Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#612543 xiaomi mi 9, 9tpro...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#612583 Waze
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#612627 3gb μνημη - 3000 mah αρχές 2020, ιου

Επειδή το forumακι είναι λιγο Huaweiφοβικο, τσεκαρε και αντίστοιχες προτάσεις της Xiaomi σε αυτες τις τιμές, δείχνουν πληρεστερες
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#612636
kostis20 έγραψε:Το Samsung A20e στα 177 τι λέει?

Σε αυτά τα λεφτά, Όχι Samsung, τις περισσότερες φορές είναι εγγύηση ταλαιπωρίας, αφού τα specs είναι στον πάτο.
Σε αυτά τα λεφτά, ό,τι βρεις με καλά specs θα είναι η Xiaomi ή Huawei από τις γνωστές. Πάρε κάτι από αυτά.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#612639
Anonymous Founder έγραψε:
kostis20 έγραψε:Το Samsung A20e στα 177 τι λέει?

Σε αυτά τα λεφτά, Όχι Samsung, τις περισσότερες φορές είναι εγγύηση ταλαιπωρίας, αφού τα specs είναι στον πάτο.
Σε αυτά τα λεφτά, ό,τι βρεις με καλά specs θα είναι η Xiaomi ή Huawei από τις γνωστές. Πάρε κάτι από αυτά.


+10

mi A3 ας πούμε...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#612640
drdino έγραψε:Waze
dimik έγραψε:
drdino έγραψε:Waze
+1

< >
Παλιά είχα αγορασμένα και Navigon και sygic... Πλέον μόνο Google maps δεν ξέρω αλλά για μένα είναι σούπερ

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#612652
bujinkan έγραψε:
drdino έγραψε:Waze
dimik έγραψε:
drdino έγραψε:Waze
+1

< >
Παλιά είχα αγορασμένα και Navigon και sygic... Πλέον μόνο Google maps δεν ξέρω αλλά για μένα είναι σούπερ

< >



Θα ταν πολυ ωραια τα maps αν δεν ειχαν κατι ακυρες δρομολογησεις...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#612657 Προσωπικά εμπιστεύομαι περισσότερο τα maps από το Waze. Μου έχουν τύχει κάτι απίθανα με το Waze και το χρησιμοποιώ μόνο σε διαδρομές που γνωρίζω σχετικά καλά.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#612761 Το maps εχει πιο ακριβείς εκτιμήσεις για την ωρα άφιξης αν υπάρχει κίνηση . Το waze εχει πιο πολλα κουμπάκια για φιντμπακ να εχεις να ασχολείσαι