Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#596502 Το θέλω για όλο το χρόνο, για να ελέγχω από απόσταση τον θερμοστάτη, όχι μόνο για το καλοκαίρι. Έχω ένα Moto g2 στο συρτάρι, απλά σκεφτόμουν μήπως είναι καλύτερα, από άποψη σταθερότητας και αξιοπιστίας, να πάρω κάτι πιο εξειδικευμένο. Όχι τίποτε άλλο, αν κάτι πάει στραβά με το modem, πάει περίπατο και ο έλεγχος του θερμοστάτη (όλο το χειμώνα που το σπίτι θα παραμένει κλειστό).

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#596677 Xiaomi mi 9 τελικά, επειδή ξέρω ότι δεν κοιμάστε απ το άγχος...

Κάμερα, οθόνη, hardware, απ τα δυνατά του σημεία...
Μπαταρία, meh... Μπορούσαν καλύτερα...
Εντελώς ηλιθιο που δεν έχει minijack...
In display fingerprint, πολύ πίσω σε σχέση με capacitive όπως φανταζόμουν, το συγκεκριμένο είναι απ τα καλά γι αυτό που είναι...
gcam, μπαίνει χωρίς root...
Αυτά!
Άβαταρ μέλους
By babakos
#596683
Scotch έγραψε:Μόνος μου τα ακούω μάλλον, αλλά αν πάρω κάποιο 4g modem, αυτό πώς το βλέπουμε; https://www.skroutz.gr/s/15585880/TP-LI ... ml#reviews

< >


Ειναι πολύ καλό για την χρήση που το θέλεις ..
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#597109 Το Nokia 3 της μάνας μου πήρε Android 9 :lol: Δεν πρόλαβα να κοιτάξω για διαφορές κλπ, οσονούπω
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#597694 Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί μπορεί να είναι μπλοκαρισμένο το "unknown sources" σε όλες τις εφαρμογές του τηλεφώνου (S10+, android 9.0)?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#597695 Έχεις κάποια εφαρμογή με admin rights; Πχ εταιρικό μέιλ;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#597703 Ναι έχω ένα πακέτο εφαρμογών που μας έχει χώσει το ΙΤ. Όντως τώρα αυτή |λογοκρισία| έχει admin rights σε όλο το τηλέφωνο?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#597705 Mobile Device Management λέγεται και ναι έχει admin rights
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#597707 Να μπω στον κόπο να μιλήσω με ΙΤ για πιθανή παράκαμψη ή να της δώσω πούλο της εφαρμογής, να εγκαταστήσω αυτό που θέλω, και να τις ξαναβάλω?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#597709 Τίποτα από τα 2 δεν θα δουλέψει, εφόσον το τηλέφωνο έχει εταιρικές πληροφορίες πάνω.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#597711 Τι εννοείς? Αν ξηλώσω τις εταιρικές εφαρμογές δεν θα μου ανοίξει τις προσβάσεις σε unknown sources? Θα φάμε τα μουστάκια μας!!