενος με το S8 θα πας και θα το φτιάξεις .&- Ειναι καλυτερο τηλέφωνο απο το OP5T εχοντας περισσοτερα μπλιμπλικια και μια γαμάτη κάμερα.

ps: Να σου θυμισω ποσα εδωσες αβασανιστα για σερβις ενος σκουτερ μηπως νοιωσεις καλυτερα?
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#465652
corsair έγραψε:
bujinkan έγραψε:την έκανα τη μαλάκια μου και μου έπεσε το σ8 και έσπασα την οθόνη ...
καινούργια 260 ευρώ ..να ΠΑ να γαμηθουνε... πάω για op 5T και θα πουλήσω το σαμμυ κάνα 200αρι
< >


Ναι γιατι, αμα σου πέσει το OP5T, ο ΚαρλΠεοι θα στο φτιάξει για την ψυχή της μανας του :lol: Bunji... αμα ησουν γενικα ευχαριστημενος με το S8 θα πας και θα το φτιάξεις .&- Ειναι καλυτερο τηλέφωνο απο το OP5T εχοντας περισσοτερα μπλιμπλικια και μια γαμάτη κάμερα.

ps: Να σου θυμισω ποσα εδωσες αβασανιστα για σερβις ενος σκουτερ μηπως νοιωσεις καλυτερα?

Το εφτιαξα τελικα στη σμαρτεκ
δεν ηθελα να το φριαξω διοτι καποιος μου ειπε οτι κοστιζει 260 ευρω μονο το τζαμι
πηγα απο τη σμαρτεκ και οντως τοσο κανει αλλα δεν ειναι μονο η οθονη ειναι και το πλαισιο ολο το πλαινο δλδ και τα κουμπια
επισης στα πλαισια αυτης της επισκευης σου αλλαζουν και την μπαταρια χωρις χρεωση
Οποτε τα εσκασα τα 260 ευρα και σε μια ωρα ημουν καινουργιος....
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#465657 Και έχεις κάνει κάποια κίνηση ώστε να μειωθούν οι πιθανότητες επανάληψης; Του έχεις καμιά θήκη; Γιατί συμφέρει πολύ να δώσεις 10-20 για θήκη αντί 260.... (κι ας μην έχεις φρέσκια μπαταρία)...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#465660 Αν είχες διαβάσει μερικές σελίδες πίσω θα έβλεπες που το ανέφερα. Τα αλλάζουν όλα μαζί. 265€ έκανε του S8+.

Τώρα βέβαια έχω μία περίεργη αίσθηση στο power button αλλά υποψιάζομαι έχει πέσει ποτό και είναι λίγο sticky. Θα δω τι μπορώ να κάνω με μπατονέτα και οινόπνευμα αλλιώς θα τους το πάω πάλι.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#465683 Έδωκα παραγγελία μια spigen γιατί μια απλή που έχω αρχίζει και φθείρεται. Για να δούμε, ωραία φαίνεται πάντως
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#465702 Το χρυσό Note 8 βλέπεται;
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#465717
corsair έγραψε:
bujinkan έγραψε:την έκανα τη μαλάκια μου και μου έπεσε το σ8 και έσπασα την οθόνη ...
καινούργια 260 ευρώ ..να ΠΑ να γαμηθουνε... πάω για op 5T και θα πουλήσω το σαμμυ κάνα 200αρι
< >


Ναι γιατι, αμα σου πέσει το OP5T, ο ΚαρλΠεοι θα στο φτιάξει για την ψυχή της μανας του Bunji... αμα ησουν γενικα ευχαριστημενος με το S8 θα πας και θα το φτιάξεις .&- Ειναι καλυτερο τηλέφωνο απο το OP5T εχοντας περισσοτερα μπλιμπλικια και μια γαμάτη κάμερα.

ps: Να σου θυμισω ποσα εδωσες αβασανιστα για σερβις ενος σκουτερ μηπως νοιωσεις καλυτερα?
Καλά το καλύτερο είναι υποκειμενικό
εγώ πχ από τη συσκευή μου θέλω μπαταρία τούμπανο στοκ ανδροιδ και γρηγοράδα και στα 3 αυτά το op5t είναι καλύτερο. βάλε και το dash charge που είναι πιο γρήγορο από αυτό του Σ8 ... υπολείπεται του σαμμυ σε οθόνη και κάμερα

< >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#465719
sknipper έγραψε:Και έχεις κάνει κάποια κίνηση ώστε να μειωθούν οι πιθανότητες επανάληψης; Του έχεις καμιά θήκη; Γιατί συμφέρει πολύ να δώσεις 10-20 για θήκη αντί 260.... (κι ας μην έχεις φρέσκια μπαταρία)...
μα.έχω και μάλιστα 3... απλά τον τελευταίο μήνα το είχα χωρίς επειδή είναι πανέμορφο... και τσουπ έγινε η |λογοκρισία|

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#465738 Δεν παίζει και μεγάλο ρόλο μου φαίνεται. Μέσα σε θήκη ήταν και έσπασε όταν έπεσε από το μισό μέτρο... :rant:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#465739
REALZEUS έγραψε:Δεν παίζει και μεγάλο ρόλο μου φαίνεται. Μέσα σε θήκη ήταν και έσπασε όταν έπεσε από το μισό μέτρο... :rant:
κοίτα όσο να'ναι μια.θήκη είναι καλύτερα.από το τίποτα ...Από κει και πέρα είναι και υπό πια γωνία θα σκάσει στο πάτωμα..

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#465767 Πάντως είναι ένα θέμα. Έχεις ένα πράμα μικρό σχετικά βαρύ που όλη μέρα το βαζοβγάζεις από τσέπες, τσάντες, το κρατάς στο χέρι, το ακουμπάς σε τραπέζι, αυτοκίνητο, το βάζεις σε θήκες και τρέχεις κλπ κλπ. Εϊναι εξαιρετικά πιθανό να πέσει. Και αρκεί ένα πέσιμο για να δημιουργήσει δυσανάλογα ακριβή ζημιά. Δε θα έπρεπε να είναι από την αρχή φτιαγμένα να μπορούν να ανταπεξέλθουν σε πέσιμο; Χωρίς επιπλέον θήκες αλλά και χωρίς να είναι ογκώδη σαν κάτι κατερπίλαρ.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#465768 Εδώ αν μπορούσαν να το κάνουν όλο γυάλινο ακριβώς για να σπάει πιο εύκολα, θα το έκανα... Για χαζούς τους έχεις?
Επίσης δεν παίρνω κινητό που να είναι μπρος πίσω γυαλί... είναι ηλίθιο από κάθε άποψη...